[Lazio] Derby della Capitale

Atsakyti Sekti temą
embeded-imageembeded-image

Lazio - rioma

Serie A, 7 turas
Spalio 16d., 21.45h Lietuvos laiku
Stadio Olimpico


Prognozuojama sudėtis: Marchetti; Konko, Biava, Dias, Radu; Brocchi, Ledesma, Mauri, Hernanes; Klose, Cisse.Tai bus 168-as Romos derbis. Dienos iki šių neeilinių rungtynių labai sparčiai bėga ir dabar jų liko tik 6.

Komanda nuo šiandienos intensyviai pradeda ruoštis šioms rungtynėms. Traumuoti buvę Mauri ir Biava jau prisijungė prie komandos ir abu 100proc. bus pasiruošę žaisti sekmadienį. Klausimas dėl Dias, kuris taip pat jau treniruojasi su komanda, tačiau jo būklė bus įvertinta savaitės pabaigoje ir tada bus nuspręsta, ar brazilas dalyvaus rungtynėse. Bloga naujiena ta, kad Klose jaučia skausmus kelyje. Dėl to jis penktadienį praleido Vokietijos rinktinės mačą su Turkija bei taip pat nežais rytoj su Bosnija. Pfu pfu, tikimės geriausio.

Daugiau naujienų bus jau įsibėgėjus savaitei. Kaip žinia, už rinktines ryt dar žais visas šusnis žaidėjų - Hernanes, El Tata, Lulič, Stankė, Cisse, Cana bei Radu.

6 days... 😎
Citavimas
0
Centron Rašė:

embeded-image
rioma😂 😂
Citavimas
0
Ir idomu kada jus spejot su sita komanda tiek derbiu suzaist?
Citavimas
0
purelis Rašė:

Ir idomu kada jus spejot su sita komanda tiek derbiu suzaist?Nuo 1929 metų iki dabar. Ne toks jau mažas laiko tarpas.
Citavimas
0
Neutrol Rašė:

Pagaliau rungtynės vakare, o ne kažkur į dieną nukeltos dėl "saugumo". Pernai buvo absurdas stebėt derbį vidurį dienos pustuščiame stadione... Deja nei Totti nei Klose panašu nežais.Kad į vakarą nukeltos tai labai gerai, bet vistiek bus daug tuščių vietų, pvz. Tessera bus uždaryta. Anyway, vakare bet kokiu atveju bus žymiai geresnė atmosfera. 😉
Citavimas
0
Pagrindinis klausimas toliau lieka tas pats - ar Klose pasirodys aikštėje. Lotito pasakė įdomiai: "Tiesą pasakius, nematau didelių problemų su Klose. Esu įsitikinęs, kad jis žais". Labai įdomu iš kur tokia informacija. Bet kokiu atveju būtų labai smagu, jeigu tai būtų tiesa.

Vasarą komandą palikęs Lichtsteineris lalaziosiamonoi.it pasakė trumpai drūtai - "Forza Lazio!". Panašiai kaip ir Simeone, jis sako, kad per derbį komandą palaikys tarsi pats sėdėtų CN. 😉

4 days... 😎
Citavimas
0
Kur būtų galima pažiūrėti derbio all time statistiką?
Citavimas
0
Neutrol Rašė:

Kur būtų galima pažiūrėti derbio all time statistiką?http://en.wikipedia.org/wiki/Derby_dell ... nd_records

Dėkui 😉
Citavimas
0
Derbio teisėjas - Tagliavento. 😂 roma vėl turės 12 žaidėjų aikštėje. Toliau žodį perduodu iškalbingajai tetai statistikai: http://www.transfermarkt.co.uk/en/lazio ... 8_343.html

Truputį linksmiau - Totti kaip žinia Reją pavadino romos sėkmės garantu. Rocchi į tai atsakė šitaip - "Totti is a comedian". 😂 Taiklus pasakymas.

Laukti liko nebedaug.. 😁
Citavimas
0
Reja turi kažkokį masterplaną - rašoma, kad rungtynes startinėje sudėtyje pradės ne Mauri, o Gonzalez. 🙄 Aišku, galutinis sprendimas dar nėra priimtas, tačiau tokie keitimai man asmeniškai nelabai patinka. Klose - sveikas bei pasiruošęs žaisti startinėje sudėtyje. Biava su Dias taip pat išsigydę traumas bei rungtynes pradės startinėje sudėtyje.

Prognozuojamos sudėtys:

LAZIO (4-2-3-1): 83 Marchetti; 29 Konko; 20 Biava, 3 Dias, 26 Radu; 15 Gonzalez, 24 Ledesma, 32 Brocchi; 8 Hernanes; 99 Cisse, 25 Klose.
A disp.: (1 Bizzarri, 21 Diakitè, 19 Lulic, 6 Mauri, 11 Matuzalem, 7 Sculli, 9 Rocchi)
All. Reja

ROMA (4-3-1-2): 24 Stekelenburg; 87 Rosi, 29 Burdisso, 44 Kjaer, 3 Josè Angel; 30 Simplicio, 16 De Rossi, 20 Perrotta; 15 Pjanic; 14 Bojan, 9 Osvaldo.
A disp.: (18 Curci, 5 Heinze, 19 Gago, 7 Pizarro, 8 Lamela, 31 Borini, 22 Borriello)
All. Luis Enrique
Citavimas
0
Rėja: '"I am sorry that Totti will not be there" ... mintyse ' 😂 '
Forza Lazio 😡
Citavimas
0
😉
Forza Lazio 😡
Citavimas
0
Prie to paties embeded-image 😂
Forza Lazio 😡
Citavimas
0
Mauri starte nėra, ant suolo vistik bus Cana su Stanke.

LAZIO (4-3-1-2): 83 Marchetti; 29 Konko; 20 Biava, 3 Dias, 26 Radu; 15 Gonzalez, 24 Ledesma, 32 Brocchi; 8 Hernanes; 99 Cisse, 25 Klose. A disp.: (1 Bizzarri, 33 Stankevicius, 19 Lulic, 6 Mauri, 11 Matuzalem, 27 Cana, 9 Rocchi) All. Reja

ROMA (4-3-1-2): 24 Stekelenburg; 87 Rosi, 44 Kjaer, 5 Heinze, 3 Josè Angel; 19 Gago, 16 De Rossi, 20 Perrotta; 15 Pjanic; 14 Bojan, 9 Osvaldo. A disp.: (18 Curci, 77 Cassetti, 29 Burdisso, 7 Pizarro, 8 Lamela, 31 Borini, 22 Borriello) All. Luis EnriqueDAJE LAZIOOOOOOOO😡!!
Citavimas
0
Varykit vyrai. Baltai juoda vakarų Londone pusė su jumis!
Citavimas
0
Forza Lazio 😁
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Juodvarnis Rašė:

Varykit vyrai. Baltai juoda vakarų Londone pusė su jumis!T-Wolves Rašė:

Forza Lazio 😁😉
Citavimas
0
Greitai čia 😠
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Dias tu Dias....
Citavimas
0
Nu negaliu kaip nervina.. Leiskit Mauri po pertraukos, nėra aštrumo paskutinėj atakos stadijoj. Tradiciškai, išeinam į aikštę užmigę, gaunam durną golą ir turim vytis...
Citavimas
0