Ne į temą

Atsakyti Sekti temą
Ivanas Rustusis sako, kad triusikas geras 😂
embeded-image
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Ta tamsi linija gražiai išryškina genitalijų sritį.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
https://www.usatoday.com/story/tech/201 ... 323765002/

Aš tai šitą jau prieš 10 metų pramačiau, todėl niekada ir nesijungiau prie tos pensininkų prieglaudos.
O kaip jums, seni pirdylos, how does it feel kai pamatai, kad atsilikai nuo gyvenimo? 😈
Gary Lineker.
Citavimas
0
Aš tai stengiuos nebendrauti, nesisveikinti ir neturėti jokių ryšių su žmonėmis, kurie naudoja Snapchatą. Per didelis red flagas.

Šiaip didžioji dalis Facebooko kritikos ir minusų man neaktualūs, taigi ir neįdomus. Po barabanu man ar ten ruskiai savo fakenews bando prastumti, ar ten kokie scameriai laikrodžius po 99 centus pardavinėja; jeigu nesi durnas, tai tau neturės įtakos. Kas mane nervina tai jų algoritmas, kuris kuo toliau, tuo blogiau man grupuoja mano subscribintą/palaikintą/norimą matyti turinį. Kad matau Tottenham Hotspur postus Facebooke tai viskas logiška, bet kai dieną po pergalės prieš Arsenalą (vasario 11) matau postą su nuotraukomis iš half-time prieš Newportą (kuris vyko vasario 7), nors feedas visada po defaultu yra nustatytas kaip most recent, tai biški biesina. Algio Ramanausko postų pvz beveik niekada nematau savo sienoje, esu net jam pačiam rašęs, galvojau gal čia jis ant manęs kokį statusą uždėjęs. Ir kai kurio matomo turinio nemoku net paaiškinti - tų, kuriuos komentuoju ar laikinu dažnai nematau, o rodo tuos, su kuriais visiškai neinteraktinu. 😐

Šiaip Mediumas labai patinka savo išvaizda ir lengvumu, bet ten reikia orientuotis į užsieniečius žmones ar temas, tai biški sunkiau randomu tokių rasti. Ai nu ir mačiau kad dalis tekstų jau ateina tik tiems, kurie moka pinigus (po trijų ar kiek ten nemokamų peržiūrų).
Citavimas
0
Furis Rašė:

nors feedas visada po defaultu yra nustatytas kaip most recent

You sure? Šitą linką užsibookmarkinęs? http://www.facebook.com/?sk=h_chr
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

usatoday.com/story/tech/...marketer-says/323765002/

Aš tai šitą jau prieš 10 metų pramačiau, todėl niekada ir nesijungiau prie tos pensininkų prieglaudos.
O kaip jums, seni pirdylos, how does it feel kai pamatai, kad atsilikai nuo gyvenimo? 😈

Nu sveikinu, gal ta pačia proga galėtum parekomenduoti muzikos grupių apie kurias nesam girdėję?
Citavimas
0
yodawg Rašė:

Nu sveikinu, gal ta pačia proga galėtum parekomenduoti muzikos grupių apie kurias nesam girdėję?

Čia toks iš naujesnių.

Gary Lineker.
Citavimas
0
Gal žinot kas kaip per ant iPhone išvalyti safari istorija ? Nes clear mygtukas pilkas , ir nėra galimybės ant jo paspausti.
Citavimas
0
Check'ina, bet nieko nepasiulo 😂
embeded-image
Citavimas
0
Gal ir butu galima pritempt "i kazkuria tema", bet here i go

Is kur istraukt torrenta serialo (kultinio) ispanu kalba su eng. subtitrais ? Sopranos, The wire, GoT etc?

visokie piratebay, kickass ir kiti interneto taborai atsakymu nepadave

thanks
embeded-image
Citavimas
0
Kas iesko futbolo butcu visai puikus bargain variantas ---> https://lt.sportsdirect.com/adidas-copa ... e=20311440
Citavimas
0
Gal kas zinot programele, kuri sektu tavo nuvaziuota kelia ir sustojimus galetum pasizymeti?
Kad sekanti karta, kai vaziuos nezinantis kelio zmogus, jam rodytu kelia ir kiekviena mano sustojima.
Aciu. Cia reiktu siandien.
Citavimas
0
consuela Rašė:

Gal kas zinot programele, kuri sektu tavo nuvaziuota kelia ir sustojimus galetum pasizymeti?
Kad sekanti karta, kai vaziuos nezinantis kelio zmogus, jam rodytu kelia ir kiekviena mano sustojima.
Aciu. Cia reiktu siandien.

Mmm... Google Maps > Your Timeline?
Citavimas
0
Gal forumo senbuviai atsimena nuostabų pono Zebediejaus postą apie Tautvydo Meškonio vardo ir pavardės tarimą skirtingomis kalbomis ir žino kaip jį atkasti?
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Fabregas Rašė:

Gal forumo senbuviai atsimena nuostabų pono Zebediejaus postą apie Tautvydo Meškonio vardo ir pavardės tarimą skirtingomis kalbomis ir žino kaip jį atkasti?

Paimkime atsitiktinę lietuvišką pavardę "Meškonis" ir pasvarstykime: italai sakytų Meskonni, gruzinai - Meškidze, lenkai - Meszkowski, švedai - Meshkonsson, graikai - Meskonopoulos, ispanai - Meskonitto, portugalai - Messconcao, kinai - Mesh Kon Ni, brazilai - Meskoninho, čekai - Meškinček, bulgarai - Meshkanov, anglai - Mashcony, olandai - Taut van Das Meeskooneijs, kamerūniečiai - Meshko'o.

bet lyg cia ne visi
Citavimas
0
Malačius zbd
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Gal žinot, kas per mudakai už FB groupso Antra geltona stovi? Egzpertizmo lygis tai dėve dėve 😁
https://www.facebook.com/AntraGeltona/p ... 951566056/
Citavimas
0
Phect Rašė:

Gal žinot, kas per mudakai už FB groupso Antra geltona stovi? Egzpertizmo lygis tai dėve dėve 😁

Šitą postą Marius Salys sukombinavo.
embeded-image
Citavimas
0
Phect Rašė:

Pries pora savaiciu pats panasu posta norejau cia ef.lt rasyti, bet tik su Edo'o pasnekejom apie situs ufonautus. Futbolo entuziastai vapsie be supratimo, mane tai damuse ta pirma ju video laida apie futbolo mokyklas 😂 ja paziurejus turetu visiems aisku pasidaryti, kad vaiku i futbola nereiketu leisti...

Dar baisiau, kad ne kurie mano fb draugai tuo video dalinosi, zavejosi.....kad pilna komentaru buvo kokia puiki inciatyva cia ju, nors ten visiskas analfabetizmas....man svetimos gedos jausmas buvo to klausant, o jie viska rimtu veidu pateikia su pasididziavimu koki puiku darba atlieka 😂
Citavimas
0
👏 👏
Cheers abiem 😉

Pasipylė nemažai čia paskutiniu metu tų, pavadinkim, futbolo dienoraščių. Tik kad didžioji dalis, atrodo, tarpgalaktinėms kelionėms ruošiasi. 😂
Citavimas
0