Vilniaus "Statyba"

Atsakyti Sekti temą
"Statybą" papildė trys krepšininkai

http://www.krepsinis.net/lietuva/statyb ... kai/209035

Praėjusių metų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybių vicečempionė „Statybos“ komanda pasistiprino trimis žaidėjais. Prie sostinės ekipos prisijungė centro puolėjas Alvydas Žarskus, sunkiojo krašto pozicijos žaidėjas Karolis Brusokas bei puolėjas Tautvydas Žioba.

Karolis Brusokas savo jėgas yra išbandęs ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Šis 201 cm ūgio krepšininkas 2009-2010 metų sezone žaidė LKL Vilniaus „Perlo“ komandoje, vėliau dvejus metus atstovavo NKL čempionate dalyvaujančiai „Perlo-MRU“ ekipai. Dvidešimtmetis 200 cm ūgio T. Žioba pastaruosius du sezonus vilkėjo Regioninėje krepšinio lygoje (RKL) rungtyniaujančios Prienų „Rūdupio“ komandos marškinėlius.

Jauniausias iš „Statybos“ naujokų - aštuoniolikmetis Alvydas Žarskus, kuris turėtų sustiprinti priekinę „Statybos“ liniją. 206 cm ūgio centras anksčiau yra rungtyniavęs Vilniaus miesto čempionatuose ir Moksleivių krepšinio lygos (MKL) varžybose, o šią vasarą kartu su komandos draugais tapo trijulių gatvės krepšinio turnyro nugalėtoju ir gins Lietuvos garbę Madride vyksiančiame antrajame pasaulio taurės „3X3“ finaliniame turnyre.

Kaip ir praėjusį sezoną, šiais metais Vilniaus „Statybos“ vyriausiojo trenerio pareigas užims Gintautas Regina, jam talkins pernai ir žaidėju, ir antruoju treneriu buvęs Mindaugas Budzinauskas. Vilniaus „Statybos“ vadovo Algirdo Navicko teigimu, svarbiausias klubo tikslas po debiutinio NKL sezono buvo išlaikyti komando branduolį.

„Tikimės, jog trys nauji komandos nariai sėkmingai papildys kolektyvą, kuris pernai parodė puikius rezultatus ir iškovojo sidabro medalius. Svarbiausia, kad ir toliau liekame prie savo tikslų – padėti tobulėti jauniems krepšininkams“, - sako A. Navickas. Jo teigimu, dabartinė „Statyba“ pagal amžiaus vidurkį bus viena jauniausių ekipų 2012-2013 metų NKL čempionate.

Vilniaus „Statyboje“ rungtyniaus šie krepšininkai: Giedrius Marčiukaitis, Tadas Rinkūnas, Ovidijus Varanauskas, Darius Tarvydas, Kostas Jonuška, Tomas Galeckas, Vitalij Lukša, Martynas Paliukėnas, Lukas Kazlauskas, Alvydas Žarskus, Karolis Brusokas bei Tautvydas Žioba.

Ikisezoninių rungtynių ciklą „Statyba“ namų salėje („Impuls“ krepšinio salė, Savanorių pr. 2😎 pradės penktadienį, 17.00 val., dvikova su Vilniaus „Š. Marčiulionio K.A. - Twomenas“ ekipa, atsakomosios rungtynės vyks rugsėjo 15 d., šeštadienį, 16.00 val., „Š. Marčiulionio krepšinio akademijos salėje, Vytenio g. 6/23.

648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Per penkias ikisezonines rungtynes Statyba iškovojo vieną pergalę prieš baltarusius iš Gardino ir keturis kartus pralaimėjo: du kartus Marčiulionkei, sykį Sakalams ir sykį RKL žaidžiantiems Trakams. Žaidimas kol kas nelabai lipdosi, daug klaidų, mažai agresyvumo puolime, gynyba kaip pasiseka.

Pirmas reguliaraus sezono mačas ketvirtadienį Alytuje, pirmos rungtynes namie - šeštadienį su Šakių Zanavyku.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Šeštasis NKL turas: „Statyba“ iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės

http://www.balsas.lt/naujiena/626562/se ... e-is-eiles

Penktadienį 101 - 72, šeštadienį 99 - 66. 😁
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
83 - 82 ir pirmos oficialios naujosios Statybos rungtynės prieš LKL komandą pažymėtos pergale. 😁 Rungtynių pabaiga buvo per kilometrą įspūdingiausia šiam sezone: iš pradžių Statyba paleido šansą viską išspręst per normalų laiką, o pratęsimo pabaigoj per 10 sekundžių panaikino 5 taškų atsilikimą.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Metaxa iš NKL komandos trenerio asistento tapo Lenkijos aukščiausioje lygoje žaidžiančio klubo vyriausiuoju treneriu.

http://sportas.delfi.lt/basketball/mbud ... d=60040533
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Šį savaitgalį pasibaigusiame NKL reguliariajame sezone Statyba iškovojo 20 pergalių, patyrė 14 pralaimėjimų ir užėmė 8 vietą. Aštuntfinalyje komanda žais su Š. Marčiuliono akademija.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Naujamiesčio derbyje Statyba per du mačus nugalėjo Marčiulionkę (pirmą mačą laimėjo 34 taškais, antrą - 2) ir ketvirtfinalyje žais su Mažeikiais.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Sezonas baigėsi pralaimėjimu 25 taškais Mažeikiuose. Serija 2 - 1 ir į Alytų važiuos žemaičiai.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
http://www.krepsinis.net/lietuva/j-vain ... utu/224725

Viliuosi, kad taip nebus. Graziausia butu, Vilniuje atsiranda komanda Statybos vardu po daugelio metu, o po poros sezonu ji atiduodama i Vainausko rankas.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Deja, šiemet NKL be mūsų, o mes - be NKL. 😔
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Samir Rašė:

Deja, šiemet NKL be mūsų, o mes - be NKL. 😔Kas nutiko? 😟
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Pinigai, kas daugiau. Visą vasarą nežinomybė buvo, galiausiai viskas susiklostė taip, kaip susiklostė. Netgi NKL nėra jau toks pigus, o rėmėjų (o reikia būtent rėmėjų, o ne investuotojų) surast sudėtinga. Reik tikėtis, kad tik vienam sezonui traukiamės, o ne su visam...
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Vakar Žalgirio rungtynėse.

embeded-image

Klausimas tik ar kas nors tuos transparantus pastebėjo, jei neskaitysim apsauginio, kuris per radijo ryšį matyt savo viršininkui skaitė, kas ant jų parašyta ir laukė nurodymų, ar čia liept juos nusikabint, ar palikt. 😁
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Tamsusis „Statybos“ periodas

http://lzinios.lt/lzinios/Krepsinis/tam ... das/164045

„Taip jau yra, kad mū­sų spal­vos - juo­da ir bal­ta. Da­bar dau­giau juo­dos, bet po jos vis tiek bū­na bal­ta“, – to­kiais žo­džiais su sa­vo ger­bė­jais ku­riam lai­kui at­sis­vei­ki­no prieš dve­jus me­tus at­gi­mu­si le­gen­di­nė Vil­niaus krep­ši­nio ko­man­da „Sta­ty­ba“.

Ne­įti­kė­ti­na, bet per šią va­sa­rą iš krep­ši­nio že­mė­la­pio din­go net trys Vil­niaus ko­man­dos: Lie­tu­vos krep­ši­nio ly­gos (LKL) sen­bu­viai „Sa­ka­lai“, Na­cio­na­li­nė­je krep­ši­nio ly­go­je (NKL) rung­ty­nia­vę „Š.Mar­čiu­lio­nio krep­ši­nio aka­de­mi­jos“ bei „Sta­ty­bos“ klu­bai.

Kai trūks­ta pinigų

„Sa­ka­lų“ eki­pos va­do­vo pra­šy­mu LKL val­dy­ba nu­spren­dė ne­leis­ti šiai ko­man­dai da­ly­vau­ti 2013-2014 me­tų LKL čem­pio­na­te. Klu­bui duo­ti me­tai sa­vo fi­nan­si­nėms prob­le­moms iš­spręs­ti bei sko­loms lik­vi­duo­ti. Jei "Sa­ka­lams" pa­vyks tai pa­da­ry­ti, ki­tą ru­de­nį jiems bus leis­ta su­grįž­ti į eli­ti­nę ly­gą.

Su­nkme­čio sle­gia­ma Š.Mar­čiu­lio­nio aka­de­mi­ja pa­kei­tė sa­vo kon­cep­ci­ją – at­si­sa­kiu­si ma­siš­ku­mo nu­ta­rė kon­cen­truo­tis tik į ta­len­tų ug­dy­mą, tad ar­tė­jant 2013-2014 me­tų se­zo­nui „Š.Mar­čiu­lio­nio krep­ši­nio aka­de­mi­jos“ klu­bas at­siė­mė par­aiš­ką da­ly­vau­ti NKL pir­me­ny­bė­se.

Dėl fi­nan­si­nių su­nku­mų iš NKL čem­pio­na­to pa­si­trau­kė ir „Sta­ty­ba“. Vil­niaus klu­bo va­do­vų ma­ny­mu, šiuo ne­leng­vu eki­pai pe­rio­du ras­tas ge­riau­sias spren­di­mas: jei klu­bas ne­ga­li už­ti­krin­ti sklan­daus ko­man­dos fi­nan­sa­vi­mo, ge­riau ne­lįs­ti į sko­las ir ne­pri­riš­ti žai­dė­jų, tre­ne­rių, per­so­na­lo bei ki­tų par­tne­rių tik pa­ža­dais.

De­biu­tan­tai spė­jo sužavėti

1964 me­tais įkur­tas Lie­tu­vos krep­ši­nio klu­bas „Sta­ty­ba“ eg­zis­ta­vo iki 1997 me­tų. 2011-ųjų va­sa­rą ke­lių bend­ra­min­čių ini­cia­ty­va at­gai­vin­ta daug me­tų Vil­nių gar­si­nu­si ko­man­da jau tais pa­čiais me­tais su trenks­mu de­biu­ta­vo NKL čem­pio­na­te. Re­gu­lia­ria­ja­me se­zo­ne tik de­vin­tą­ją vie­tą užė­mu­si Gin­tau­to Re­gi­nos tre­ni­ruo­ja­ma „Sta­ty­ba“ nu­žy­gia­vo iki fi­na­lo. Ten po at­kak­lios ko­vos pra­lai­mė­jo Kau­no klu­bui „LKKA-At­le­tas“. NKL is­to­ri­jo­je nė­ra daug pa­vyz­džių, kad per de­biu­ti­nį se­zo­ną eki­pa taip su­si­kon­cen­truo­tų ir pa­siek­tų vir­šū­nės prie­igas.

Pra­ėjęs se­zo­nas Vil­niaus eki­pai bu­vo ne­be toks sėk­min­gas. Sa­vo pa­si­ro­dy­mą „Sta­ty­ba“ bai­gė ket­virt­fi­na­ly­je, rung­ty­nių se­ri­ją 1:2 pra­lai­mė­da­ma bū­si­miems čem­pio­nams „Ma­žei­kių“ krep­ši­nin­kams.

Ne­tru­kus star­tuo­sian­tis nau­ja­sis NKL se­zo­nas pra­si­dės, de­ja, be ryš­kio­sios "Sta­ty­bos", per dve­jus me­tus spė­ju­sios su­ža­vė­ti krep­ši­nio spe­cia­lis­tus.

„Tu­ri­me stip­ry­bės pri­pa­žin­ti, kad da­bar - ne ge­riau­si lai­kai. Mū­sų tiks­las – grą­žin­ti sko­las ir vis­ką pra­dė­ti nuo šva­raus la­po“, – LŽ sa­kė „Sta­ty­bos“ ko­man­dos at­sto­vas spau­dai Al­bi­nas Ke­tur­ka.

Per va­sa­rą šios eki­pos žai­dė­jus iš­graibs­tė LKL ir NKL klu­bai, o vy­riau­sia­sis tre­ne­ris G.Re­gi­na nuo šiol dar dau­giau jė­gų ir lai­ko ati­duos dirb­da­mas Vil­niaus krep­ši­nio mo­kyk­lo­je.

Li­ko be pa­grin­di­nio rėmėjo

– Ka­da klu­bas su­si­dū­rė su fi­nan­si­niais su­nku­mais? – pa­si­tei­ra­vo­me „Sta­ty­bos“ at­sto­vo Al­bi­no KE­TUR­KOS.

– Klu­bas tu­rė­jo vie­ną rim­tą rė­mė­ją – la­žy­bų bend­ro­vę „U­ni­bet“. Ta­čiau pra­ėju­sio se­zo­no pa­bai­go­je su­lau­kė­me Vals­ty­bi­nės lo­ši­mų prie­žiū­ros ko­mi­si­jos įspė­ji­mo, o pa­skui ir ver­dik­to – „U­ni­bet“ ne­ga­li bū­ti mū­sų rė­mė­ja. Su­tar­tis bu­vo nu­trauk­ta, ir mes ne­be­ga­lė­jo­me ti­kė­tis fi­nan­sa­vi­mo ki­tam se­zo­nui.

Be abe­jo, ko­man­dą rė­mė ir pri­va­tūs as­me­nys, ir klu­bo va­do­vai. Dau­giau nei me­tus de­rė­jo­mės su po­ten­cia­liu in­ves­tuo­to­ju, bet ne­sėk­min­gai. Ne­be­ga­lė­da­mi už­ti­krin­ti de­ra­mo klu­bo fi­nan­sa­vi­mo, li­ko­me sko­lin­gi žai­dė­jams ir tre­ne­riams. Be to, ne­tu­rė­da­mi sa­vo are­nos, įsis­ko­li­no­me ir už „Im­puls“ sa­lės, ku­rio­je žai­dė­me, nuo­mą.

Per va­sa­rą ieš­ko­jo­me iš­ei­čių, kol pa­ga­liau nu­ta­rė­me: ge­riau ne­beg­rimz­ti į sko­las ir vi­są ener­gi­ją skir­ti anks­tes­niems įsi­pa­rei­go­ji­mams lik­vi­duo­ti. O grą­ži­nę sko­las vėl bur­si­me ko­man­dą.

– Sko­los di­de­lės?

– Ke­lias­de­šimt tūks­tan­čių li­tų. Ko­man­dos me­ti­nis biu­dže­tas bu­vo 400 tūkst. li­tų.

Rea­liau­sias va­rian­tas „Sta­ty­bai“ su­grįž­ti – jau tu­rint sa­vo sa­lę. Nuo­mo­to­ji iš „Im­pul­so“ mi­ni­ma­liai ati­tin­ka NKL kri­te­ri­jus. Be abe­jo, me­tams bė­gant NKL rei­ka­la­vi­mai are­noms vis griež­tės, tad mums bū­ti­na tu­rė­ti tin­ka­mą sa­lę.

Dar­bas nenutrūks

– Ka­da žai­dė­jams ir tre­ne­riams pra­ne­šė­te, kad jie lais­vi ir ga­li ieš­ko­tis ki­tų klu­bų?

– Po se­zo­no. Žai­dė­jams ir tre­ne­riams pa­sa­kė­me, kad si­tua­ci­ja nė­ra pa­pras­ta, dėl at­ei­ties ne­ga­ran­ta­vo­me, tad va­sa­rą jie pra­dė­jo ieš­ko­tis dar­bo ki­tur. Dau­gu­ma ra­do vie­tą ki­to­se ko­man­do­se.

Bu­vo su­nku pra­neš­ti to­kią ži­nią. Ais­truo­liai, ku­rie at­ėjo į pir­mą­sias ko­man­dos rung­ty­nes 2011 me­tais, iš­kart su­rea­ga­vo. Jie mus pa­lai­ko. Sa­ko, ir to­liau bus su mu­mis kar­tu. Gal­būt tai pa­keis nuo­sta­tą ir rė­mė­jų, ku­rie ma­nė, kad pa­kan­ka tik ge­ro žo­džio ar pa­ža­do. To­kių bu­vo ne vie­nas.

– Sa­ko­te: dar­bas ne­nu­trūks. Bet yra ne­ma­žai pa­vyz­džių, kai pri­si­kel­ti ža­dė­ju­sios ko­man­dos iš­ny­ko iš ša­lies krep­ši­nio že­mė­la­pio.

– Mū­sų už­da­vi­nys – ne­nu­mir­ti, iš­gy­ven­ti ir va­do­vau­tis po­sa­kiu: kas mū­sų ne­nu­žu­do, tas pa­da­ro mus stip­res­nius.

No­riu pa­brėž­ti, kad klu­bas veik­los ne­nu­trau­kė. Po ofi­cia­lios ži­nios, kad šį se­zo­ną ne­be­žai­si­me NKL, pra­dė­jo­me bend­rau­ti su ko­man­dos ais­truo­liais, ku­rie bu­vo ir se­no­sios „Sta­ty­bos“ fa­nai. Ke­ti­na­me su­bur­ti jų ini­cia­ty­vi­nę gru­pę. Di­džiuo­ja­mės jais, kad ne­nu­sig­rę­žė nuo ko­man­dos ir su­nkio­mis aki­mir­ko­mis.

Prieš dve­jus me­tus pra­dė­jo­me bend­ra­dar­biau­ti ir su „Sta­ty­bos“ ve­te­ra­nais. Tę­sia­me šį dar­bą, ir svar­biau­sias už­da­vi­nys – ruo­štis ki­tų me­tų „Sta­ty­bos“ pen­kias­de­šimt­me­čio ju­bi­lie­jui.

Dve­jus me­tus „Sta­ty­bai“ va­do­va­vęs tre­ne­ris Gin­tau­tas RE­GI­NA:

„La­bai gai­la, kad vis­kas taip įvy­ko. Be fi­nan­sa­vi­mo joks klu­bas ne­ga­li eg­zis­tuo­ti. Bu­vo ma­lo­nu dirb­ti su at­gi­mu­sia le­gen­di­ne ko­man­da. Žai­dė­jai bu­vo jau­ni, bet go­džiai sė­mė­si pa­tir­ties. Abu se­zo­nai bu­vo ge­ri. Ypač pir­mas. Ta­da vos ne­ta­po­me čem­pio­nais.

Pra­ėju­sį se­zo­ną užė­mė­me že­mes­nę vie­tą, bet krep­ši­nin­kų žai­di­mo ko­ky­bė la­bai pa­ge­rė­jo. Tai pa­tvir­ti­na fak­tas, kad per va­sa­rą vi­si krep­ši­nin­kai bu­vo iš­graibs­ty­ti. O aš, net ir tre­ni­ruo­da­mas „Sta­ty­bą“, dar­ba­vau­si dar ir Vil­niaus krep­ši­nio mo­kyk­lo­je. Ten ir li­kau.

Ko la­biau­siai gai­la? Įdir­bio. Tai ypač iš­ryš­kė­jo po pra­ėju­sio se­zo­no. Bu­vo su­komp­lek­tuo­tas ko­man­dos bran­duo­lys, ir, jei tu­rė­tu­me nor­ma­lų fi­nan­sa­vi­mą, iki NKL čem­pio­nės var­do eki­pai trūk­tų la­bai ne­daug – ke­lių žai­dė­jų tam ti­kro­se po­zi­ci­jo­se. Ta­da šį se­zo­ną "Sta­ty­ba" bū­tų pa­jė­gi siek­ti pir­mo­sios vie­tos NKL pir­me­ny­bė­se ir, ge­rai at­lik­da­ma na­mų dar­bus, ti­kė­tis bū­ti pri­im­ta į LKL. Kaip ma­tė­me, „Ma­žei­kių“ ko­man­da, nors ir ta­pu­si NKL čem­pio­ne, į LKL ne­pa­te­ko dėl rei­ka­la­vi­mų ne­ati­tin­kan­čios sa­lės. Tuo­met di­džiau­sias gal­vos skaus­mas „Sta­ty­bai“ bū­tų are­na. Bet Vil­niu­je, ma­nau, ją leng­viau ras­ti nei, tar­ki­me, Ma­žei­kiuo­se.“

648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Citavimas
0