EURO 2012: A Grupė

Atsakyti Sekti temą
Furis Rašė:

Anglijos rinktinė po ilgos pertraukos džiugina adekvačiu/realistiniu savo galimybiu suvokimu - už ką jiems linkėti nesėkmės?

nu zaidejai tai visiskai kitaip mano 😂 jei kalbi apie realistisku "saves" suvokimu, tai man rodos visu pirma reiketu ziuret ka sneka Youngai, Walcottai ir Hartai, o ne ka BBC punditai sneka
Visokių citatų galima rasti. Atsiverčiu NewNow:
"Euro 2012: Wayne Rooney urges caution ahead of Ukraine match"
"Hodgson plays down Welbeck hype"
Roy po rungtynių su švedais: ": "I'm happy, it's a positive result – a draw or win would see us through the group. I'd be more than satisfied with that."
Torture never stops
Citavimas
0
fun43 Rašė:

"Euro 2012: Wayne Rooney urges caution ahead of Ukraine match"

ziauriai prasminga citata. praktiskai tiktai kuklia patapusioj anglu rinktineje sita galima pamatyti
Citavimas
0
pedro Rašė:

Anglijos rinktinė po ilgos pertraukos džiugina adekvačiu/realistiniu savo galimybiu suvokimu - už ką jiems linkėti nesėkmės?

Jog savo sansus vertina adekvaciai dabar sutinku,tai gerai.Blogai yra,tai jog nedaromos jokios refomoros ir beveik nieko nera daroma,kad tie sansai padidetu kadanors😁
Netikiu, kad neskaitei apie reformas vaikų/jaunių akademijose.
Torture never stops
Citavimas
0
pedro Rašė:

Jog savo sansus vertina adekvaciai dabar sutinku,tai gerai.Blogai yra,tai jog nedaromos jokios refomoros ir beveik nieko nera daroma,kad tie sansai padidetu kadanors😁

Netikiu, kad neskaitei apie reformas vaikų/jaunių akademijose.
Skaiciau,bet atrodo taip ir nieko nepadare dar ar klystu?
prastai skaitei
embeded-image
Citavimas
0
pedro Rašė:

Ne graikų pergale džiaugėsi. Rusų pralaimėjimu. Ir nebūtinai dėl rusofobijos - aš vis dar naiviai tikiuosi, kad eilinis skambutis pagaliau privers juos apsikuopti futbolo virtuvėj...

Atrodo anglus palaikai?Tai va jiems nesekmiu nelinki kazkodel?Ten ne ka maziau apsivalimas reikalingas FA virtuveje,jog anglu futbole pagaliau kazkas pasikeistu ;]
Apie tokio rusų pasirodymo priežastis. Viena iš nuomonių. Rusiškai suprantantiems.
http://www.sports.ru/football/141516660.html
Torture never stops
Citavimas
0