La Liga 2018/2019

Atsakyti Sekti temą
Paskelbtas naujasis sezono tvarkaraštis. Pradžia mačas namie su Getafe.

embeded-image
Citavimas
0
Šiandien prasideda kelionė link 34-ojo titulo link. Lopetegui paskelbė pirmąjį registruotų žaidėjų sąrašą, kuriame nėra daug siurprizų. Prognozuojamas 11-ukas: Thibaut, Dani, Nacho, Ramos, Marcelo, Casemiro, Kroos, Isco, Asensio, Bale, Benzema.

embeded-image
embeded-image
Citavimas
2
Pergalingas La Liga startas. Kažko įspūdingo neparodėme, tačiau svarbiausia pasiekta - du įvarčiai ir sausi vartai, kas yra ypatingai retas reiškinys mūsų komandoj. Kamuolys judėjo gražiai, tačiau trūko kokybiškų atakų jau pačiame užbaigime. Kol kas mane labiausiai neramina Isco forma - šį sezoną jo vaidmuo kaip niekada bus didelis, bet jo pasirodymai nuo pat vasaros atrodo visiškai nykoki.

embeded-image
embeded-image
Citavimas
2
Šiandien vėl pačiu tragiškiausiu laiku žaidžiam La Ligos mačą. Svarbiausi mūsų varžovai įsirašė po tris taškus, todėl pergalė yra tiesiog gyvybiškai svarbi. Nuo Gironos praėjusį sezoną gavom į kaulus jų tvirtovėje, reikia tikėtis, kad išvados bus padarytos. P. S Courtois greičiausiai šiandien sulauks savo debiuto.

embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Startas prieš Girona - be Courtois, Modričiaus ir Varane. Įdomu, kada belgui kantrybė baigsis 😄

embeded-image
embeded-image
Citavimas
1


Smagu matyti Benzema atsigavusi sezono pradžioje, o ankstyvoje sezono stadijoje įmušti įvarčiai tik pridės pasitikėjimo rimtesnėms kovoms. Sekantis Realo varžovas namuose Leganes klubas, komanda kuriam Benzema ir nėra įmušęs Ispanijos lygoje. Puiki proga sutvarkyti reikalus ir prieš juos 😁
Citavimas
0
Benzui tokių pora rungtynių ir gali dar geresnę formą įgauti. Tokiam puolėjui kaip jis, kuris mieliau atsitrauks ir prisiims playmakerio užduočių, labai svarbu įmušti, kad ir tuos elementarius įvarčius, bet svarbiausia, kad galvoje bus gerokai lengviau. Psichologiškai jis nėra labai stiprus žaidėjas, todėl bet koks toks įvartis yra tik didesnis boostas. Vakar džiugu buvo matyt ne tik tokį Benzą, bet ir Asensio. Taip, neįmušė savo įvarčio, tačiau neįtikėtinai kūrybiškai žaidė visame antrajame kėlinyje.
embeded-image
Citavimas
1
Courtois debiutas prieš Leganes:

embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Castim rašė:Smagu matyti Benzema atsigavusi sezono pradžioje, o ankstyvoje sezono stadijoje įmušti įvarčiai tik pridės pasitikėjimo rimtesnėms kovoms. Sekantis Realo varžovas namuose Leganes klubas, komanda kuriam Benzema ir nėra įmušęs Ispanijos lygoje. Puiki proga sutvarkyti reikalus ir prieš juos 😁

Reikalai sutvarkyti 😁 Benzema yra įmušęs po įvartį visoms 33 LaLiga komandoms prieš kurias yra žaidęs.
Citavimas
1