Vasaros Olimpinės Žaidynės

Atsakyti Sekti temą
hippopotamus Rašė:

Kokia ten charizma, Jėzau Marija. Eilinis greitai bėgiojantis, bukas, save įsimylėjęs negras. Iš kitų panašių negrų išsiskiriantis tik ūgiu ir tuo, kad 100 metrų nubėga 2 dešimtosiom sekundės greičiau. Jeigu pačiam save vadint gyva legenda yra charizma, tai viso gero.



Nu tau eilinis greitas begejontis negras, kitiem kaip per CTV olimpiados promo sake zmogus kuris "single handedly redefined human potential". galima buti ciniku ir apie visus sportininkus taip vartyt, cia ta pati istorija kad futbolas tai 22 idiotai begiojantis paskui kamuoli. Arba teko ne viena zmogu sutikti kuris sako apie Meilutyte "uz ka ja cia visi taip aukstina, ji tik plauke greitai kas is to". Ignorant zmones nei neisivaizduoja kad fraze "a fifteen year old lithuanian" pasaulio ziniakslaidoj ir olimpiada transluojancioj medijoje buvo mineta tiek kartu, kad Ruta Lietuvos varda garsino labiau nei bet kas kitas nuo Sabonio laiku... Bolt'as yra anything but eilinis negras, jis daro tai ko niekas anksciau nebuvo padares. Tu sakai so what, as sakau tai ikvepe. Matyt niekaip nesutarsim.

Po teisybei jį net greičiausiu pasaulio žmogum negalima vadint, nes ant maratono arba 10 kilometrų kiekvienas distrofiškas Kenijos mėgėjas jį darytų per visus galus.



Rusu Niva laisvai pravaziuoja ten kur Lamborghini niekada negales... biski skirtingo tipo masinos, ne?
embeded-image

http://tinyurl.com/yfkx8zk
"I don't believe it, David Beckham scores the goal to take England to the World Cup Finals....GIVE THAT MAN A KNIGHTHOOD!"
Citavimas
0
Ką tik buvo išrinktos pasaulio vietos, kur vyks olimpiada atitinkamai 2024 ir 2028. 😂 O tai bus Paryžius bei Los Andželas. Kaip žinia, 2020 olimpiada įvyks Tokijuje.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0