[Lazio] Derby della Capitale

Atsakyti Sekti temą
Centron Rašė:Wallace puikus, kaip jau įprasta darosi.durnas tu
Citavimas
0
Perspektyvus ir talentingas vartininkas Federico Marchetti iš 30 metrų į savo kampą gauna golą. 😉
Citavimas
0
Gerai, kad jau nebebūna liūdna po pralaimėjimo derbyje, o tiesiog juokinga. Jau net tingiu apie kaip visad baisų teisėjavimą tai tiesiog. Aš nežinau, Banti gal pamanė, jog Cataldi yra gėlė, kurią Str****anas, kaip labai kilnus žaidėjas, palaistė ir ne tai kad raudonos nenusipelnė, bet dar ir kokį nors fair play apdovanojimą gaus.

Faktas yra tas, kad jeigu Wallace bent kiek sarmatos turi tai šiandien visą naktį nemiegos ir praverks pasikūkčiodamas šitokią nesąmonė padaręs. Niekaip nepateisinamas veiksmas. Su Marchetti vartuose žaist yra tas pats, kas visai be vartininko. Kiek jis mums šį sezoną bankių padarė? 4? 5 gal? Kas dar įdomiau, kad dėl savo nuolatinių traumų jis sužaidė gal tik kokias 7 ar 8 rungtynes. Ta prasme, per kelias mylias blogiausias Serie A vartininkas. Į Serie B jo neimčiau. Krenta ant žemės lėčiau nei lapas rudenį nuo medžio. Bet vis tiek visiškai normalus ir gerą formą rodantis vartininkas šiandien ant bankės prasėdėjo.

Jo, ir kaip visad neįmušėm per derbį. Pescara praeitą savaitę geriau šitiems priešinosi. Praeitą savaitę žiūrėjau tas rungtynes, nu jau tikrai atrodė, kad įmušim per derbį jiems, gal net ne vieną. Aha. Pas juos Marchetti galėtų ant vartų stovėt, vis tiek neįmuštume.

Sugadino gerą sezoną gyvatės
Citavimas
0
Pabandom iš naujo. Coppa Italia pusfinalis.

LAZIO (3-5-1-1): Strakosha; Bastos, de Vrij, Wallace; Basta, Parolo, Biglia, Milinkovic, Lukaku; Felipe Anderson; Immobile.
A disp. Vargic, Adamonis, Spizzichino, Hoedt, Crecco, Murgia, Mohamed, Keita, Luis Alberto, Lombardi, Djordjevic, .
All. Inzaghi.

ROMA (3-4-2-1): Alisson; Manolas, Fazio, Rudiger; Peres, Paredes, Strootman, Emerson; Salah, Nainggolan; Dzeko.
A disp. Szczesny, Lobont, Juan Jesus, Vermaelen, Mario Rui, De Rossi, Grenier, Gerson, Perotti, Totti, El Shaarawy.
All. Spalletti.

Citavimas
0
Kadangi Romos forumas atrodo mires, tai paklausiu cia. Romenai visalaik tokiu issidestymu losia? Ir iki optimalaus starto truksta tik lenko vartuose ir De Rossi?
Citavimas
0
Luigi Rašė:

Kadangi Romos forumas atrodo mires, tai paklausiu cia. Romenai visalaik tokiu issidestymu losia? Ir iki optimalaus starto truksta tik lenko vartuose ir De Rossi?Pastaruoju metu taip. Credit where it's due, šita formacija gerai maskuoja Fazio bei Pereso trūkumus ir atskleidžia privalumus + panašu, kad Nainggolaną pavertė geriausiu lygos žaidėju.
Citavimas
0

Nainggolan:

" We will win the Coppa Italia. Believe me, we will do it.laukiam.

Sukrovėm ramiai, 2-0. Kaip self proclaimed geresnė komanda ir Scudetto challengeriai jie kažkaip per daug priklausomi nuo mūsų individualių klaidų. Visas rungtynes bandė užmėtyt navėsais iš už baudos aikštelės - daugmaž kaip kokia League 1 komanda. Skirtumas tas, kad Lazio šiandien buvo puikiai pasiruošę ir visi iki vieno atlaikė spaudimą ir sulošė puikias rungtynes.

Beje, nežinau ar kas čia be manęs pastebi, ant kiek Totti veiksmai aikštėj prieštarauja jo pasisakymams už jos ribų? Kai užkalbinamas, tai greit išbezda kokią nesąmonę apie tai, kad geriau išduos žmoną nei klubą. Aikštėj jis, išeidamas kokią 80 min, visą laiką pravaikšto lyg jam būtų nusispjaut. Nepamenu ar esu kada nors matęs tokį žaidėją, kuriam ant savo komandos būtų taip nusišikt, kaip kad Totti pastaraisiais metais.
Citavimas
0