EURO2016: D grupė

Atsakyti Sekti temą
Italu galimas kelias link finalo jei neklystu Ispanija->Vokietija->Prancūzija? 😂 24 komandu turnyre gauk tu tokias komandas
Citavimas
0
Oh Luka. pasirodo Modričius nuo suolo perdavė instrukcijas Šrnai kad šis vartininkui perduotų kur smūgiuos Ramosas. Busquetsas tą pamatė ir prieš mušant pasakė Ramosui kad bandytų turbūt kažką kitaip jau. ėmė ir pramušė viską Serioža 😂 👏
Citavimas
0
As iskart spejau, kad Srna pasake savo gk, jog Ramos'as bandys musti saugiai(galimai per viduri) ir kad Subasic nesirinktu puses smugio momente. Manau reali tokia hipoteze.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Aišku pendelio nebuvo ir teisybė kaip tai atstatyta, bet vis vien 😂

embeded-image
Citavimas
0
Cia teisybe, paskutiniu metu sitos PK taisykles nemenkai ignoruojamos, o kodel man asmeniskai neaisku. Preciziskai ziurint puse PK turetu leisti pakartoji teisejai. Tu box'o teiseju funkcija man ir toliau neaiski, jie visiskai jokiu sprendimu nepriima ar uz marskineliu patraukia, ar is alkunes pratraukia nuo ju per metra jie nieko praktiskai niekada nefiksuoja. Sakyciau pigiau butu pastatyti kartoninius teisejus ju vietoje.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Šiaip tai jau buvo šitam čempionate atvėjų kai galiniai teisėjai skyrė 11 metrų baudinius.
embeded-image
Citavimas
0
reyu Rašė:

Šiaip tai jau buvo šitam čempionate atvėjų kai galiniai teisėjai skyrė 11 metrų baudinius.Bet buvo ir eilinių komedijinių atvejų, kai Skrtelis puolėją nustuma per pusmetrį nuo šoninio teisėjo o tas nereaguoja.
Citavimas
0
Net nesiginčiju, bet tokių atvėjų visada buvo ir bus.
embeded-image
Citavimas
0