Politika ir Teisė

Atsakyti Sekti temą
Furis Rašė:

+

Palikt Šimašiui mero pareigas, išardyti partiją, sukurtį naują su Aušrine priešakyje ir vėl bandyti nuo nulio, atsisakant dabartinių bebrų. Kitos išeities šitiems žmonėms nematau.

Tai kad jie ne nuo nulio pradėtų, o nuo minuso. Net nesvarbu, ar Šimašius nėra pats tiesiogiai susitepęs, jis jau yra guilty by association. Aš spėčiau, kad jis ateity bus ne kažkoks naujas Lietuvos liberalizmo pranašas, o nueis Zuoko ir panašių veikėjų keliais.
Citavimas
0
Centron Rašė:

Tai kad jie ne nuo nulio pradėtų, o nuo minuso. Net nesvarbu, ar Šimašius nėra pats tiesiogiai susitepęs, jis jau yra guilty by association. Aš spėčiau, kad jis ateity bus ne kažkoks naujas Lietuvos liberalizmo pranašas, o nueis Zuoko ir panašių veikėjų keliais.

Mano siūlymo mintis ir buvo tą daryti be Šimašiaus, Gentvilo ir kitų dabartinių vadų.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Mano siūlymo mintis ir buvo tą daryti be Šimašiaus, Gentvilo ir kitų dabartinių vadų.

Ne taip supratau tada. 😉 Bet kokiu atveju, jei kažkas užsimanytų naują liberalią politinę jėgą Lietuvoj kurt, jų startinės pozicijos artimiausiu metu švelniai tariant būtų stipriai nepalankios.
Citavimas
0
Kažkaip dabar kai medijoje nuolat transliuojamos žinutės kaip tradicinės partijos yra nusivažiavusios, prarastas žmonių pasitikėjimas partijomis ir t.t, nori nenori bet iškyla Krabauskio (lol, čia kaip Karbauskis tik, kad krabas) tyliai trinančio rankutėmis vaizdas. Gal kas turit po ranka tą paveiksliuką kur juodaodis berniukas su kryžium ginasi?
Citavimas
0
Furis Rašė:

Palikt Šimašiui mero pareigas, išardyti partiją, sukurtį naują su Aušrine priešakyje ir vėl bandyti nuo nulio, atsisakant dabartinių bebrų. Kitos išeities šitiems žmonėms nematau.

Are you srs right meow?

Ne ką geresnė klykautoja nei kokia Abramikienė, tik kad kitokios vertibės. Vienas labiausiai užpypinančių personažų dabartinėj arenoj. Debatuose ir visokiuose politiniuose renginiuose kolegas taip pertraukinėjant tik vienintelį žmogų mačiau per savo amželį - Uspaskichas.
Citavimas
0
Phect Rašė:

Are you srs right meow?

Taip.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Taip.

OK. 😁
Citavimas
0
Frakcijų koalicija 😂 čia reikia suprasti, kad "dėjau aš ant tavęs Paluckai ir tavo sprendimų", lyderiai yra laikini, filosofija amžina
embeded-image
Citavimas
0
Bebriukai strike again.
Citavimas
0
Tai kai Paluckas maladec 😉 😉 Atsikrate prietaisu ir co. Is tokio biski lopo pernakt kiemo verhu patapo. As labai, labai labai, tikiuosi kad cia bus prietaiso ir jo saikos politinis galas
Citavimas
0
Aš nesuprantu , kokioje teisinėje valstybėje mes gyvenam ? Kodėl čia už žiauru gyvo žmogaus mėsinėjima ir jo nužudyma gauni 12 metu kalėjimo ir turi atrimiesiems atlyginti juokinga 2000€ neturtinę žala tuo tarpu Toje pačioje ES Vokietijoje - girtas sėdęs už vairo ir užmušęs žmogu gavo iki gyvos galvos. 🙄
Citavimas
0
ForGoal Rašė:

Aš nesuprantu , kokioje teisinėje valstybėje mes gyvenam ? Kodėl čia už žiauru gyvo žmogaus mėsinėjima ir jo nužudyma gauni 12 metu kalėjimo ir turi atrimiesiems atlyginti juokinga 2000€ neturtinę žala tuo tarpu Toje pačioje ES Vokietijoje - girtas sėdęs už vairo ir užmušęs žmogu gavo iki gyvos galvos. 🙄

Bent jau basic baudžiamosios teisės (kuriame ir apie bausmių skyrimo pagrindus bus pasakojama) ir kriminologijos kursą praeik, tada bus aiškiau, kodėl. Galima bet kuriame universitete, manau, už kursą susimokėt ir išklausyt. Baudžiako specai geriausi VU. Sėkmės.
Citavimas
0
👏 į temą.

embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
reyu Rašė:

:up: į temą.

embeded-image

Nuo 2009m, kai seimas buvo plytom uzmetytas.
Super City
Citavimas
0
Kaip dabar forume populiaru, pasakysiu, kad iš anksto žinojau, kad šitas nukvakusių bobų "prieš 10 metų vienas žinomas asmuo norėjo man pagrabaliot po sijonu" marazmas greitai persimes į seimą.
Nes kokio režisieriaus reputaciją sugriaut sunkiau negu politiko.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Kaip dabar forume populiaru, pasakysiu, kad iš anksto žinojau, kad šitas nukvakusių bobų "prieš 10 metų vienas žinomas asmuo norėjo man pagrabaliot po sijonu" marazmas greitai persimes į seimą.
Nes kokio režisieriaus reputaciją sugriaut sunkiau negu politiko.

Prie ko čia „persimes“, jei Lietuvoje būtent nuo Seimo ir prasidėjo 😁
O kalbant apie Majauską ir jo konspiracinį butą Vokiečių g., tai apie šitą dalyką kiekviena bent kiek politika besidominti baba ir jos anūkai Vilniuje buvo girdėję. Čia 0 nuostabos.
Citavimas
0
Esu visiškai už šitą Metoo judėjimą ir visiškai palaikau moteris. Aš už tai, kad visokius Weinsteinus, Pūkus, Gasiūnus ir kitokius pervertus naikintų napalmu arba chemine kastracija.

Būtent dėl to labai gaila, kad šitas judėjimas ir jo sprendžiamos problemos yra lipinamos Majauskui, nors čia nė pro kur ne Metoo. Dabar (ir kitais panašiais atvejais) ir pats judėjimas maišomas su žemėmis, nors jo tikslas yra geras ir sveikintinas. Bet tas turbūt neišvengiama bet kokiai akcijai ar judėjimui. Black Lives Matter irgi atrodė kaip geras dalykas, bet pavirto į visiškai debilišką, išsigimusį dinozaurą.
Citavimas
0
Tas judėjimas nuo pradžios iki pabaigos ir nuo JAV iki Mongolijos yra šūdų šūdas, toks pats mados, visuotinės isterijos ir psichiškai nestabilių asmenų reikalas kaip ir kova už Mergaitę.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Tas judėjimas nuo pradžios iki pabaigos ir nuo JAV iki Mongolijos yra šūdų šūdas, toks pats mados, visuotinės isterijos ir psichiškai nestabilių asmenų reikalas kaip ir kova už Mergaitę.

😂

Aye, moteris prieš Weinsteiną prilygini kovotojams už mergaitę? Rimtai?
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Jasna.
Citavimas
0