Kokią dainą dabar klausai?

Atsakyti Sekti temą
Prisipažinsiu, kad Nickelback žinojau lygiai vieną dainą (taip, deja, tą apie kurią pagalvojot), laikiau juos jaunų jaunuolių grupe, kurie grodavo popsą su gitarom. Ko gero jie tokie ir yra, o overall daugelis turi neigiamą požiūrį į juos. Tai kai Spotify išmetė jų dainą ir ją paklausiau, labai nustebau pamatęs jų pavadinimą prie šitos dainos. Labai geras festivalio gabalas kojomis patrepsėti. Ritmas į kelias Muse dainas panašus.

Citavimas
0
O kaip toks gabalas festui?

embeded-image
Citavimas
0
Briliantiškai Furis čia mumis patrolino.
Citavimas
0
embeded-image
Citavimas
0
Pačios amerikietiškiausios barzdos savininkas ir Brian Jonestown Massacre galva Antanas Newcombe iš seniau turi tokį įdomesnį projekčiuką su Tess Parks, tai nors ir buvau iki tol ne kartą girdėjęs jų dainų, bet tik išgirdęs "Right On" EP puoliau atkreipti dėmesį. Nu ir dalinuosi aišku:

Ir, žinoma, akiai vaizdų:
embeded-image
Citavimas
0
Ačiū virai, biški nuraminot pulsą. Nes pats nežinau kodėl pasidaviau Furio provokacijai ir paspaudžiau ant to Nickelback gabalo. Po to bijojau užeit į šitą temą.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Kadangi turiu silpnybę tiek coutry (biški ironiškai, biški ne), tiek jumorui, tai čia paskutiniu metu ko gero dažniausiai pasikartojantis gabalas playliste.

Citavimas
0
Arctic Monkeys paleido į gyvenimą naują albumą, nors internete ir labai daug virkaujimų koks blogas albumas ir, kad tai ne jų stilius, pats drįsčiau teigti, kad man patiko, gal ne labai patiko, bet tikrai neblogas. O tas kitoks stilius mano humblia opinija taip pat į naudą. Labai gerą komentarą internete teko užmatyti - I'm not sure if i like this, but if I would be to image hotel band on space, that's exactly how they would sound. Albumo hailaitas:

Taip pat dar:

Apie kuriuos sužinojau, tik šią savaitę pasklidus naujienoms, kad vokalistas nusižudė. Labai fainas draivas, primena Bon Iver gyvus performansus, ypač paskutinio albumo. Kodėl spotify man jų anksčiau neparodė, nors atitinka klausomus stilius 😕 o visus KEXP video perklausyt ar įmanoma tai turiu abejonių.
Citavimas
0
Hot Snakes po 14 metų pertraukos (!) išleido albumą. Įvyko tai jau prieš porą mėnesių, bet tik dabar prisiruošiau perklausyt. Nenusivyliau.

There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
embeded-image
Citavimas
0