[Spurs] Premier League 2017/2018

Atsakyti Sekti temą
Vagnerio chebra ima tašką ir lieka EPL'e. Manau nesusimausit - Arsenalas toli ir nėra ką praleisti viršun 😁
Torture never stops
Citavimas
0
Trijų Londono lavonų čempionate kažkaip pavyko paimti vienintelę ČL vietą. Visi nenorėjo, visi bandė jos išvengti, bet atiteko Spursam.

Ir taip, kai žiūri visą 38 (37) mačų sezoną, Spursai nusipelnė ČL. Daug gerų pergalių, čempionate atrodo nepavyko įveikti tik City, bet tas paskutinis balandžio mėnuo vis tiek neduoda ramybės. Tragiškiausias futbolas per du-tris metus, visi žaidėjai be noro ir ugnelės, tai net keista, kad viską pavyko dar iki paskutinio turo sutvarkyti. Pochettino savo knygoj rašė, kad po 1:5 prieš Newcastle kelis mėnesius galvojo, kas čia atsitiko ir kas tai lėmė. Tai dabar jau nuo kitos savaitės iki pat Pasaulio Čempionato galės galvoti, kas vėl lėmė šitokį kolapsą su laiminga pabaiga.
Citavimas
0
Jau po visko, blaivesnėm smegenim vertinant, tai skaitau puikus EPL sezonas gavosi. Blogų faktorių buvo nemažai - blogesnė nei tikėjomės situacija su RB, kur Trippier/Aurier taip ir nepriaugo iki Walkerio lygio. Krito Lloris forma. Daugiau nei pusę sezono buvo lošiama su Sanchezu vietoj Toby. Tai čia trys iš penkių gynybos pozicijų buvo silpnesnės, negu 16/17. Plius Wembley, kuriuos lyg ir pavyko prisijaukinti, bet vis tiek liko jausmas, kad ten ne viskas gerai (mums, armchair ekspertams, iki šiol akyse stovi apytuštės vidurinės VIP tribūnos, kurios matosi kiekvieno mačo metu). Įmušta mažiau, praleista daugiau, taškų mažiau. Komanda į priekį gal ir paėjo kažkuriais kitais dalykais, bet bendras pajėgumas tai nepadidėjo. Gal ir logiška, negali visada kilti tokiais tempais, kokiu buvo šokta nuo 15/16 prie 16/17 sezono. Žaidėjų kaita, Toby/Walker reikalai, traumos, viskas susidėjo.

Bet rezultatas išgrindintas, tuo vis tiek reikia pasidžiaugti. Trys metai iš eilės top4, tokiu rezultatu negali net United su Chelsea pasigirti. Naujo stadiono pirmame sezone skambės ČL muzika, gal vėl pavyks nukalti kokį eilinį Realą.
Citavimas
0
Tikėtina kad paskutinius mačus lošia ir Sissoko, ir Toby, ir Rose. Jeigu gandai apie Dembele teisingi, tai būtų žiauru atsisveikinti būnant traumuotu.

embeded-image
Citavimas
0
Atrodo turim gerą grajų 👏 Kane dar pabandys dėl bato pakovot.
Citavimas
0
Wanyama kliurkina ir Lesteris priekyje. Negali jie blogai prieš Spursus žaisti.
Citavimas
0
Ką išdarinėja Lamela 😲
Citavimas
0
Kane apsišiko big time ir po kelių minučių taiso padėtį. Galėtų visi paskutiniai sezono mačai būti būtent tokie.
Citavimas
0
Skaitau geresnio atsisveikinimo su Wembley nesugalvosi. Devyni golai, wondergoalai, pergalė, trečia vieta - viskas puiku.

Dabar Pasaulio Čempionatas ir transferų gandai, poilsis nuo tikro futbolo.
Citavimas
0
Pagarba, kad neatidavėt 3-čios vietos visokioms nerimtoms komandoms 😁
Torture never stops
Citavimas
0