UEFA Čempionų lyga 2017/2018

Atsakyti Sekti temą
Benzema puolėjas 😁 😁 😁 toks tipinis mačas. vienintelis Ronaldo pavojingas, judėjimas be kamuolio baisus, Benzy puolėjas 😁 😁
Citavimas
0
RaMa Rašė:

Benzema puolėjas 😁 😁 😁 toks tipinis mačas. vienintelis Ronaldo pavojingas, judėjimas be kamuolio baisus, Benzy puolėjas 😁 😁

O kaip Benzema?
Torture never stops
Citavimas
0
fun43 Rašė:

O kaip Benzema?

Puola kaip reikiant 😁 😁 😁 nesustabdomas. 😁
Citavimas
0
RaMa Rašė:

O kaip Benzema?

Puola kaip reikiant 😁 😁 😁 nesustabdomas. 😁

Kodėl tiek babkių turintis Real jau tiek metų juda su Benziu man yra didžiausia mistika ir tuo pačiu įdomiausias klausimas, kas būtų šalia tų dviejų iš eilės ČL karūnų, jei jis prieš keletą metų būtų pakeistas kokiu Auba, Aguero, Lewa ar panašiai
Citavimas
0
Na kai turi tokį protežė kaip Zizou tai gana ramiai gali jaustis, nesvarbu kokios aplinkybės. O dar kai parduoda ir pagrindinius konkurentus vasarą, tai išvis ramu. 😂 😂
Citavimas
0
Man labai patiko epizodas rungtynių pradžioj, kai Benzas į tuščius vartus per metrą nepataikė. Ronaldo gal dar kokią minutę jam kažkokiom kalbom epitetus barstė. Gal pasiskūs Perezui... 🤠

O šiaip tai ko gero teks laukt Viniciaus.
Citavimas
0
embeded-image

be netikėtumų.
Citavimas
0
Absoliuti gėda, kaip jie nieko nedaro, absoliuti. Marcelo išvis vertas ne daugiau nei suolo.
Citavimas
0
Degraduojam su kiekviena diena. Gynyba prasciau nei vakar Chelsea...
Citavimas
0
Ar Zidanas dar turės darbą rytoj?
Citavimas
0
Turi, bet kritinė riba artėja. Nes tai viena iš situacijų kai net neina įvardint problemų nes tai yra viena didelė problema visame kame. 😟
Citavimas
0
Tai vien ant autoriteto nebeišeina važiuoti... 😁
Citavimas
0
Mano asmenine nuomone, tai Florentino pasiryžęs šį sezoną paaukoti ir atsidėkoti Zizou. Vasarą kita kalba bus, pagal tai kas rinkoje.
embeded-image
Citavimas
0
reyu Rašė:

Mano asmenine nuomone, tai Florentino pasiryžęs šį sezoną paaukoti ir atsidėkoti Zizou. Vasarą kita kalba bus, pagal tai kas rinkoje.

šiaip tai pagal kalendorių dar tik lapkričio pirmos dienos, kiek mačiau. kad ir kokia krizė klube niekas lyg ir nepralaimėta dar, ypač apie ČL kalbant, Copa del Rey, tik lygą atrodo tolokai.
Citavimas
0
RaMa Rašė:

šiaip tai pagal kalendorių dar tik lapkričio pirmos dienos, kiek mačiau. kad ir kokia krizė klube niekas lyg ir nepralaimėta dar, ypač apie ČL kalbant, Copa del Rey, tik lygą atrodo tolokai.

Puikiai suprantu tai, bet pats matai, kad komandos ir individuali forma tokia kokios Real turbūt neturėjo nuo jo darbo pradžios. Kol kas tik Copa del Reyu šviečiasi su tokia situacija, bet man atrodo, kad net ir tęsiantis tokiai agonijai Flo yra pasiruošęs nemažai forų Zidanui duoti.
embeded-image
Citavimas
0
Aš tai visai nenustebčiau, jei net ir neduotų tiek laiko, kiek reyu mano Perezas galėtų duot Zidanui. Visi žinom trenerių istorija Reale ir taip toliau. Be to praeitais metais ČL grupėse ne stebuklas buvo Realas, bet savo darbą padarė galų gale, o buvo labiau susikocentravę į La Liga didžiąją sezono dalį.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Xabi pasistengė 😄 PSG 😄
Citavimas
0
Real gali jau vasari išeiti atostogų, kai nebekovos nei dėl primeros, nei dėl ČL. Bet turo varžybos tai faktas, bus patikrinti PSG kiaušiukai.
Citavimas
0
MSM Rašė:

Real gali jau vasari išeiti atostogų, kai nebekovos nei dėl primeros, nei dėl ČL. Bet turo varžybos tai faktas, bus patikrinti PSG kiaušiukai.

😂 nu taip, jau tik Zizou ir reik bijot kažko. kokia posto esmė? galingas varžovas, galingi ir mačai bus, apie kokias tu čia atostogas 😂
Citavimas
0
Clash of the titans 😉 Ypač, jei abi komandos formoj bus tuo metu.
Citavimas
0