EURO2016: F grupė

Atsakyti Sekti temą
Portugalai keista komanda man. 🙄 Žaidžia greitą, technišką futbolą, daug potencialo, o įvarčių nėra. Toks ispudis kad portugalai benficoj sportige Porto akademijose vien tik augina atakuojancius saugus wingerius, bet negali užsiauginti gero puolėjo. Portugalai visad gauna stiprią grupę, dabar tai iš vis lafa, bet vis tiek strugglina iki pažaliavimo. 😕
Citavimas
0
Tai pats ir atsakei realiai į viską. per du mačus portugalai susižiūrėjo gana smagiai, jaunimo irgi atsirado gero ir sauguose, lr LB tas, bet puolėjo kaip nėra taip nėra po Pauletos ar Nuno Gomeso. Ronaldo tai visiškai švaistomas toj pozicijo, tas pats ir Nani, ir Quaresma.
Citavimas
0
Senukas Zoltanas Gera 😲
Citavimas
0
Algusonas durnas
EDIT : omg pendelis
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Nesveiko rungtynės
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Šimtą, šimtą, šimtą 😜
Citavimas
0
Kas ce daros
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
😄
Citavimas
0
Rungtynes geros, bet tas vengru smaukymasis per pridetini laika, tai geda buvo.
Citavimas
0
effervo Rašė:

nevaidink protingo, kam nesmaukyt jei pirmą vietą atneša lygiosios?

o šiaip tai pagaliau kiek ir pasisekė portugalams, Islanija laimėjo, tad anie kitą pusę keliauja. 👏
Citavimas
0
Hehe, islandai kala gale ir vietoj kroatų kitam etape gauna anglus, tuo pačiu kroatus atiduodami portugalams
embeded-image
Citavimas
0
RaMa Rašė:

o šiaip tai pagaliau kiek ir pasisekė portugalams, Islanija laimėjo, tad anie kitą pusę keliauja. 👏

to vaidinti man nereikia, tamsta. is pagarbos ziurovui galejo bent nesipasuot dviese gal po 10 perdavimu, atsistojus per 3 metrus vienas nuo kito. tu pateisini tai, as ne. kalba baigta
Citavimas
0
effervo Rašė:

to vaidinti man nereikia, tamsta. is pagarbos ziurovui galejo bent nesipasuot dviese gal po 10 perdavimu, atsistojus per 3 metrus vienas nuo kito. tu pateisini tai, as ne. kalba baigta
Tu cia rimtai rasai? 😂 😂
Citavimas
0
effervo Rašė:

Kur parasyta, kad pasuotis negalima atsistojus tris metrus vienas nuo kito ?
"The hardest thing about playing for FC Barcelona is that you know that one day you will have to leave" - Javier Mascherano.
Citavimas
0
Man rodos rimtai jis čia. derėtų uefa ištirti, ar vengrų kapitonui neskirt nuobaudos kad su vartininku pasipasavo ypač per pridėtinį laiką.. kur tai matyta.
Citavimas
0
Martin Olsson labai rimtas fullbackas. Man asmeniškai jau trečios rungtynės kaip jis geriausias pas švedus.
embeded-image
Citavimas
0
Lukaku atrodo kad bijo slysti ant žolės. Jau tris perdavimus galėjo uždaryti tiesiog griūdamas ant žemės ir kišdamas koją
Citavimas
0
Būk tu kad ir Ibra, vienas šito malkų vežimo nepaveši.
Torture never stops
Citavimas
0