Borussia Mönchengladbach

Atsakyti Sekti temą
Nes yra ganetinai didelis abugelis, jei taip atvirai. Kaip vidurio gynejas pastoviai pridarydavo kokiu nesamoniu, tai poziciskai, tai siaip. Tokiu prospectu kokiu buvo laikomas kadaise nemanau, kad yra dabar. Man vis dar neaisku kur jis geriau zaidzia ar vidurio gyneju, ar atraminiu, kur jo kliurkos tiek nekainuoja. Siaip gal prie zemesnes gynybos linijos neturetu tiek nesamoniu buti. Visgi dideles sekmes jam, charakteris auksinis jo, niekada neverke del zaidimo laiko, isejes darydavo ka galedavo, kartais tiesiog nepavyksta.
Citavimas
0
T-Wolves Rašė:

Reikia strikerio. Drmič nepateisina lūkesčių, o Raffael jau sensta ir paskutinį sezoną nemažai traumų buvo.


[tweet]twitter.com/borussia_en/status/898186727424176128[/tweet]
Už neatskleidžiamą, bet manau mažą sumą įsigytas 30-etis paragvajietis puolėjas Raul Bobadilla iš Augsburg. Labiau panašus į narko-kartelio atstovą. Prieš gerus 5 sezonus atstovavo tai pačiai Borussia, tik nelabai rezultatyvus buvo. Nerezultatyvus jis ir už kitus klubus buvo. Bundesliga geriausias rezultatas 10 įvarčių 14/15 sezone. Paskutinius du sezonus mušdavo tik po 4, bet 15/16 EL užjudėjo smagiai su 6 įvarčiais.
Puolėjo reikėjo, bet kažko rimčiau. Nemanau, kad muš daugiau nei mušdavo iki šiol. Metų irgi nemažai, o paskutinį sezoną, tik pusę mačų atžaidė.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
T-Wolves Rašė:

Gladbach Twitter account'as yra visiškas gold 😂


KIek teko pastebėt, tai nemažos dalies Bundesligos komandų social media menedžeriai turi daug kūrybos laisvės. Bayerno, Gladbach, Augsburgo, Leverkuseno - čia tik kas ant liežuvio dabar 😁
Citavimas
0