Europos čempionatas 2015

Atsakyti Sekti temą
Antetokounmpo 12 taškų, 17 atkovotų kamuolių, 2 blokai. 😕 Vienintelio ko pritrūko, tai taiklaus metimo iš aikštės vidurio paskutinę sekundę, kuris būtų pasiuntęs ispanus namo. Kai jis įsibėgėja, atrodo, kad dės iš viršaus nuo baudų linijos per kokį žmogų. Parkeris prieš latvius prieš ilgąją irgi paspaudė gazo, keturis metimus iš eilės susmeigė. Trys tipiniai jo dvitaškiai ir vienas tritaškis. Netikėtai, bet prancūzai kol kas vargsta, reik prognozuoti, kad latviai iki pabaigos neištrauks ir galop atsiras prancūzų pranašumas.
Citavimas
0
Kas nors galit nužudyti tą Kunigėlio studijos draugelį? Budraičio laikų šou per Sport1 dar būdavo labiau pakenčiama, negu šitas
Citavimas
0
Pofik tas Rainys. užtat mačas koks 😉 neutraliems tai išvis saldainis, aišku sergant už kažką tai nervuotis teko, bet šiaip wow 😉
Citavimas
0
Lietuva 😄 Nieko sitam champe taip nenorejau, kaip kad nuleist italus ant zemes 😄 TOP4 Europoj vel, tiesiog nerealu. 👏 Maciulis ka sitam champe isdarineja, tai sunku protu suvokt. Zveris, tankas, antzmogis. Ne kiek ta jo statistika, kuri yra labai gera, kiek juodas darbas gynyboj.. Lyderiu lyderis 😈
Del komentatoriu - abu jie vienodi grybai.
embeded-image
Citavimas
0
Jesus.. jau nebepamenu kada tiek emocijų krepšinį žiūrint buvo. Su pergale 😉

Šiek tiek Jonkos
"Italai nuo lietuvių pratęsime gavo pajusti tai, ką lietuvės nuo Italų jau daug metų kenčia šūdklubių tualetuose ir pigiuose viešbučių kambariuose po dviejų kokteilių.
Aš visada sakiau, kad Lietuva - geriausia! Lietuva - tai krepšinis, Lietuva - tai Sabonis😡
Šiandien niekas nemiega!"
Citavimas
0
Ispanų - Prancūzų rungtynės, holy shit 😂

komentaras iš reddito da best "this game is insane, so glad i decided to not be productive today".
Citavimas
0
Bet teisėjavimo lygis tai tragiškas 😕
Citavimas
0
Prancūzų-ispanų rungtynės. 😉 Batumas sugalvojo šiškauską padaryt... Visiškai subyrėjo prancūzai, kai Gobertas atsisėdo. Priešpaskutinėje atakoje Gasolis spėjo parūkyt, lėtais žingsniais pereit aikštę, pasiimt kamuolį ir įkraut. Nesveikas pasirodymas tokiame amžiuje.
Citavimas
0
Kuzminskas tai ryškiai po grupės varžybų televizorių elektromarkte nusipirko.
Citavimas
0
Patikslinkit nedideliam krepšinio žiūrovui - ar likus 23 sekundėm Raduljicos bauda (4s iki atakos pabaigos) nebuvo vienas didesnių brainfartų, kokius galima sugalvoti?
Citavimas
0
Furis Rašė:

Patikslinkit nedideliam krepšinio žiūrovui - ar likus 23 sekundėm Raduljicos bauda (4s iki atakos pabaigos) nebuvo vienas didesnių brainfartų, kokius galima sugalvoti?buvo,bet mums tik į naudą/ o šiap tai pasaka kokia tai. Vienas tų atvejų kai tik pasiaukojimas ir gynyba leidžia patiesti gerus varžovus. jei dar koks Seibuti pagaliau iš toli pataikytų... 🤠 bet šiaip all in all, nuotaikos kokios geresnės prieš finalą nei prieš du metus.
Citavimas
0
Tampo nervus, bet kaip pergalės, taip pargalės 👏 👏
visgi Kazlauskas yra vienas geriausių trenerių, visi sako senas, senamadiškas ir taip toliau, bet kaip tik sugebėjo prisitaikyt prie kito krepšinio, formą įgavom ant svarbiasuių rungtynių, o serbai kaip tik jau leidėsi tuo metu, negalima tokio žaidimo visą čempą palaikyt, fiziškai tiesiog negalima, tas nebent galioja 1992 dream team. Super ir dar svarbiausia, akd ne prancūzai finale laukia, turbūt pats neparankiausias varžbas lietuviam iš visų komandų.
embeded-image
Citavimas
0