Football Manager

Atsakyti Sekti temą
Esu padaręs, kad opposition instructionus automatiškai dėliotų mano asistentas, nes tai biški nervinantis monotoniškas dalykas. Bet net ir su uždėta opcija, kai nueini pažiūrėti ką asistentas sugalvojo, 4 iš 5 mačų ant oponentų žaidėjų neuždėtos jokios instrukcijos, t.y. tarsi niekas nepadaryta. Ar čia mano asistento kompetencijos stoka, ar čia žaidimo bugas?
Citavimas
0
Pagaliau trečiu bandymu perlaužiau FM'ą ir ne tik kad nebuvau išmestas, bet ir užėmiau 6 vietą Serie A, kas leido patekti į Europos taurę 😂

Pasiėmiau Capoue iš Watfordo už dyką (dėl šių klubų draugystės), kuris pasirodo žaidime yra Deep lying playmaker, kas biški komiška. Bet kokiu atveju, forsavau 4-4-2 ir 3-5-2 su dviem puolėjais, o puolėjai ir ištempė mane. Kevin Lasagna sukalė 27 golus ir tapo antru rezultatyviausiu žaidėju lygoje po kažkokio bičo iš Benavento. De Paul sukalė 11 golų bei susirinko 13 assistų. Pastarasis žaidime yra wingeris su iš bėdos galimybe lošti AMC, bet taip ir nepavykdavo iš jo nieko išspausti. Pastačiau antru puolėju su false9 role ir sublizgėjo, nors ir toliau asistentai man aiškino, kad aš jį naudoju out of position.

Tiesa, su Udinese nebėra rojaus antrame sezone kaip kad būdavo anksčiau. Anksčiau pavykdavo žaidėjų parduoti už 20-30mln, dabar surinkau gal kokius 14-15, o kadangi savininkas nusprendė parduoti klubą, revenue from transfers buvo sumažinti iki 45% bei dar gerą mėnesį uždėtas embargas. To pasekojA (kaip rašo klasikai), nusipirkau tik vieną gerą CB, išsinuomavau Foyth iš Spursų ir Moise Keane iš Juves, o daugiau visi žaidėjai savi. Be to, pardaviau tiek Behrami, tiek Capoue, tai vidurys gal net silpnesnis bus. Bet kablys į sezono galą įsmigo gerai ir sezoną pavyko užbaigti spalvinga 4:1 pergale prieš Inter.

Sarri laimėjo lygą su Napoli ir išėjo treniruoti rinktinės, o ČL laimėjo.. Spursai 😂
Citavimas
0
embeded-image

Gerokai vėluodamas į vakarėlį,bet pasijungiu ir šiais metais (berods jubiliejiniai metai nuo 200😎.Išėjus žaidimo pataisymui jis tapo dar labiau kabinantis,o kaip anksčiau minėjo žmonės - sunkesnis.Nuo to asmeniškai man tik įdomiau.Tai ką,pradėsim. #COYB 😉

Po to kai pasirodėm be jokių rudos spalvos batų Finch Farme ir persimetėm keliais žodžiais su daiktu vardu Farhadas (owner) ir Dėde Billu (Chairman) galėjom pradėti darbus.Situacija tokia,kad traumų krūva ir artimiausias Key žaidėjas geriausių atvėju grįžta prieš Boxingą.Turimas nulis pinigų ir uždarytas langas tam prideda savotiško prieskonio,o aukščiau minėtas daiktas ramiu veidu pasako,jog tikisi septintos vietos.Praktiškai viskas žalia,apvalu ir gražu.

Preseason'as atrodo praėjo gerai,bet taip tik atrodė.Kas buvo konstruota ant taktikos su wingeriais jau trečiame ture ėjo į šiukšlių dėžę.Užbaigimui trūksta ir dar kaip trūksta,o keli žmonės neištempia kitų daromo bardako.Toks ir panašus vaizdas rodėsi visą rudenį.Dar kai prisidėjo kibiras (kuriame boardas norėjo keliauti iki ketvirtinalio,please kill me) ir intensyvus grafikas davė "vaisių".Užturim stulbinančią seriją be taškų ir jau pasirodom save raudonoje zonoje.Sack in the morning?

Ramiu veidu žengiam ant kilimo.Kas vyksta?Iškritom iš grupės EL (realiai tai tik geriau),Premiere iškylaujam prie Championshipo krantų.Ponas Moshiri uždeda ultimatumą.Tiksliau targetą.Penki mačai (du iš jų vs Arsenal,ManU) - 9 taškai.Rimtai bose?Easy.Grįžo Colemanas.Statom viską ant 3 CB ir kraštuose Bainesy ir Colemanas.Gana su Morganu vidurys,aukščiau Gilfy ir Wayne.Priekyje be konkurencijos žmogus su keturioliktu numeriu ant marškinėlių.Atsiraunam nuo Londono ir Manchesterio raudonskervių ir ką.Must win three games...

NEW (A) CRY (A) WAT (H).Visi mačai trilerio verti ir dar ilgai išliks atminty.Realiai padarėm stebuklą,nes prieš Kalėdas kažkas turi įvykt.Baineso pendelis 82 minutę prieš šarkas,Colemano golas prieš krištolinius rūmus ir paskutinė kova su Watfordu namie.Viskas pagal planą iki Šeimuso raudonos...Tačiau iš kedės verčia griūti,šaukti ir rėkti Morganas 69 minutę pasiuntęs į visišką kaifą.Koncentracija,kova ir viskas.Išlaikom savo girgždančią kėdę bent iki kažkurios ateinančios savaitės.Dramatic.

Kalbant apie komandą.Žaidėjas įmušęs daugiausiai įvarčių yra Number 14 a.k.a O.Niasse (10 golų).Gilfy turi 13 assitų ir geriausią reitingą (7.13).Legenda grįžusi namo sąskaitoje turi 7 golus ir 2 assistus.Morganas (!) pirmauja pagal suloštus mačus visuose frontuose (33).Jaunimas savo šansą gavo ir tuo naudojasi (beabejo Davies,Holgate,Kenny,DCL).

Ant nosies transferų langas,o čia jau reikės padirbėti.Reikalingi visiškai tie patys žaidėjai į poziciją kaip ir tikram Evertonui.Bainesui verkiant reikalinga pamaina,pasitikėti Niasse yra pražūtis,todėl reikia ieškoti puolėjo.Jau aišku,kad bus išpirdolintas Barklėjus,Mirallas.Dideli klaustukai ant Sandro ir Klasseno ir Lennono pavardžių (greičiausiai nuoma).Šitiems reikalams turim 35 milijonus ir reikia tikėtis pavyks išstumti Rossą už bent penkioliką.Taigi turint penkiasdešimt galbūt pavyks kažką nuveikti.Pagrindiniu targetu kolkas yra Tierney iš Celtico,bet jie šaukia 40 citrinuškų už šį pacuką todėl žiūrėsim kaip bus.

Tokia mūsų pirmoji sezono pusė.Su viskuo taip sakant.Didelis Ačiū kas paskaitėt,bandysiu updeitint jau po sezono (tarpsezonį).Linksmų ateinančių! 😉


Komanda (Stats)
http://www.part.lt/img/09a2bdeadc67c672 ... 61bb83.png

Premier rezultatai
http://www.part.lt/img/c1b2d14d305eb42b ... 9dd213.png

Europa League
http://www.part.lt/img/e458be0f540397f3 ... c93849.png

Carabao Cup
http://www.part.lt/img/ab8dac911a4128dd ... 2e4206.png

Premier lentelė (po 22 turų)
http://www.part.lt/img/807167a87ef254c7 ... 81c392.png
Citavimas
0
Su nauju updeitu žaidi? Steame ten mačiau daug nepatenkintų, kad po paskutinio vos ne žaidimą sugadino.
Citavimas
0
Nu kaliegos gafferiai, ar esat linksmesniu regenu pagimde?

P.S abu is vienos basku laidos

embeded-image

embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Chebryte jai idomu, pradejau savo kanala 😁 kalba anglu, bet jus gi viska suprasit 😁 Bus 2 seivai ir video kasdiena! jusu palaikymas man lb svarbus! https://www.youtube.com/channel/UC_1Cmi ... FjgQm4Ui4w
Citavimas
0
Citavimas
0
Citavimas
0
Citavimas
0
Pagal peržiūras youtubėj tai jau beveik milijonierius esi 😂
Citavimas
0
Kantrybės ir pasiaukojimo leveliai 99999999999.
Citavimas
0
Wigo15 Rašė:

serija NR 4 ----> https://www.youtube.com/watch?v=illFDRB4sMw


Pora patarimu:
1. Naudok ne kairi, o desini channeli. Mokslininkai istyre, kad zmonems maloniau klausytis garso butent ne pro kaire, o pro desine ausi.
2. Siulyciau dar labiau pritildyti savo komentavima ir tuo paciu pagarsinti intro. Tokiu budu, ziurovai tures proga pasimegauti sia puikia muzikine kompozicija maksimaliu imanomu garsu, taip padidinant sansus, kad jie sugris i tavo channeli, jei ne del turinio, tai bent del superinio production quality.
Citavimas
0
Sakai smaikstuolis esi 😁) nu ok... nereikia tai nereikia... daugiau nesharinsiu.
Citavimas
0
PS Gal kas domejotes fm18 cracko situacija?
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image

embeded-image


102 goalai, 16 grazos , 102 taskai ir unbeaten season su Basque players only policy 😈
embeded-image
Citavimas
0
Man tai tie invincible sezonai mistika kažkokia.. 😂 Nesu geras fm, ne kartą surinkęs virš 100 taškų lygoj, tačiau vis tiek visad išlenda kokios vienos rungtynės, kur 38:2 shots 70% possesion ir praloši 0:1
Citavimas
0
Evizu Rašė:

PS Gal kas domejotes fm18 cracko situacija?


kaip su tuo cracku ir viso žaidimo parsisiuntimu? Kur ieškot?
Citavimas
0