La Liga Santander 2017/2018

Atsakyti Sekti temą
avoidukas Rašė:

Būtų neblogai į CL patekt..


Taigi laimėsit tą ČL
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
velnes Rašė:

Būtų neblogai į CL patekt..


Taigi laimėsit tą ČL

Nu gal ir taip, CL visgi ne prieš Gironas ar Betisus žaist reiks.
Citavimas
0
Kokia kančia.. jau net nusibosta tą patį rašyti. DM muša golus, kuriuos turi mušti puolėjai. Benzema vėl rengia savo cirką..
Citavimas
0
Užtat Asensio kokį uždėjo 😲
Citavimas
0
Derbis kaista. Rekomenduoju, kas dar ne...
Edit: Kas nesusigundėt, sutaupėt valandą 😈
Torture never stops
Citavimas
0
Tas pats pathletico. kojas ir nosis laužo ir dar rėkauja, ką padariau? 😕 bet šiaip tipinis sezono mačas, kaip komentatorius ir sakė, ta kontrolė ir žaidimo pakilimas nieko nereiškia, jei nieko su tuo negali padaryt. reik įmušt.
Citavimas
0
Pats prieš šventinis desertas popiet

embeded-image
Citavimas
0
Taktiškai kėlinys tai spot on, bet o tačiau, klasika - neįmuuši nelaimėsi. 😟 privalu pasiimt tokius šansus, bent jau vieną iš kelių turėtų.
Citavimas
0
Pirma tegul Ronaldo pasa atiduoda, o ne zutbut siekia pramusti... bent pora kartu pagailejo potencialiai geresnese pozicijose buvusiems ir gaudavosi snipstas.
Citavimas
0
Koks tolkas traukti ranka įvartį atsiliekant? bus vienu žaidėju mažiau, o pendelis vistiek bus įmuštas. 😠 Du įvarčius 11 prieš 11 gali atžaisti, o 10 beveik neįmanoma.
embeded-image
Citavimas
0
Kai žaidi geriau ir Kovacic vieną kartą tragiškai perskaito situaciją.
embeded-image
Citavimas
0
Aš tai pamaniau kad nebent trauma jam ten atsinaujino, nes kitaip nepaaiškinama kaip taip galima tiesiog sustot. O šiaip, laimėt norint reik golų, o šitoj ekipoj jų nėra. Galima mačus prieš Betis,Valencia,Atletico ir kitus įįsimint, tono šansų... nu negali įmušt, negali, o be Ronaldo išvis to niekas negali.
Citavimas
0
Zidanas atsisakė Isco ir Bale (aktyvesnių atakuojančių veiksmų per vidury ir kraštais), kad išleistų sarginį šunį dėl Messi - Kovacic. Tai tas ir sekiojo Messi, o Leo nusivedė Kovacic į šoną, kad mušant pirmą įvartį Rakitic vienas turėtų koridorių iki baudos aikštelės...
Citavimas
0
Reikia pailsėti nuo LaLigos, tokia kančia vakar buvo žiūrėti, kad akis dar ir šiandien skauda. 😠
embeded-image
Citavimas
0
Jo gynyba tai.....
Vakar ypač Marcelo tai buvo epic fail plaukiojo bbz kur visi golai progos per jo pusę ėjo;..
Citavimas
0
Ryšium su Marcelo plaukiojimu, reddite mačiau gan logišką mintį, kad Realas turėtų pereiti ant 3 gynėjų. Ir Marcelo problema būtų apmažinta, ir 3 saugai viduryje tilptų, ir Ronaldo-Benzema tilptų, tik Isco su Bale čia suolas grėstų. Nežinau tik ar Realas centro gynėjų tiek reikiamų turi.

Buvo kažkada Zidanas žaidęs 3 gynėjais apskritai?
Citavimas
0
Neįmanoma, žiūrint į dabartinį chaosą tai turbūt dar daugiau sąmyšio sukeltų toks stumdymas vidury sezono. Nes ir taip atrodo Zizou kontrolę prarado, taktiškai visiškai neparuošta komanda, kiekvieno praktiškai žaidėjo individualūs pasirodymai irgi ryškiai žemiau net vidutiniško. Šiaip viskas turbūt nuo bano Ronaldo prasidėjo, apie gynybą ir kalbėt neverta nes ji visada prasta buvo daugiau mažiau, bet įvarčių badas kaip reikiant paveikė pradžioje, pats Ronaldo sugrįžo po bano desperatiškas, kas dar labiau paveikė komandą, per tą laiką lydeiro neatsirado išvis, vienas antras trečias prastas rezultatas ir psichologinis faktorius įsijungė.
Citavimas
0
Nu va, o dar pykot ant manęs, kai prieš sezoną sakiau, kad Zizou ne kažką treneris.

Šiaip žiauriai keista, kad taip sugriuvę šiemet 🙄 . Prieš sezoną daug kur teko skaityt, kad Barca neturi šansų šį sezoną prieš tokį Realą (ypač po Ney pardavimo), bet kažkas nelimpa Realui visgi.
Citavimas
0
Na po paskutiniu keliu tokiu metu, tas nuopolis turejo ateiti, bet kad toks.... Priezasciu yra nemazai. Parduoas Morata, katras NUO SUOLO garantuoja bent 20 golu sezone, pakeitem jaunuoliu katras Wolfsburge neiseidavo i aikste... Bale ir pernai traumuotas budavo, tai ne pasiteisinimas irgi. Manau koja pakiso, kaip lengvai aplosem United ir Barca supertaurese prie sezonui prasidedant. Aplosem viena koja, Camp nou aikciojo nuo kiekvieno Isco prisilietimo, Asensio visi smugiai ejo i devinkes. Tai po tokiu supertauriu ka cia benusiteiksi pries visas Celtas ir Betisus losti. Prabarscius tasku, spaudimui sukilus, nebeiseina i kita pavara ijungti. Dabar isviso yra likes bardakas, bei nemanau, kad Zizou ka nors begali pakeisti. Zidanas per du metus laimejo tiek, kad ramia dusia galetu baigti karjera ir aluti gurksnoti. Sukure stebukla ir pats laikas butu atsitraukti.
Citavimas
0
Kazin ar Zidano isejimas duotu teigiama impacta, tuo labiau, kad dabar nelabai yra kuom ji pakeisti.
Manau, kad jei gerai apsipirks Realas per sita langa, vysks bus ok
Citavimas
0