[Lazio] Derby della Capitale

Atsakyti Sekti temą
Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 👏 👏 👏 👏
Forza Lazio 😡
Citavimas
0
Bravo 😁
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Citavimas
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL 😄 😄 😄 😄
Citavimas
0
Yeah 😠
Forza Lazio 😡
Citavimas
0
Aš negaliu
Citavimas
0
Surinkus lygiai tasku skaiciuojamas tarpusavio ar bendras santykis?
FORZA MILAN!
Citavimas
0
Labas

embeded-image

Turbūt blogiausia diena per visą mano klubo palaikymo istoriją. Rungtynių su Napoli galima nebežiūrėt vis tiek.
Citavimas
0
Omg kas bus paskutinėse varžybose 😠 kai visada mūsų likimas sprendžia paskutinėse varžybose, atrodo turim 3 taškus, pralošiam ir ate ČL........blogiau nebūna, nes Napoli bus užsivedę kaip niekada, o mes well matysim 😭 p.s. tarpusavo rungtynių rezultatai lyginami, pirmas pralošėm anmie, tai ką čia lyginti. Pralošiam ir krentam.
Forza Lazio 😡
Citavimas
0
KLEBAS Rašė:

Surinkus lygiai tasku skaiciuojamas tarpusavio ar bendras santykis?Tarpusavio, Napoli laimės ir pateks į CL.

Pirmos rungtynės Europos lygoj rugsėjo 17 dieną, o burtų laukiam rugpjūčio 27.
Citavimas
0
Centron Rašė:

Surinkus lygiai tasku skaiciuojamas tarpusavio ar bendras santykis?Tarpusavio, Napoli laimės ir pateks į CL.

Pirmos rungtynės Europos lygoj rugsėjo 17 dieną, o burtų laukiam rugpjūčio 27.

pesimizmas liejasi per kraštus.
Forza Lazio 😡
Citavimas
0
Nu tikrai cia ziauriai susisikot reikalus.
FORZA MILAN!
Citavimas
0
O tai iš kur traukt tą optimizmą? Su Napoli grybo pjovimu mes tą CL prieš mėnesį jau turėjom būt užsitikrinę, bet ne reikėjo su Chievo namuose lygiom sulošt, reikėjo su Atalanta taškus prarast, reikėjo Interui pralošt, reikėjo šiandien pralošt prieš komandą, kuri 2 sykius į vartų plotą pataikė ir 2 įvarčius įmušė.

Gal ir gražų futbolą lošėm šiemet, bet rezultatas galiausiai tas pats kaip ir su Reja. Kas iš to, kad 41 kilometrą maratone nubėgi ir tada apsiverti užkliuvęs už savo paties kojų. Visą laiką prie Rejos norėjau, kad komanda žaistų taip, kaip žaidė šiame sezone, bet galutiniam rezultate bus tas pats šūdas. Simpatija atakuojančiam futbolui mirė šiandien.
Citavimas
0
Ziuriu sudina tasku skaiciavimo sistema ne tik Ispanija kankina. Negalvojau kad dar kur nors tokia nesamone gali buti
Citavimas
0
Kad šūdina tai faktas, bet čia yra paskutinis dalykas, kurį dėl nepatekimo į CL reikėtų kaltint.
Citavimas
0
Pioli: "Garcia? At first I was happy to see a foreign coach with different culture, but I found out he's worse than us..." 😂 So true.

Nežinau, ko čia šikti į batą. Napoli žaidžia prastai, gynyba kiaura, pagrindinis puolėjas psichuoja ir turbūt jau prašosi parduodamas, treneris žino, kad čia jam paskutinis mačas. Norint pralaimėti tokiai komandai, dar reikėtų pasistengti. Galų gale ir lygiųjų užtenka.
embeded-image
Citavimas
0
Zebras Rašė:Norint pralaimėti tokiai komandai, dar reikėtų pasistengti. Galų gale ir lygiųjų užtenka.Šiandien irgi reikėjo pasistengt. Tai ir pasistengė.
Citavimas
0
Nežinau, aš tai nematau, kuo goal difference yra pranašesnis skaičiavimas už tarpusavio rezultatus, bet gal čia iš krepšinio šitas požiūris ateina.

Lazio susimovė šiandien, bet kažkaip mane vis iš naujo stebina Centrono pesimizmas 😂. Man kažkaip atrodo, kad savo komanda reikia tikėti, net jei kitam mače Lazio reikėtų ne su Napoli žaist, o su Barcelona. O čia toks jausmas, kad žmogus jau geriau praleistų Napoli į trečią vietą nei savo komandą, vien todėl, kad pastaroji tragiškai žaidžia ir trečios vietos nenusipelno. C'mon, Centronai, negi man reikės Lazio palaikyt už tave? 😂
Citavimas
0
DarkEye Rašė:

Nežinau, aš tai nematau, kuo goal difference yra pranašesnis skaičiavimas už tarpusavio rezultatus, bet gal čia iš krepšinio šitas požiūris ateina.Nes tai skatina komanda pulti net ir laimint 2:0 ir 3:0. Esant lygiai tasku visada turi buti skaiciuojama geriausia komanda per VISA sezona, o ne tik per 2 macus
Citavimas
0
Jei netikiu savo komandos galimybėm tai nereiškia, jog nenoriu kad ir tų nelaimingų lygiųjų. Eibar gal irgi netiki pergale prieš Barcelona, bet tai nereiškia, kad jie tos pergalės nenorėtų.

O tiems, kurie dar po šiandien kažkokio optimizmo traukia tai galiu tik pavydėt. Aš jau per daug sykių matęs kaip Lazio paskutiniais ir svarbiausiais momentais sugriūva, kad kažką teigiamo po šiandien įžvelgčiau. Visos galimybės pasiimti CL vietą iki šiol buvo iššvaistytos, tai tendencija kaip ir aiški. Paskutinis barjeras - Lazio pasišauna patys save į kojas. Va būtent, kad ne kas nors kitas juos pašauna, o jie patys.
Citavimas
0
Palinkesiu, kad Centrono pesimizmas suveiktu kaip geras jinxas. Siemet Italijoje turbut daugiausiai kartu esu mates Lazio rungtyniu ir tikrai ju zaidimas atgaiva akims. O dar priedo matyt ta raudonzandi kepeja prasikus abi galimybes paimt CL vieta, is viso butu geras jausmas.
embeded-image
Citavimas
0