Liga BBVA 2009/2010

Atsakyti Sekti temą
Gonzalez Rašė:

ta fotkinimasi su trim taurem as laikau labiau kaip viena is marketingo formu. Fotkinosi butent i kluba ateje nauji zaideajai. O kaip kitaip graziai pristatyti zvaigzdes jei nepastatyti ju prie blizganciu trofeju. To galbut ir uztenka, kad pamates koks kinieciu vaikas uzsimanytu CR maikutes, ar isigytu zurnala su plakatu kuriame zvaigzdes su tauremis pozuoja.
Gal tiesiog nusifotkinimas su trimis tauremis taip bandyta parodyti sezono tiksla kurio bus siekiama. O ne, kad va nupirko zvaigzdes ir trys taures jau kisenej.
Tiesuog vaizdine forma buvo parodyta del ko si sezona pabandys pakovoti komanda.

😁Jauti, kaip nusikalbi? Kame čia marketingas? Ar nuotraukos brangiau kainuoja, kai nieko su REal nelaimėjęs ir vos į klubą atėjęs Ronaldo pozuoja su taurėmis?
Čia tas pats, kaip tu ant mašinos užsirašytum "Formulės 1 čempionas" ir išvažiuotum į gatvę žmonių juokinti.

Juk ne apie nuotrauku pardavinejima kalbu, ar tu cia apsimetineji slanga?

dar karta kartoju, kad taip nusifotkine su tauremis parode koks yra tu zaideju sio sezono tikslas. butent, kad zaidejai kovos del tu tauriu ir bandys jas laimeti.

pamates kur nors senovine grazia masina (arba kokia vienetine prabangia ferrari, nenusifotkini salia atsistojes?). Ar jei ne tavo tai ir fotkintis negalima.

Tai kur tu čia marketingą įžvelgi, proto bokšteli? Taip ir sakyk, motyvacijai skatinti, sportiniam pykčiui kurstyti. Marketingas čia jam matai...

Ar fotkinimasis šalia mašinos irgi marketingas?

Išsiblaivyk vieną kartą.
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0
Aš matau, kad nei vienas nebeturit ką protinga pasakyti, gal, sakyčiau, jau laikas užrakinti tą temą, nes apie pačia La Ligą niekas nebešneka. 🙄
Citavimas
0
Ramone Rašė:

Aš matau, kad nei vienas nebeturit ką protinga pasakyti, gal, sakyčiau, jau laikas užrakinti tą temą, nes apie pačia La Ligą niekas nebešneka. 🙄


Tai jau vakar norėjau ją perkelti į archyvą, bet pamaniau, gal kiti "Real" gerbėjai ar kitų klubų gerbėjai norės joje padiskutuoti, bet matau čia tik asmeninių santykių aiškinimasis vyksta, todėl šiandien užrakinau ją ir perkėliau į archyvą.
Citavimas
0
Tu cia apie masinas pradejai pavyzdi numetes visiskai netinkama.
as kalbejau apie zaideju fotkinimasi su tauremis.
O ka tu jiems siulai nusifotkint prie konteinerio?

ar tu noredamas nusiusti mergiani nuotrauka fokiniesi prie konteinerio.

nezinau cia jus del tu nuotrauku kazkokia samokslo teorija bandot izvelgti. pasifotkino nu ir kas, tegu fotkinasi kaip jie nori.

ar nusifotkinimas prie eifelio boksto ar prie piramidziu irgi reiskia kad tu i tuos statinius pretenduoji?

vnz jau po la ligos laimeto titulo praejo pora dienu, tai blaivykites ponai. sekmes. 😉
Citavimas
0