Prieš Juventus startuojame tokia sudėtimi. Labai smagu matyti, kad Lopetegui ir toliau bando Valverde su Ceballos. Abu sužaidė puikias rungtynes su MU. Kairiajame krašte žaidžia prognozuotas Sergio Reguilonas. Šiandien jis realiai turės įrodyti, jog yra vertas būti pakviestas į pirmą komandą artėjančiam sezonui.

embeded-image
embeded-image
Citavimas
2


There is a new sheriff in town
Citavimas
2
Bale'o raketa puikiai atsako į šitą klausimą. Bent kol kas...

embeded-image
embeded-image
Citavimas
2
Vinicius Jr. gražu ziuret va kur talentas
Citavimas
1
Labai gerai komanda sujudėjo - Reguilonas tikriausiai jau įtikino Lopetegui. Labai primena Alba, reikia tikėtis, kad gaus kitą sezoną progų. Šiame pasiruošime visi akademikai palieka nebloga įspūdį - tiek tas pats Javi Sanchesas, tiek Fede. Atrodo, kad su Luninu irgi nebuvo šiaip sau pasirašyta sutartis - reakcija kaip pas Casillą geriausiais laikais... Buvo smagu žiūrėti, kaip vietomis vaikščiojo kamuolys.
embeded-image
Citavimas
1
Lunino pasaka toliau tęsiasi - dvi rungtynės po keitimo ir nei vieno praleisto įvarčio. Jeigu prieš MU vaikis neturėjo visiškai darbo, tai vakar jis parodė, kodėl taip buvo vertinamas Europoje. Nepavykus susitarti dėl Courtois, galiu įsivaizduoti, kad Luninas taps antruoju numeriu. Kiko Casilla kažkokiu stebuklu būdu vis dar yra komandoje.

embeded-image
Citavimas
0
Patikimiausias Madrido žurnalistas JLS taip apibūdino Modričiaus situaciją:

1. Žaidėjas rimtai galvoja apie išvykimą
2. Luka nori prieš karjeros pabaigą gauti mega kontraktą (agentai spaudžia)
3. Klube net nėra svarstoma apie Modričiaus išvykimą
4. Interas nėra variantas, nes jie nėra finansiškai stiprūs, kad išgalėtų įsigyti ir tuo labiau mokėti atlyginimą Modričiui.

Išvada tokia, kad Modričius tenori naujo, bet kur kas pelningesnio kontrakto. Ar Perezas siūlys tuoj 33 metų gimtadienį švęsiančiam žaidėjui mega kontraktą? Labai abejoju.
embeded-image
Citavimas
2
Tai situacija be iseities? zaidejas bus nelaimingas iki kontrakto pabaigos reale ir paskui teps slides i MLS ar kinus uzsidirbti pinigu?
Citavimas
0
Su išeitimi - duodi naują kontraktą ir ramu. Bet didesnė tikimybė, kad taip neįvyks dėl Perezo algų kepurės. Kaip bebūtų, situacijos šeimininkas yra Madridas, nes Lukos kontrakte yra 750 mln. eurų išpirka. Čia neturėtų būti kažkas panašaus į tą susitarimą, kurį turėjo su portugalu.
embeded-image
Citavimas
1
Pristatytos trečios 2018-19 metų sezono aprangos. Išties simpatiškos.

embeded-image
embeded-image
Citavimas
2
Marca rašo, kad Mateo bus paleistas ant nuomos į Chelsea. Jeigu yra bent kiek tiesos, tai yra labai geras dealas abiems klubams. Vasarą galės grįžti ir keisti Luką, kuris po šios vasaros šposų greičiausiai tik sezonui dar liks Madride.
embeded-image
Citavimas
1
Klausimas ar nores mateo po tokiu real issidirbinejimu grizt kita vasara, jei chelsea taps dievuku 😔
Citavimas
1
Kur tau čia Realo išsidirbinėjimai? Čia Mateo kelia bangas klube, kuriame pasireikšti gauna 3 procentai visų planetos futbolininkų. Nuoma geriausias variantas.
embeded-image
Citavimas
0
Jeigu kažkam įdomu, kokie reikalai su komanda yra JAV, keletas kolegos iš už Atlanto pastebėjimų apie treniruotes:

1. Lopetegui yra Zidane'o priešingybė - treniruočių metu daug kalbasi su žaidėjais ir labai dažnai užvedinėja, kad nebūtų jokio poilsio ar nenorėjimo kovoti iki paskutinio kamuolio.
2. Treniruotėse vyrauja neįtikėtinas greitis tiek su kamuoliu, tiek be jo.
3. Kroosas atrodo kaip už programuota mašina, Bale'o sudėjimas - kaip Heraklio, o Fede Valverde nenuvilia su kiekvienu kamuolio prisilietimu.
4. Brazilų legenda Zico buvo teisus, sakydamas, kad VIniciui dar reikia stipriai padirbėti su progų realizacija ir bendru smūgiavimu.
5. Nėra keista, kodėl taip visi treneriai mėgsta Vazquezą - kiekvienoj treniruotėje atidirba už du žmones.
6. Sergio Ramosas yra bosas.
7. Luninas yra tikras šios komandos šviesulys ir iš dabartinių vartininkų atrodo solidžiausiai.
8. Odriozola turi neblogus šansus iš startinės pozicijos išstumti Carvajalį.
9. Lopetegui po paskutinės treniruotės turėjo ilgą pokalbį su Reguilonu (potencialu Marcelo dubleriu) ir jam aiškino taktinius dalykus: atsitvėrimą kūnu ir bendrą pozicinį suvokimą aikštėje.
embeded-image
Citavimas
2
Del trecio punkto labai baugu, nes jeigu vel persitreniruos beilas plys raumuo ir du menesiai poilsio 😔
Citavimas
0
Sportalas va ka raso:

AS: Modričius nori palikti Real, nes dabar gauna tik 6,5 mln. EUR algos ir tokią turėtų gauti iki 2020 metų. Inter siūlo 4 metų kontraktą ir 10 mln. EUR algą plius dar du metus Kinijos klube tomis pačiomis sąlygomis. T.y. 60 mln. už 6 metus.

F. Perezas pareiškė, kad Modričiaus nepaleis net jei kas nors pasiūlys bent 1 euru mažesnę nei 750 mln. EUR išpirką.
Citavimas
0
Nu Modričius liks, čia kitaip negali būti. Jeigu ruošiasi paleisti Mateo ant nuomos, tai nėra net minties apie Lukos praradimą klube. Be to, Madridas rimtai galvoja pranešt UEFA Interą, kad nešvariai čia su savo kinais žaidžia.
embeded-image
Citavimas
0
Beje, šiandien paskutinės draugiškos rungtynės JAV - 3 val. nakties susitinkam su katalonų skriaudike Roma.

Prognozuojamas vienuoliktukas pirmajame kėlinyje: Keylor; Odriozola, Nacho, Ramos, Reguilon; Fede, Llorente, Ceballos; Bale, Benzema, Asensio.
embeded-image
Citavimas
0
Pasiruošimas JAV užbaigtas - Madridas 2:1 Roma. Puikus Bale'o perdavimas ir dar gražesnis įvartis. Kol kas Bale'as nuteikia pozityviai, neaišku tik tiek, kiek tems jo kūnas. Asensio taip pat toliau įrodinėja, kad gali būti sėkmingas False 9, nes užbaigimas pas jį yra vienas geriausių komandoje. Kitas rungtynės - rugpjūčio 11 su Milan. Po to turėsime SuperCup su matracais.
embeded-image
Citavimas
1
Oficialiai oficialu: Thibaut už 35 europietiškus keliauja į Madridą, Kovačičius - nuomos sutartimi į Chelsea. Labai smagu, kad Perezui pavyko šitą situaciją su Kova išspręsti gana laimingai, t.y neprarasti teisių į žaidėją. Lieka palinkėti jam sėkmės ir vasara grįžti į Madridą pakeisti Lukos.
embeded-image
Citavimas
2