UEFA Čempionų lyga 2017/2018

Atsakyti Sekti temą
RaMa Rašė:

Real gali jau vasari išeiti atostogų, kai nebekovos nei dėl primeros, nei dėl ČL. Bet turo varžybos tai faktas, bus patikrinti PSG kiaušiukai.

😂 nu taip, jau tik Zizou ir reik bijot kažko. kokia posto esmė? galingas varžovas, galingi ir mačai bus, apie kokias tu čia atostogas 😂

Tai parašiau kad vasari/kova jau Real gali kristi tiek iš Čl kovos, tiek iš vietinės lygos.
Citavimas
0
Kaip aš laukiu Neymaro ašarų tai ne tas žodis. Šitoje poroje Ronaldo bus mano Harry Kane'as.

embeded-image
Citavimas
0
MSM Rašė:

Real gali jau vasari išeiti atostogų, kai nebekovos nei dėl primeros, nei dėl ČL. Bet turo varžybos tai faktas, bus patikrinti PSG kiaušiukai.

😂 nu taip, jau tik Zizou ir reik bijot kažko. kokia posto esmė? galingas varžovas, galingi ir mačai bus, apie kokias tu čia atostogas 😂

Tai parašiau kad vasari/kova jau Real gali kristi tiek iš Čl kovos, tiek iš vietinės lygos.

gali ir nekristi, gali ir kristi. šansai 50/50, kamuolys apvalus, abi komandos pajėgios, viena kris, kita eis toliau. nu ačiū, supratom analizę. 😁
Citavimas
0
Furis Rašė:

Kaip aš laukiu Neymaro ašarų tai ne tas žodis. Šitoje poroje Ronaldo bus mano Harry Kane'as.

embeded-image

agreeeeed
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
O as maniau gaut kuri nors anglu kluba tokie patys sansai kaip ir Bale'ui gaut trauma 😂
Citavimas
0
velnes Rašė:

embeded-image

agreeeeed
Priskaičiuokit ir mane.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Nu va čia tai dilema iškilo - kurią iš šių dviejų, švelniai sakant, nelabai mėgiamų komandų teks palaikyt.... 🙄 🙄 🙄
Citavimas
0
embeded-image\

nu tai ką, bent čia gal būtų gerai nesusimaut.
Citavimas
0
Viso pasaulio dori žmonės šį vakarą susikibę už rankų palaiko Realą ir siunčia savo teigiamą energiją.
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Viso pasaulio dori žmonės šį vakarą susikibę už rankų palaiko Realą ir siunčia savo teigiamą energiją.

Deja. Aš jau taip bijau, kad Realas laimės dar karta Čempionų Lyga ir Zidana visi haipins, tai negaliu rizikuoti palaikyti jų nei viename mače, net arabų pinigai geriau. 🙄
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Nacho turi problemyčių.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Nuostabus Marcelo pasas. Ronnie ffs...
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Marcelo pasas tai laisvai į kokį savaitės ar mėnesio topą papultų. Bet Ronaldo pamačius po ilgos pertraukos tai 😠 ten kur niekieno nedengiamas nusprendė pramušt iš kairės tai visiškai nepanašus į jaunesnį save buvo.
Citavimas
0
Gerai kad pas PSG kai vakar Spurs gynėjai, nesuprantamai ką čia darė, nes kitaip tai liūdnoka. lyg ir okey viskas, bet lyg ir nieko labai gero.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Marcelo pasas tai laisvai į kokį savaitės ar mėnesio topą papultų. Bet Ronaldo pamačius po ilgos pertraukos tai 😠 ten kur niekieno nedengiamas nusprendė pramušt iš kairės tai visiškai nepanašus į jaunesnį save buvo.

Kuria minute tas pasas, gal kas žinote. Noriu atsisukt.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
AndriusTH Rašė:

Kuria minute tas pasas, gal kas žinote. Noriu atsisukt.
r/soccer
Citavimas
0
AndriusTH Rašė:

Deja. Aš jau taip bijau, kad Realas laimės dar karta Čempionų Lyga ir Zidana visi haipins, tai negaliu rizikuoti palaikyti jų nei viename mače, net arabų pinigai geriau. 🙄

O man viena didžiausių šio sezono mįslių - kaip gali dalis Realo fanų būt tokiais nedėkingais šikniais 😕
Torture never stops
Citavimas
0
Rungtynes ne kas imus, o kas daugiau sudaivins
Citavimas
0
ValkyroN Rašė:

Arba kas kvailesnį, stereotipinį, "žiūriu, bet nesuprantu nieko" komentarą parašys forume.
embeded-image
Citavimas
0
ValkyroN Rašė:

jo, kažkaip nepratusios akys prie tokio kiekio.

Malačiai 😉 Vienintelis kurio kažkiek gaila iš PSG yra Emery.
Citavimas
0