Biliardas

Atsakyti Sekti temą
Siandien prasidejo pasaulio ceempionatas, ir panasu kad jau po pirmos dienos iskris anu metu cempionas Selby, 8-9 pralaimi Maflinui, dabar 18 freimas.
9:9, lemiamas freimas
10:9 visgi laimejo Selby 😁
Citavimas
0
Ką tik iš turnyro skrido O'Sullivanas, 12-13 pralaimėjęs Hawkinsui. Prie 12-9 šovė comebacką, bet paskutiniam freime ant stalo buvo totalus jovalas ir po solidaus Hawkinso breako Ronniui jau ten reikėjo stebuklo. Šiandien ryte skrido ir Trumpas, nebėra jau ir Robertsono ir reigning čempiono Binghamo. Rytoj prasideda ketvirtfinaliai:

Alan McManus (Sco) v John Higgins (Sco)
Mark Williams (Wal) v Ding Junhui (Chn)
Marco Fu (HK) v Hawkins
Mark Selby (Eng) v Kyren Wilson (Eng)
Citavimas
0
Roccinho Rašė:

bet paskutiniam freime ant stalo buvo totalus jovalas ir po solidaus Hawkinso breako Ronniui jau ten reikėjo stebuklona nereikejo ten jokio stebuklo, tiesiog tas baltas ikrites viska sugadino
Citavimas
0
Gaila, jog Selby su Hawkins gaus jau pusfinalį susitikt. Butų quality finalas.
embeded-image
Citavimas
0
Kaip Williams'o forma? Vien dėl jo pasijungčiau.
Torture never stops
Citavimas
0
fun43 Rašė:

Kaip Williams'o forma? Vien dėl jo pasijungčiau.nelabai, katik gavo nuo Dingo 3-13
Citavimas
0
reyu Rašė:

Gaila, jog Selby su Hawkins gaus jau pusfinalį susitikt. Butų quality finalas.Nu jo, prišnekėjau čia nevaikiškai. Hawkinsas startavo šokiruojančiai ir iki pertraukos buvo 1-7, o po jos įsigudrino dar du frame'us pralošt. Tada padarė mighty comeback'ą iki 9-10, bet to neužteko. Fu vos save suėmė į rankas ir paskutiniame frame surinko 74 akis.
embeded-image
Citavimas
0
Pirmas Crucible finalo pasirodymas azijiečiui, bet laimėjo tas kas ir turėjo laimėt. Dviguba šventė Leicesteriui, nes Jester from Lester ištikrūjų top drawer pasirodymą surengė. Su tuo titulu Selby susigražino ir pirmos lazdos reitingą. Pas bičą tikriausiai šalčiausias protas kokį tik yra tekę matyti, absoliučiai jokio spaudimo nejaučia. Net tokie grandai kaip Ronnie, Higgins ar Hendry ant tiek psichologiškai stiprūs kažin ar būdavo.
embeded-image
Citavimas
0
reyu Rašė:

Su tuo titulu Selby susigražino ir pirmos lazdos reitingą.na jis ir i turnyra atejo kaip 1 rankinga turintis zaidejas 😁
Citavimas
0
Ezzy Rašė:


na jis ir i turnyra atejo kaip 1 rankinga turintis zaidejas 😁Jei nebūtų laimėjęs tą vietą būtų praradęs, nes kas du metai surenkami WC taškai ar kažkas tokio.

Kalbant apie patį finalą tai Ding'as per daug dovanojo lengvų raudonų. Pradėjo tragiškai, su 0-6 kai pralošė laimėtą freimą po snookerio. Realiai turėjo vieną šansą kabintis už šito finalo, kai vakar per pirmą sesiją pasiėmė 3 iš 4 pirmų freimų, bet kaip sakiau, Selby composure pavyzdinis. Tas pats Marco Fu davė žymiai rimtesnę kovą pusfinalį, įvėlė į labai rimtą taktinę kovą su daug safety play, o kai kurie freimai truko daugiau nei valandą. Vienas iš tokių net sumušė ilgiausio freimo laiką Šefildo istorijoje.
embeded-image
Citavimas
0
Torture never stops
Citavimas
0