[Spurs] Priešsezonis

Atsakyti Sekti temą
Joo. Melavau, melavau visiems, kad žiūrėsiu, bet vis dėl to pasirinkau miegą ir gal vis dėl to gerai padariau.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Atrodo kad vienintelis nenuvylęs žaidėjas vs City buvo.. N'Koudou. Keli jo hailaitai, iš anksto atsiprašau už muziką:Lošė ant pirmos kojos kaip komentatoriai pasakytų, pastoviai veržėsi į priekį, neblogai kombinavo su Kane, tik kad pastarasis biški kamuolių pagailėjo. Bet atrodo kad jau matosi kontūrai žaidėjo, kurio ir norėjo Pochettino - greito, mokančio lošti 1x1 wingerio. Išvadas daryti dar anksti, ypač kai nemačiau nei vieno pre-seasono mačo, bet Spurs fanai kaip susitarę rašo, kad anas varžybose atrodo per mylią geriau nei pernai ir draugiškose stengiasi žymiai labiau, nei koks Dele.

Labai norėtųsi, kad jam paeitų. Pats jis atrodo labai likeable bičas - twitteryje trollina komandos narius ir dažnai pasijuokia iš savęs, visada išsišiepęs, o per metus jau gal ir angliškai pradėjo suprasti, nes į visokius socialinius klubo renginius vykti pradėjo. Kai atvažiavo tai nei šnekėjo angliškai, nei ką nors suprato, tai prisitaikyti biški sunkoka tokiomis aplinkybėmis, juolab kai dar nesi didelė pavardė. O dabar dar ir turi idealias sąlygas užsirekomenduoti - pasveikęs Son bus atsilikęs pasiruošime, vis dar nėra patvirtinta ar Lamela yra gyvas, o Sissoko atrodo jau kraunasi šmutkes į Prancūziją. Tai atakuojančių saugų gretose jis stovi iš karto už Eriksen ir Dele. Sprendžiant iš 3-4-2-1, naudoto prieš City, su šita taktika ir turėtų prasidėti sezonas, bet būti pirmu žaidėju nuo suolo jau yra ženkliai geriau, nei buvo pernai. Tas pats Son prasimušė tik savo antrame sezone (labai panašiomis sąlygomis, beje, kai po keitimo sumušė kelis svarbius golus), tad galima to paties palinkėti ir N'Koudou.
Citavimas
0
Labai gerai atrodom pirmame kėlinyje prieš Juventus. Net Sissoko neblogai juda ir netgi sutrebino štangą. Trippier gavo traumą, tai atsiranda retorinis klausimas - ar pirksime naują RB, ar teks Dier'iui žaisti šioje pozicijoje.
Citavimas
0
Spurs fanai,
kokio rimtumo ten Trippier trauma? Kas jį pakeis sezono pradžioj? Dier/Walker-Peters?
Citavimas
0
Atrodo kad nuostolių bus, retai kada su ramentais išėjęs žaidėjas po savaitės galėtų pilna jėga lošti. Šūdas, nes Trippier po tragiško mačo vs City šiandien gerai pavarė, pridėjo ir klasikinį assistą Kane'ui.

KWP išėjęs sužaidė visai gerai, daug geriau nei Amerikoje, tad labiausiai tikėtina kad jis ir startuos vs Newcastle. Wanyama traumuotas, tai jeigu nepasveiks, Dier reikės aikštės centre. Dembele-Winks sunkiai tikėtinas variantas - nei vienas nėra atraminis, abu labai panašaus stiliaus ir išvykoje vs Newcastle mažiausiai reikėtų neaiškumų aikštės viduryje. Pagrindinio RB trauma šūdas, bet gali gautis ir blessing in disguise, gal Pochettino pasikalbėjęs su medikais duos žalią šviesą RB pirkimui.

O šiaip tai pergalė prieš tokius varžovus gerai. Labiausiai dėl to, kad ji pasiekta užkeiktame Wembley. Kane sakė kad didelė aikštė šiandien buvo jiems į naudą, nes full-backai nevengė overlapint, centro gynėjai komfortiškai aukšta linija gynėsi ir nepaisant didesnio ploto, gerai sekėsi presinguoti. Po mačo vs City nuotaikos buvo tokios, kad prieš dideles komandas atsiliekama dar labai smarkiai, bet po šito mačo atrodo kad pre-seasone reikalai visai normaliai klostosi. Dvi pergalės, du pralaimėjimai, vienas iš jų ant tiek smarkus, kad daug blogų dalykų parodė. Kai praloši visus mačus tai nekas, bet kai laimi visus, tai false positive jausmas gali ir pakišt koją, o čia gavosi viduriukas prieš stiprias komandas.

Liko savaitė. TIC TOC, kaip sakė klasikai.
Citavimas
0
Man labai patiko, kad vs Juve puikiai isnaudojo Sissoko su viltim, kad neblogai suzais ir gal kokie Turkai paims, Levy matyt nagus prikiso 😂
embeded-image
Citavimas
0
KWP atrodo dar nebus:

[tweet]twitter.com/AlasdairGold/status/893908739442528256[/tweet]

Tuomet Dier RB? Kas žais centre? Gal Wanyama pasveiks? 😕
Citavimas
0
embeded-image
Citavimas
0
Patvirtintos draugiškos išvykoje prieš Girona, rugpjūčio 4. Dabartinis pre-season atrodo sekančiai:

Liepos 26 vs Roma
Liepos 29 vs Barcelona
Rugpjūčio 1 vs Milan
Rugpjūčio 4 vs Girona

Rugpjūčio 11 EPL startas vs Newcastle

Tikėtina, kad dar bus vienos ar dvi in-door draugiškos prieš Championshipo/League One komandas, ką Pochettino darė visus pre-seasonus.

Pasiruošimas prasideda šiandien (vėliau nei daugeliui komandų), bet iš pirmos komandos į jį atvyksta tik keli žaidėjai (Lucas, Lamela, Wanyama, Davies, etc), kurie prisijungs prie akademijos ir rezervų jaunuolių. Fizinio parengimo treneriams šitas pre-seasonas bus visiškas galvos skausmas, nes visa gvardija WC žaidėjų turnyrą baigs savaitgalį, tai iki pirmų draugiškų bus likusios dvi savaitės. O dar ir poilsį kažkur įtraukti reikės, tai tikėtina, kad jie visi praleis Amerikos turą. Eiti į sezoną su vienomis draugiškomis vs Girona neskamba kaip geras pasiruošimas, pridėkim visas pradžios išvykas ir galim laukti itin sunkios sezono pradžios.
Citavimas
0
😂

embeded-image
Citavimas
0
Citavimas
0
Kalbant apie grįžtančius žaidėjus:

Trippier sulošė puikų čempionatą, neabejoju kad bus pirmas pasirinkimas į RWB rolę, tik kaip RB jis vis dar neužtikrintas variantas. Gal Pochettino apsvarstys galimybę ir per kampinius prie kamuolio stoti jam, o ne Eriksenui, nes standartai šiai dienai tai buvo tragiški.

Rose, Dier - nei gerai, nei blogai, to ko ir tikėjomės.

Kane ir Dele verkiant reikia poilsio, būtų mano valia, tai duočiau dar extra savaitę atostogų. Abu čempionate atrodė kaip nuvaryti arkliai, lošiantys su mini traumomis. Dar to nebuvau matęs, kad Kane mačų pabaigose traukdavosi į saugų liniją, nes tiesiog nebesugebėdavo pabėgti priekin. Gerai tas, kad su tokiu žaidimu laimėdamas auksinį batelį prisitraukė naujų haterių, bus piktesnis sezono metu.

Lloris čempionate davė suprasti, kad prastas sezonas buvo one-off, ir... pasidarė Kariusą. Gal čia kokių psichologinių bėdų bičas turi, tikiuosi per vasarą išsispręs viskas. Kai susikoncentravęs, tai čempionate parodė, kad vis dar priklauso elitui. Nu ir pasaulio čempionas, čia ne šiaip Carlingo taurė.

Eriksen, Son, Sanchez ir visi belgai nei nuvylė, nei nustebino. Tegu ilsisi ir po to jau negailestingos Pochettino pre-seasono treniruotės laukia.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Lloris čempionate davė suprasti, kad prastas sezonas buvo one-off


Erm...wut? Lloris sužaidė 2 tikrai geras rungtynes (vs Belgium ir vs Uruguay), vienas vidutines (vs Peru) ir 3 ne kokias (vs Croatia, vs Argentina ir vs Australia).

Kai reikia paminėt top vartininkus, kuriems šį čempionatą geriau pamiršti, tai Lloris man būtų one of the first names on the teamsheet (laimėta taurė gelbėja situaciją, švelniai tariant).
Citavimas
0
Aš tai manau, kad prieš Peru jei nepraleidi golo tai neturėtų reikšti, kad buvo blogos rungtynės arba kai prieš Australiją praleidi golą ir tą iš pendelio. Prieš kroatus gal ne puikiausias pasirodymas, bet kad blogas jam čempionatas tai toli gražu. Argentinos golai irgi buvo gan aukšto lygio + rikošetas.

Nežinau, nežinau
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
AndriusTH Rašė:

Aš tai manau, kad prieš Peru jei nepraleidi golo tai neturėtų reikšti, kad buvo blogos rungtynės


Nerašiau, kad blogos. Buvo nei geros, nei blogos. Dirbt nereikėjo praktiškai, tai ir įvertint nei į vieną, nei į kitą pusę neina.
Citavimas
0
Nesakei, bet toks vaizdas, kad blogas jam turnyras buvo pavaizdavai. Lyg pora seivu padarė prieš Belgiją, Uruguvajų ir viskas. Blogiausiu atvėju vidutiniškas turnyras jam, bet 8/10 duočiau jei ne daugiau.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Nugalėta Roma, kaip ir po barabanu, tik žmonės kalba kad Lucas atrodė sharp as fuck, ir čia ne tik apie įvarčius kalbant. Kai Dele turbūt vėluos įsijungt į sezoną ir Son greit išvyks į Asian Games, Lucasui auksinė proga užsirekomenduoti.
Citavimas
0