[Lazio] Coppa Italia

Atsakyti Sekti temą
Šiaip nelabai suprantu, kodėl Onazi lošia centro puolėju
Citavimas
0
Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😄 išmetėm ACM iš Taurės žasdami 10 prieš 11. Įsivaizduoju kaip jaustis Klosei atbėgiojusiam 95min 😲 o progų antram kėlinį turėjom daugiau nei Milan'as + be abejo pasisekė kad teisėjas su erelio akim. Pusfinalį laukia Inter'as arba Napoli

Forza Laziale 👏
Forza Lazio 😡
Citavimas
0
Oho, tokio emocingo Piolo dar nebuvau matęs. 😁 Aš vis laukiau laukiau Milano šturmo, bet niekaip jis neatėjo ir realiai antram kėliny Lazio daugiau grasino Milano vartams. Galėjom visą krūvą įvarčių primušt kontraatakose, tik kad daugumą jų sugadino tragiškai sprendimus priiminėjęs Onazi. O šiaip šiandien norisi pagirt didžiulį kilometražą ypač antram kėlinį atakoj prasukusį Keitą, taip pat gerai savo darbą atlikusius Klose, Biglia ir Parolo, o taip pat ramiai išėjusį Novaretti. Esant tokiam skaičiui traumų įmanomas variantas, kad jo paslaugų vėl prireiks.

Pusfinalis, happy days. 😎
Citavimas
0
Kaip žinia, kitam Coppos etape žaisim su dabartiniais taurės savininkais Napoli. Pirmos rungtynės - kovo 4 dieną namuose, o atsakomosios bus sužaistos balandžio 8 San Paolo.
Citavimas
0
embeded-imageembeded-image

Coppa Italia, pusfinalis, pirmosios rungtynės
2015m. kovo 4, 21.45h
Stadio Olimpico


Komandų forma (taurėje)

Lazio: W (1-0 @ Milan) W (3-1 @ Torino) W (3-0 v Varese) W (7-0 v Bassano Virtus)
Napoli: W (1-0 v Internazionale) W (2-2 [11m. baudiniai 6-5] v Udinese)

Pioli:


“Clearly, Napoli are our closest rival on both fronts at the moment. “We know it will be difficult, we have to have respect for an opponent that started the season with the goal of winning the League and the Champions League and which has won the Supercoppa."Galima startinė sudėtis: Berisha; Cavanda, De Vrij, Mauricio, Radu; Biglia, Parolo, Cataldi; Candreva, Klose, Anderson.
Citavimas
0

LAZIO (4-3-3) - Berisha; Basta, de Vrij, Mauricio, Radu; Cataldi, Biglia, Parolo; Candreva, Klose, Felipe Anderson.
All. Pioli.
A disp. Marchetti, Strakosha, Novaretti, Braafheid, Cavanda, Ederson, Ledesma, Onazi, Oikonomidis, Keita, Perea.

NAPOLI (4-2-3-1) - Andujar; Mesto, Albiol, Britos, Ghoulam; Inler, David Lopez; Gabbiadini, De Guzman, Mertens; Higuain.
All. Benitez.
A disp. Rafael, Colombo, Koulibaly, Strinic, Jorginho, Callejon, Hamsik, Duvan.

Citavimas
0
Klooooooooooooooooooooooooseeeeeeeeeeeee 🤠
Forza Lazio 😡
Citavimas
0
Jomajo turėjom vesti 2:0 garantuotai, tačiau sugebėjom pataikyti į gynėją stovinti tuščiuose vartuose 😲 Po kol kas visai neblogai juda visa komandos grandis, tik tie Biglios/Bastos kamuolio praradimai kelia nerimą, nes tai Napoli susikuria progas.
Forza Lazio 😡
Citavimas
0
Šiaip ne visai atidžiai pavyko pirmą kėlinį stebėt, bet visai geras vaizdas. Tik still, kaip ten antras įvartis pabaigoj nekrito tai tik Klose su Andersonu supranta.
Citavimas
0
Jomajo, taip skystai antrą kėlinį pradėjom.. Pelnytai išlygino Napoli
Citavimas
0
1:1 🙄
Forza Lazio 😡
Citavimas
0
Bah gaila, norėjom labiau laimėti, bet Napoli antram kėlinį atrodė labai gerai. Privalom mušti dabar išvykoje. Ir šiaip pasirodė jog Napoli šviežesnį nei mes, nors ilsėjosi mažiau.

Forza Lazio 😡
Forza Lazio 😡
Citavimas
0
embeded-imageembeded-image

Coppa Italia, pusfinalis, atsakomosios rungtynės
2015m. balandžio 8, 21.45h
Stadio San Paolo


Komandų forma (taurėje)

Napoli: D (1-1 @ Lazio) W (1-0 v Internazionale) W (2-2 [11m. baudiniai 6-5] v Udinese)
Lazio: D (1-1 v Napoli) W (1-0 @ Milan) W (3-1 @ Torino) W (3-0 v Varese) W (7-0 v Bassano Virtus)

Pioli:

“We have the opportunity of achieving the goal we set ourselves at the beginning of the season when we had two routes into Europe. We’re the only ones who wanted the Coppa Italia from the start. We deserve this final."Galima komandos sudėtis: Berisha; Basta, De Vrij, Mauricio, Braafheid; Biglia, Parolo, Cataldi; Candreva, Keita, Anderson.
Citavimas
0
Taip fanai sutiko komanda atvažiavusią į Napoli 🤠

https://www.dailymotion.com/video/x2lzb ... rt?start=7

Kokios emocijos, o fanai Felipe jau laiko dievuku (nepamenu kada skanduodavo kitų žaidėjų pavardes) 👏

p.s. manau ryt stovės vartuose Marchetti
Forza Lazio 😡
Citavimas
0
Vis tik Klose starte, nors porą dienų po rungtynių su Cagliari nesitreniravo. Taip pat džiaugiuosi, kad Pioli paaukojo Mauri vardan dar vieno centro saugo - šiuo atveju kapitono sąskaita rungtynes pradės Cataldi.

Taip pat įdomu, kas bus kapitonas, esant traumuotam Radu bei ant suolo palikus Mauri ir Ledesmą. Spėčiau, kad arba Biglia arba Klose.

NAPOLI (4-2-3-1) - Andujar; Maggio, Albiol, Britos, Goulham; Inler, Gargano; Mertens, Hamsik, Gabbiadini; Higuain.
All. Benitez.
A disp. Rafael, Colombo, Koulibaly, Strnic, Henrique, Zuniga, Jorginho, David Lopez, Insigne, Callejon, Duvan Zapata.

LAZIO (4-3-3) - Berisha; Basta, de Vrij, Mauricio, Braafheid; Cataldi, Biglia, Parolo; Candreva, Klose, Felipe Anderson.
All. Pioli.
A disp. Marchetti, Strakosha, Novaretti, Cana, Ciani, Pereirinha, Cavanda, Ederson, Ledesma, Lulic, Mauri, Perea.Forza!
Citavimas
0
Man neramu dėl dviejų žaidėjų Berishos (kuris atrodo pozityviai patikimas, bet kartais praleidžia tokias bankes, kur Marchetti atrodo nepraleistų) ir Braafheid, per jo linija Cagliari bėgo ir apibėgdavo, ką tekdavo stabdyti Mauricio.
Forza Lazio 😡
Citavimas
0
Su Berisha manau viskas ok, jis gal 15 iš 20 Serie A komandų būtų starteris, tai reikia džiaugtis, kad bent per taures gauna pasireikšt. Braafheidas irgi man nerimą kelia, bet kad nėra kitos alternatyvos į tą kraštą. Cavanda gynyboj dar didesnė rėtis už jį.
Citavimas
0
Cavanda bent turi praktinės patirties daugiau už jį per pastaruosius 3mėn. prisimink Cavanda visi laikė MOTM kai žaidėm lygos rungtynes su Napoli 😉
Forza Lazio 😡
Citavimas
0
Sunkiai atakoj kol kas eina. Candreva vienintelis kažką padaro. Andersoną Maggio pirmam kėliny uždarė visiškai.
Citavimas
0
Įdomu kaip Pioli žais antrą kėlinį, aš apkeisčiau Candreva ir FA kraštais. Šiaip žaidžiam visiškai nenusileisdami Napoli, tik atakos geros nepadarom. Gaila, kad Keita suspenduotas
Forza Lazio 😡
Citavimas
0