TV Serialai

Atsakyti Sekti temą
Pntmstr Rašė:

Ką rekomenduotumėt marozui, kurį labiausiai iki tol sužavėja serialai yra The Sopranos, The Wire ir Breaking Bad?

MC Mafia

BBC šūdo nekuria, o ir tema apie rusų siautėjimą bei žudymus Londone vėl aktuali
Citavimas
0

Atrodo bus bomba. 😲
Citavimas
0
Kaip jums pirmoji Westworld antrojo sezono serija?
embeded-image
Citavimas
0
Tommy Rašė:

Kraunasi net pc braška 😁
Edit: gal aš ties trečia serija ir sustosiu... geriau likti su gerais 1-mo sezono prisiminimais 😈
Torture never stops
Citavimas
0
fun43 Rašė:

Kraunasi net pc braška 😁
Edit: gal aš ties trečia serija ir sustosiu... geriau likti su gerais 1-mo sezono prisiminimais 😈

Paziuejes pirma serija norejau tave bambekliu isvadint, bet antra ziuredamas pradedu suprast ka turi omeny.
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
Nu ties trečia sustot tai nesąmonė, nes ketvirta tai kol kas by far geriausia ir labiausiai traukia link pirmo sezono.
Bet kad pirmos per lėtos ir tas buildupas atsibosta tai pritariu.
Citavimas
0
Kol jumi pažiūrėsit sezoną 👏 iki pabaigos, prirašysit daug liaupsių bei spoilerių,
mane užkabino britu serialas Killing Eve apie žavingą samdomą žūdikę psichopatę

soundtrackas 😉 supažindino su ambient grupsu Cigarettes After Sex
Torture never stops
Citavimas
0
fun43 Rašė:

Užkabino ir mane. Tokios skoningos ir šmaikščios serijos, lengvai žiūrėjosi, jaučiausi kaip dar kartą matydamas britiškus Utopia, Happy Valley, ar Broadchurch. Tik kad pabaiga labai jau skysta ir šiek tiek nukabino. Antras sezonas Vilanelle priešistorė?
embeded-image
Citavimas
0
Tommy Rašė:

Užkabino ir mane. Tokios skoningos ir šmaikščios serijos, lengvai žiūrėjosi, jaučiausi kaip dar kartą matydamas britiškus Utopia, Happy Valley, ar Broadchurch. Tik kad pabaiga labai jau skysta ir šiek tiek nukabino. Antras sezonas Vilanelle priešistorė?
Dar nepribaigiau sezono, bet sutinku 👏 - maždaug nuo tiurmos Rusijoj nebe taip smagu žiūrėt.
Torture never stops
Citavimas
0
Kaip jums Westworld finalas?
embeded-image
Citavimas
0
Tommy Rašė:

Jei taip trumpai santrauka tai - gadyca.

Manau atsake pakankamai i esminius klausimas ir tuo paciu paliko kabliuku treciam sezonui. Sunkiai tik supratau post credit timeline'a su William. Esamajam laike lyg ir gyvas buvo tarp hostu ir delos crew 🙄
embeded-image
Citavimas
0
Evizu Rašė:

Jei taip trumpai santrauka tai - gadyca.

Manau atsake pakankamai i esminius klausimas ir tuo paciu paliko kabliuku treciam sezonui. Sunkiai tik supratau post credit timeline'a su William. Esamajam laike lyg ir gyvas buvo tarp hostu ir delos crew 🙄

Čia paaiškinta Williamo linija:
http://www.ign.com/articles/2018/06/25/ ... -explained

Nors antras sezonas ir pasirodė silpnokas, bet vis tiek negalėčiau atsisakyti Westworldo jau vien dėl to, jog daugiau telike nėra nieko panašaus.
embeded-image
Citavimas
0
Based on book by Gillian Flynn.
From the producer of Get Out.
From the director of Big Little Lies.
Sharp Objects (201😎
Torture never stops
Citavimas
0
Pamatęs Maverick parašą ir tikėdamasis, jog pažiūrėti IT Crowd nusprendė forumo dėka, nutariau, jog reikia pasidalinti dar viena britiška įdomybe - Inside No. 9. Išbandžiau neveikiančią forumo paiešką, tai per pastarąjį mėnesį atrodo nieks dar neminėjo, tad matyt nesikartoju.

Serialas truputį panašus į Black Mirror tuo, kad visos serijos turi visai atskirą pasakojimo liniją ir tuo, kad dažnai siekiama žiūrovui sukelti kuo daugiau dvasinio nepatogumo. Jeigu nuspręsit pabandyti, tai siūlyčiau suteikti šansą bent iki antros serijos, nes pirma truputį skystoka.

Beje, Mindhunter antras sezonas turėtų būti dar ne ką prastesnis. Šio mėnesio pabaigoje prasidės filmavimas ir jau turbūt ateinantį sausį Netflixe lauks 8 serijos, tačiau jas filmuos Fincheris, Andrew Dominik, kursai sukūrė Jesse James žmogždudystę bei Carl Franklin (House of Cards, 13 Reasons Why, Homeland ir t.t.). Su tokiais vardais būtų sunku pro šalį pavaryti.
embeded-image
Citavimas
0
Tommy Rašė:

Smarkiai vėluoju su peržiūra, vakar prieš futbolą pavyko damušti. Buvau įklimpęs sezono vidury, labai sunkiai žiūrėjosi, nepamenu kada teko tiek daug dirbti žiūrint serialą. Bet overall tai puikiai, nors buvo labai giliai įlindę į personažų priešistorę.

Iki creditų tai džiaugiausi, kad atrodo visą esmę supratau, bet post-creditai tai vėl padarė durnium.
Citavimas
0
Gal pasidalintumėte šiuo metu jūsų žiūrimais serialais?
Citavimas
0