Kauno "Žalgiris"

Atsakyti Sekti temą
Nezinau kur jus cia kazkoki hype matot. Tiesiog viena geriausiu statistiku turintis zaidejas kuris stabiliai zaidzia tikrai neblogoj komandoj. Prie visko kaunietis ir jaunas. Zinant kad Jankunui, Kavaliauskui ir Milui liko vienas ar du sezonai, tai zalgirio vadovybe tiesiog privalo pradet statyt nauja lietuviska branduoli, nes sunku isivaizduot kas juos pakeis. Belieka tiketis kad Birutis bus malonus siurprizas
embeded-image
Citavimas
0
Jei Birutis iš tikro bus toks geras, kaip prognozuojama, ilgiau 2 metų jo čia nebus
Citavimas
0
As irgi nesuprantu kur hype'a matot del Grigonio, man dzin koks ten pasas, lietuvis ar ne. Tiesiog zaidejas, kuris gerai judejo tiek ACB, tiek dabar Vokietijoj, gerai juda Europoj, gali valdyti kamuolo, prasiverzti, kokybiskai pasiginti, nzn kito Lietuvio del kurio drasiai galima garantuoti del siu igudziu...vienareiksmiskai EL lygio zaidejas

Jie su Ponitka panasus variantai, Grigonis taiklesnis is 3pt, Ponitka zveris ant prasiverzimu baudu isprovokavimo, to pasekoj dvitaskiu taiklumo, bet jeigu 3pt mes 23% tai varzovai gales atsitraukti nuo jo kas nieko gero neduoda puolanciai komandai.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
The_Red_Army Rašė:

Idealu butu Nigel Willaims-Goss, Quino Colom, ir Grigonis.

bus arba Goss arba Colom, abieju tikrai nebus..

o del Grigonio, nu koks cia hype, geriausias imanomas zaidejas su LT pasu i SG 😁
Citavimas
0
Ezzy Rašė:

Idealu butu Nigel Willaims-Goss, Quino Colom, ir Grigonis.

bus arba Goss arba Colom, abieju tikrai nebus..
Greiciausiai, Walkup'as realu kad jau atejo kaip Micic pakeitimas, Grigonis/Ponitka galimai jeigu Toupane'as nepasinaudos pliusu, tai turbut kad vienas PG bus. Mes cia noretume kiekvienoj pozicijoj is mazu 2 rimtus tureti, bet realybej Milaknis del stretch'o daug lakstys tai jeigu ir butu po du, butu tik labiau komplikuota ta laika isdalinti visiems.

Aisku idealu trys rimti PG, nes siemet bent jau gale buvo Pangos, Micic, Udrih, o pastarasis nemaza role vaidino gale sezono, taip kad 3 pg kiek skirtingo stiliaus idealu.
Citavimas
0
Ulanovas lieka, 1+1 nauja sutartis 😂
Citavimas
0
Grigonis in. 3 metų kontraktas 👏
Citavimas
0
Grigonis logiskai reiskia, kad Toupane isvyksta.

Siaip jie man visiskai skirtingi atrodo. Jei Toupane greitas, verzlus, stiprus, tai Grigonis flegmatiskas, minkstas, letokas ir silpnas (bent jau kiek teko ji matyt rinktinej.)
Kas dziugina tai pataikymas is 3pt 48% ir siaip geras pozicijos uzsiemimas/atsiradimas reikiamu metu reikiamoj vietoj.
Citavimas
0
😂
realiai jo, kam ta Grigoni eme, tai visiskai nesuprantama, uz rinktine nepalosia, raumenu neturi..
Citavimas
0
PewPew Rašė:

Grigonis logiskai reiskia, kad Toupane isvyksta.

Siaip jie man visiskai skirtingi atrodo. Jei Toupane greitas, verzlus, stiprus, tai Grigonis flegmatiskas, minkstas, letokas ir silpnas (bent jau kiek teko ji matyt rinktinej.)
Kas dziugina tai pataikymas is 3pt 48% ir siaip geras pozicijos uzsiemimas/atsiradimas reikiamu metu reikiamoj vietoj.

Priklausomai, nebuciau toks tikras, kad cia grynai vietoj Toupane, pagal sezono pabaiga tai atrodo, kad isejus Toupane'ui reiketu dar dvieju zmoniu, pagr. PG ir besiginancio 2/3 numerio. Tas Walkup'as panasu kietesnio atletiskesnio stiliaus zaidejas, Grigonis toks nuo jaunimo rinktiniu ziurejosi kaip jaunas Siskauskas. Siaip Zalgiri kazkaip tos pozicijos labiau skirstomis i mazus ir big man'us, kur ten koks Ulanovas tarpinej pozicijoj tarp abieju galintis ir 3 ir 4 numeriu zaisti.

Kas del verzulumo, tai Grigonis savo klubuose lyderiaudavo tarp isprovokuotu prazangu, baudu metimu ismetimo, nors jis neatrodo atletiskas, bet protu daug ka padaro, koks Toupane'as nors kur kas atletiskesnis, bet hyper tiesmukas pradzioj sezono isejus ant greitos atakos budavo arba bauda puolime, arba pramestas metimas is po krepsio po eurostep arba sekmingai uzbaigta ataka, toks 1/3, antroj sezono pusej daug efektyvesniu tapo. Taikliai meta Grigonis, gerai ginasi, gali izaisti, savo karjeroj vis uzjudedavo svarbiausiose rungtynese, MVP titula finalo pasiimdavo ir pan. Saro filosofijos zaidejas 😉

P.S. Pliusas visgi Toupane'o rankose, mes nezinome ar yra ten koks terminas, jeigu nera, tai Zalgiris taip beatodairiskai negaletu pirkti, jeigu tai butu perteklinis zaidejas.

Ezzy Rašė:

:lol:
realiai jo, kam ta Grigoni eme, tai visiskai nesuprantama, uz rinktine nepalosia, raumenu neturi..

Zodziu paemem geriausia imanoma ipirkti Lietuvi, tai man dzin ant visu hater'iu, kur pievas raso 😠 Man Grigonis musu Manu Ginobili ar Siskauskas 😁
Citavimas
0
Kas tik rinktinėj yra matęs Grigonį, neturėtų daryt kažkokių gilių išvadų, nes anas pastoviai ne 100proc. kondicijose žaisdavo. Vieną kartą žaidė su įtvaru dėl skilusio piršto kaulo, tai pataikymo procentai dugną mušė. Kitą kartą žaidė po čiurnos traumos iki galo neatsigavęs. Šią vasarą tik sveikas buvo, bet aš tų poros rungtynių beveik be pasiruošimo prieš nabagus rimtom nelaikau.

Jei traumos nepjaus, bus rimta paspirtis, ypač Šarui treniruojant.
Did you see that ludicrous display last night? The thing about Arsenal is, they always try to walk it in!
Citavimas
0
Nate Wolters 1+1.
White turbut i NBA vaziuos 😁
Citavimas
0
Manau Wolters bus pagrindinis PG. O del white tai idomu, su wizards'ais treniruojasi, tai tikrai daug sancu, kad paliks Zalgiri.

P.S. Dar visai noreciau Westermanno sugrizima pamatyt. Ir bus pilnai sukomplektuota komanda.
Citavimas
0
Del Nate Wolters labai dziugu 😉 dar atrodo neseniai ziurejau jo geras rungtynes NBA 😉

White'o ispirka tai visiskai lempa, nebent pats nejaustu, kad bent kazkokia role gaus, nes kitaip tai 100% iseina 😎

Pagal stiliu atrodo, kad kitas PG turetu buti kur kas geresnis pasuotojas 😎
Citavimas
0
Kam tam White į NBA belstis su two-way kontraktu man sunkiai suprantama. Wizards priekinėj linijoj lauktų stiprūs konkurentai. Dar jaunas, spės į tą NBA. Tegul Žalgiryje dar tobulėja. Pats sakė praeito sezono metu, kad NBA bet kokia kaina nesiverš ir lauks gero varianto, tai tikiu, kad jis liks Kaune.
Did you see that ludicrous display last night? The thing about Arsenal is, they always try to walk it in!
Citavimas
0
Woltersa tai labai smarkiai uzskaitau. Kiek esu mates ji, tai labai panasus i Pangoso stiliu zaidejas, su zymiai geresniu kunu. Jeigu pries du metus butu reikeje rinktis tarp Wolterso ir Pangoso, tai vienareiksmiskai butu Woltersas, dabar aisku viskas siek tiek kitaip.

Kitaip nei daugelis, nebuvau taip hyped del Williams-Gosso. Partizanas dabar realiai Lietkabelio, Neptuno lygio komanda, tai tokius skaicius vienam zaidziant nera taip sunku susirinkt. Woltersas zymiai saugesnis variantas.

Kas del Aarono, tai reikia ji islaikyti kiek tik imanoma. Tokie energy kasiorai su Zalgiriui prieinamais pinigais ant kampu nesimeto. Deadline iki liepos 10 berods.

Tai kiek suprantu, dar truksta vieno izaidejo, ir komplektacija baigta.

Laukia dar vienas sezonas, kurio su tokia sudetimi belekaip laukiu 😁))
#COYG
Citavimas
0
Maverick Rašė:

Kam tam White į NBA belstis su two-way kontraktu man sunkiai suprantama. Wizards priekinėj linijoj lauktų stiprūs konkurentai. Dar jaunas, spės į tą NBA. Tegul Žalgiryje dar tobulėja. Pats sakė praeito sezono metu, kad NBA bet kokia kaina nesiverš ir lauks gero varianto, tai tikiu, kad jis liks Kaune.

siaip manau bus pokalbis telefonu su Saru pries sprendimo priemima, man irgi norisi tiketi, kad liks 🙄 po dar vieno gero sezono EL turetu dar daugiau galimybiu isitvirtinti NBA 😎 kur vienokiu ar kitokiu atveju dabar bus no name'as, nebent jau hyper patiktu dabartiniam Wizards treneriui.
Citavimas
0
Maverick Rašė:

gal visgi tas kontraktas ne two-way, nes tikrai sunku paaiskint ko jis ten verziasi (nu ok, svajone zaist NBA ten visa kita), ir kad Wizards mokes ispirka uz two-way zaideja 😁
Citavimas
0
Ezzy Rašė:

gal visgi tas kontraktas ne two-way, nes tikrai sunku paaiskint ko jis ten verziasi (nu ok, svajone zaist NBA ten visa kita), ir kad Wizards mokes ispirka uz two-way zaideja 😁

Man atrodo, kad po Green atėjimo, nelabai laisvų vietų White poz. liko. Porter ir tas gali sėkmingai kaip PF žaist. Kadangi White gali tik kaip PF atstovėt, tai turės bent 3 stiprius konkurentus šitoj poz. Nebent Wizards mainus planuoja dar atlikt kokius, bet abejoju tuo.
Citavimas
0
Man siaip irgi nesusiziuri ko ten jam listi i tuos Wizards, kur konkurencija didele, kai yra visos galimybes tobuleti ir megautis geru krepsiniu Europoje.

Ispirka, tai visiska lempa NBA klubams, ji cia manau nieko nevaidina. Tokia NBA klubas gali sumoketi ir uz zaideja, kuris tik siuksliu laika gautu. Sakyciau cia nebent seimos variantas suzaistu, kad Wizards gera ilgalaiki kontrakta pasiulytu ir su juo jam tiktu ir ant suolo pasedeti bile, kad JAV.

Is krepsinio puses, tai cia sunkiai suvokiama kuo jam ta NBA gera siuo metu 😕 Biski baisu, kad proto nepriknistu jam ten Wizards organizacija, kaip jis bus isnaudojamas ir kad nebutu kaip Sarunui Jasikeviciui, kur maza role vaidino, o iskeitus vapsie Nelson'as apie ji nieko nezinojo 😂 Cia primetus, kad jam gauti ta laika, kuri Jasikevicius gavo NBA pirma sezona turbut butu max. ka jis galetu ir ko 99% nebus 😎
Citavimas
0