EURO 2012: A Grupė

Atsakyti Sekti temą
Fugitive Rašė:

vilnieciu abi komandos iskrito :/

Tai portugalai gi dar visai neblogus šansus eit tolyn turi. 🙄
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Samir Rašė:

vilnieciu abi komandos iskrito :/

Tai portugalai gi dar visai neblogus šansus eit tolyn turi. 🙄
Tai nepradėkit temų iš krepšiasvydžio forumų.
Torture never stops
Citavimas
0
fun43 Rašė:

Tai nepradėkit temų iš krepšiasvydžio forumų.

Jei jau pradejom apie portugalus, tai cia is zonos forumo tie portugalai.
embeded-image
Citavimas
0
Puiki diena. Dėl Čekų tai išvis 😉
O žinant, kad ketvirtfinalyje gali tekti danai išvis bus nuostabu.
Geriausia čempionato diena neabejotinai.
Visiems sveikinimai 😉
Citavimas
0
😂 😂 😂 Ar galėjo kas pagalvot
embeded-image
Citavimas
0
apacci Rašė:

Rusai po pirmu varzybu labai optimistiskai kalbejo. Po antru, per kzkuria futbolo apzvalga kzkoks diedas kiba ismanantis apie futbola deste, kad didelis sokas rusijai 2 varzybos, nes tokiu zaidimu berods iki finalo nenueisi. Nu ir nenuejo ... 😁

Rusai po gerų varžybų visada pradeda šnekėt, kaip jie čempionais taps 😁
Šiaip smagu, pastatyti į vietą, galės per TV stebėt toliau kovas
embeded-image
Citavimas
0
Atsimenant pirmas 10min rungtyniu Cekija-Rusija, pamaniau, kad butu grazu jei Cech'as siemet prie FA titulo pridetu ir EC trofeju, tiesa veliau 4 ivarciai i jo ginamus vartus tokius mano norus greit atbaide. Nebuciau pagalvojes, kad aptureje toki prasta starta, turedami kogero prasciausia sudeti siame EC is visu rinktiniu (o pries lenkus ir Rosicky nezaide), treniruojami neaiskaus lygio trenerio, jie ims ir uzims pirma vieta grupeje, kad ir kokia si silpna butu. Tu paciu graiku prasibrovimas i ketvirtfinali man yra mazesne staigmena.

O Cech'as rimtas pretendentas Ronaldo ir Messiui del Ballon d'Or 😰
I’ve been a bluenose all my life and always will be. I’m a very proud and privileged man to be able to say that.
Citavimas
0
Oba, kokias čia linksmybes praleidau per mergas ir degtinę 😲 O sveikinimo esemesų tiek net po gimtadienio nesu radęs 😜 😈
Greece for teh champions 😂 😲 😄
Edo'o Rašė:

rasija ir slektos out. Kaip gera but hateriu. 😄

So true. Po to kai švedai praskrido, o danai susikomplikavo padėtį, buvau nusivylęs gyvenimu, o dabar jis vėl šviečia visom vaivorykštės spalvom 😂 😠

Sveikinu visus su šventėm, daug laimės, sveikatos ir visų svajonių išsipildymo 😉
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Žmogaus, kuris džiaugiasi graikų pergale, tai futbolo gerbėju nepavadinsi. Rusai būtų ketvirtfinaly iškritę, ne tai kad buvo grėsmė jiem taurę laimėt, o jie bent jau futbolą žaidė, ir visai neblogą. Aš tikėjaus, kad graikai visas savo sėkmės atsargas per 2004 bus sunaudoję, bet nelabai.
embeded-image
Citavimas
0
Aš tai kai nei graikų, nei ruskių taip ir negavau pamatyt, tai man kažkaip po barabanu ką jie ten rodė ir ko nerodė. Ko vertas ruskių futbolas, kurį jie atseit žaidė, irgi didelis klausimas, jeigu net nesugebėjo iš tokios apgailėtinos grupės išeit.
O graikai jau vien už tai, kad išmetė ruskius, nusipelno vienas atkrintamąsias sužaist. Manau, kad gal net galima juos už tai palikt euro zonoj ir suteikt didesnes paskolas 🙄
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

So true. Po to kai švedai praskrido, o danai susikomplikavo padėtį, buvau nusivylęs gyvenimu, o dabar jis vėl šviečia visom vaivorykštės spalvom 😂 😠

Sveikinu visus su šventėm, daug laimės, sveikatos ir visų svajonių išsipildymo 😉

Tai gal ir eurovizija pradėsi žiūrėti? ten visi vaivorykštiniai renkasi 😂
embeded-image
Citavimas
0
Tik nereikia čia homofobinių pareiškimų 😟 XXI amžiuj gyvenam ir Europos sąjungoj, kur klesti tolerancija ir lygios teisės visiems. Čia ne vieta demonstruoti akmens amžiaus profašistines pažiūras 😠 😠
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Aš tai kai nei graikų, nei ruskių taip ir negavau pamatyt, tai man kažkaip po barabanu ką jie ten rodė ir ko nerodė. Ko vertas ruskių futbolas, kurį jie atseit žaidė, irgi didelis klausimas, jeigu net nesugebėjo iš tokios apgailėtinos grupės išeit.

Vertas daugmaž tiek pat, kiek Barcelonos futbolas, kai jie nesugebėjo nugalėt Chelsea.
embeded-image
Citavimas
0
Hollywood Rašė:

. Jei i pora cekam patenka portugalai - danai, tai tokios progos neturetu praleist.

Kokios progos?
embeded-image
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Tik nereikia čia homofobinių pareiškimų 😟 XXI amžiuj gyvenam ir Europos sąjungoj, kur klesti tolerancija ir lygios teisės visiems. Čia ne vieta demonstruoti akmens amžiaus profašistines pažiūras 😠 😠

😰 gerai jau gerai... tegyvuoja vaivorykštė 😁 😂
embeded-image
Citavimas
0
Na va, dar daugiau laisvo laiko bus ;] Beliko max 4 vokiečių rungtynes kurias dar paveizėsiu per šį euro. Šiaip man jau prieš rungtynes bloga nuojauta kirbėjo, rusams labai neparanku lošt su susispaudusiais varžovais. Dar plius Zyrianovo nebuvo, o Gluškovas perdegė. Įdomu, ką nauju treneriu paskirs. Reiktų jau gal prie savų grįžt. Berdyjevas manau būtų neblogas variantas.
Citavimas
0
Hollywood Rašė:

O cekai manau pajegus iveikt ir danus ir portugalus.

Mmm.. Jo. Kokie būtų argumentai šitą nuomonę paremt?
embeded-image
Citavimas
0
👏 sito nereikejo rasyt 😂
Citavimas
0
pedro Rašė:

Na as nelabai suprantu irgi,kai zmones cia dziaugiasi graiku pergale...Vieni minusai futbolui...Cia turetu buti ant tiek protas uztemes rusu baime ar dar kuom (?) .

O jėzau, kad tik nesužlugtu futbolas po šios didžios netekties. Nuostabiausią futbolą pasaulyje demonstruojanti rusija iškrito, o visiškai to neverta Graikija keliauja į ketvirtfinalį...Tragedija visam futbolo pasauliui.

O jei rimtai, tai ar tikrai nesupranti kodėl žmonės džiaugiasi rusų pralaimėjimu?
Citavimas
0
Cartoon Rašė:

Na as nelabai suprantu irgi,kai zmones cia dziaugiasi graiku pergale...Vieni minusai futbolui...Cia turetu buti ant tiek protas uztemes rusu baime ar dar kuom (?) .

O jėzau, kad tik nesužlugtu futbolas po šios didžios netekties. Nuostabiausią futbolą pasaulyje demonstruojanti rusija iškrito, o visiškai to neverta Graikija keliauja į ketvirtfinalį...Tragedija visam futbolo pasauliui.

O jei rimtai, tai ar tikrai nesupranti kodėl žmonės džiaugiasi rusų pralaimėjimu?
Vėl bus galima žiūrėt rus streamus;
Ir gana jau tų stereotipų apie graikus.
Torture never stops
Citavimas
0