Mobilieji telefonai

Atsakyti Sekti temą
T-Wolves Rašė:

Hi, ieškau telefono už kokius 400EUR. Kažkokios preferencijos vienam brandui nėra, bet žmogus pagrinde Samsung naudojo. Svarbus kriterijus ir dydis, nes mergina naudos, tai labai didelis bus nepatogu. Gera kamera, water proof prie prioritetų.


Kad uz tokia kaina is waterproof telefonu nera 😂

Realiai vienintelis variantas HTC U11 Life, kuris yra water-resistant, kamera lyginant su dabartimi nestebuklas, baterija so, so...ekranas 5'2 labai padorus.

atmetus waterproof'a, tai lygiai 400euru, kainuoja Nokia 7 Plus, kamera gera kaip mid-range, baterija gera, bet ekrano dydis 6 coliai, o to priezastis, kad dabar nauju mazu telefonu beveik neiseina i rinka 😎 Nokia 7 plus Butu puikus telefonas, jeigu kaina butu nuosaikesne, dabar damesk 120euru, ir pasiimk Oneplus6, kuris beast ant greicio ir kamera geresne turi, sakosi, kad water-resistant, bet jokio oficialaus patvirtinimo tam neturi 😎 be to telefonas irgi didelis 6'28 colio ekranas.

Asus zenphone 5 gavo 90 dxo tasku, kas tipo reiskia, kad kamera nebloga kazkiek prastesne uz Oneplus 6, bet ten telefonas irgi 6'2 colio ekrano 😎 kaina 370 euru 😎

Zodziu su 400euru durnoj situacijoj atsiduri, arba reikia pirkti pigesni bargain'a arba brangesni telefona, kuris arciau flagship'u 😎 aukso vidurio kaip ir nera 😎
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Sveiki, gal yra kas nors telefoną pirkę iš pigu.lt? Yra variantas pirkti tiesiai iš Samsungo arba 50EUR pigiau iš pigu.lt, bet esu girdėjęs, kad nupirkus iš pigu po to ne visada veikia, koks 4G ar ne visada turi detalių, jei reikia taisyti pagal garantinį.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
T-Wolves Rašė:

Sveiki, gal yra kas nors telefoną pirkę iš pigu.lt? Yra variantas pirkti tiesiai iš Samsungo arba 50EUR pigiau iš pigu.lt, bet esu girdėjęs, kad nupirkus iš pigu po to ne visada veikia, koks 4G ar ne visada turi detalių, jei reikia taisyti pagal garantinį.4G dažnius gali susitikrinti, bet abejoju, ar pigu.lt pardavinėtų Amerikos rinkai taikomus telefonus.

800 MHz, 900 MHz dažniai naudojami retai apgyvendintose vietovėse.
2100 MHz, 2600 MHz – plačiai apgyvendintose vietovėse, miestuose.Dėl detalių trūkumo, turi omenyje nevisada turi detalių = užsakinėja jas pagal poreikį? Jeigu taip, tą patį daro ir MTTC. Viskas priklauso nuo gamintojo ir to, kaip dažnai ta detalė genda daugumai vartotojų.
Citavimas
0