EURO2016: Ką palaikysit? Ko nepalaikysit?

Atsakyti Sekti temą
Ta legendinė tema. Čempionatas jau ne už kalnų, tai galim ir apsitart kas bent jau kol kas ir už ką ir svarbiausia KODĖL😟?
Aš kaip ein tupisher Litauisher visada palaikydavau olandus. Kadaise, kai dar nelabai mokėjau traukt kvadratinę šaknį dėl jų pergyvendavau labiau negu dėl United. Dabar metams vis einant simpatijos kuo toliau, tuo labiau atslūgsta, o ir šiaip jie gi nepateko į čempionatą.
Šiemet mano sąrašas nepadarytų gėdos net didžiausiam gloryhunteriui, nes sekmės linkėsiu visom Britanijos salų rinktinėm išskyrus Velsą(rather užsimerkęs imčiau škotus į čempą vietoj jų), visas dalyvaujančias skandinavų valstybės iš kurių labiausiai turbūt Kauno dydžio islandus legenda Eiduru ir Gylfi priešaky IR prancūzus, kurių rinktinė atrodo turinti krūvas gero juodo talento. Tai čia gaunasi viena trečioji čempionate dalyvaujančių komandų 😂
Įdomu bus pamatyt ir lenkus su austrais

Didelę antipatiją jaučiu juodžiausiam arkliukui belgams(ir taip aišku kodėl), Šveicarijos nacionalinei rinktinei, kuri beje yra sudaryta iš albanų(juokingiausia Europos tauta) ir visokių kitokių mehmedų ir Velso, nes vis iš tų pačių aplinkinių kurie 2014 juoduoju arkliuku vadino belgus, dabar išgirstu panašias frazes kalbant ir apie valus(BEILAS UŽSIAUS, O VIDURY GI RAMZIS IR TAS IŠ LIVERPULIO). Nors jeigu Velsus užsiaustų Vokesui tampant turnyro top scoreriu, būtų quite a sight
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Nuo vaikystės palaikau italus, bet paskutiniu metu atitrūkau ir apie dabartinę rinktinę beveik nieko nežinau 😰

Tai iš stiprių eisiu už juos, o iš silpnesnių tai be abejonės Islandija ir broliai lenkai. Pastarieji, tikiuosi, taps čempo arkliuku.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Nuo vaikystės palaikau italus, bet paskutiniu metu atitrūkau ir apie dabartinę rinktinę beveik nieko nežinau 😰Visiškai identiška situacija pas mane, tik ta rinktinė yra ne Italija, o Portugalija, aka vilniečiai, hahahaha.

Tai va, palaikysiu Vilnių.
embeded-image
Citavimas
0
Aš bajelinsiu už tas komandas, kuriose žaidė buvę Portsmouth žaidėjai, nes iš dabartinės sudėties nė vienas nepapuls, ko gero.
Tai berods Airija, Islandija/Norvegija (palauksiu, kol paskelbs, kas kur), nu ir pasirodo, kad Prancūzus teks palaikyt, bo Lassana Diarra ten plieks.
Tai va.
Citavimas
0
Gloryhunteriškai palaikysiu prancūzus, nes sudėtį nemažai mėgstamų žaidėjų (Pogba, Griezmann...). Kitaip nei aukštesni kolegos linkėsiu sėkmės belgams, žinoma, lenkams, kroatams ir jau be jokios abejonės islandams
Citavimas
0
Ukraina zinoma. Na ir siemet pagaliau teks savo antra "gimtine" isvysti EC - Islandija. Bandwagon`eriai cia ziuriu susirinke siemet pas mumi.
Citavimas
0
velnes Rašė:

kuri beje yra sudaryta iš albanų(juokingiausia Europos tauta)mano švogeris albanas taip, kad tu acargiai

Aš kaip ir Tommy jaučiuos, dar nuo Figo neatsipeikėju.
embeded-image
Citavimas
0
Originalus labai nebusiu. SIrgsiu uz italus. Juos palaikau kiek save atsimenu. Visad patiko tradiciniai italu puolejai, kurie turedami viena pusproge imusa 2 ivarcius ir saugu, gyneju mentalitetas. Ziurint italu varybas visad budavo jausmas, kad nepramusi tu ju gynybos. Tiesa siemet rinktine kitokia.
Cekai, turkai ir kroatai visad idomus, siemet dar ir vienoj grupej 😁 Dar imponuoja prancuzai su rumunais.

Ko nepalaikau, tai protugalu ir ispanu. Labai nemegstu ju dabartines kartos. 😠 Niekad ir vokieciu nemegau
embeded-image
Citavimas
0
Palyginus su tuo, kaip palaikydavau / sirgdavau prieš ką nors prieš kokius 10 metų, tai kaip diena ir naktis šiandien, nebelikę jokių kaip lietuviui nepagrįstų antipatijų, o simpatijos irgi sumažėjo iki tokių, kokios atrodo pamatuotos žaidžiant svetimoms tautoms

Ukraina, Islandija, Lenkija, Švedija, Anglija bus palaikomų sąraše, o nepalaikomų - matuška ir dar gal kas einamo išlįs
embeded-image
Citavimas
0
Kadangi nera Olandijos, kuria visada palaikau tokiuose cempionatuose, tai uz Sveicarija, ir aisku mazesnes valstybes, Islandija, Austrija, Airijos, etc.
Citavimas
0
Panašiai kaip ir Furis esu atitrūkęs nuo Italijos rinktinės, tai kaip ir nebeturiu tos pagrindinės komandos, kurią palaikyčiau čempionatuose. Italams simpatijos aišku išlieka, bet šiemet labiausiai eisiu už Velsą ir Islandiją. Manic Street Preachers prisidėjo prie pasirinkimo. 😎

Citavimas
0
Paskutiniu metu labai palaikydavau Olandiją, obettačiau... 😟 Šiame čempionate turbūt labiausiai palaikysiu Belgiją, gal kiek Prancūziją ir, be abejo, visas mažąsias valstybėles.

Dažniausiai dar kai kurioms rinktinėms prijaučiu, nes kažkokie žaidėjai iš jų patinka, bet ten toks ir jų palaikymas... Tiesiog noriu, kad tiem žaidėjams tada sektųsi. 😂

Va nepalaikysiu tai turbūt Ispanijos. De Gea'i visokeriopos sėkmės, bet overall rinktinei tai ne.
Citavimas
0
Kaip visada, Les Bleus 😁
Na ir visuose mačuose palaikysiu underdog'us laimėti prieš favoritus.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Aš taip pat buvau didis olandų gerbėjas nuo 2000 EC. Pasitraukus Kluivert, Bergkamp, Stam, VdS ir kitiems to meto mohikanams tapau nuošalesniu sirgalium.
Kadangi olandų šį kartą iš vis nėra, tai eisiu va bank ir pasirgsiu už anglus pirmą kart gyvenime. Palinkėsiu sėkmės prancūzams bei manau čempionato metu susirasiu silpnesnę rinktinę palaikymui, kuri kris į akį.
Did you see that ludicrous display last night? The thing about Arsenal is, they always try to walk it in!
Citavimas
0
Maverick Rašė:

Aš taip pat buvau didis olandų gerbėjas nuo 2000 EC. Pasitraukus Kluivert, Bergkamp, Stam, VdS ir kitiems to meto mohikanams tapau nuošalesniu sirgalium.
Kadangi olandų šį kartą iš vis nėra, tai eisiu va bank ir pasirgsiu už anglus pirmą kart gyvenime. Palinkėsiu sėkmės prancūzams bei manau čempionato metu susirasiu silpnesnę rinktinę palaikymui, kuri kris į akį.O už ką po grupių? 😂 Šiaip, aš irgi norėčiau, kad anglams neblogai sektųsi šiame čempe. Iš principo, nes keli draugai baisiai prieš juos nusiteikę.
Citavimas
0
aBil11 Rašė:

O už ką po grupių? 😂 Šiaip, aš irgi norėčiau, kad anglams neblogai sektųsi šiame čempe. Iš principo, nes keli draugai baisiai prieš juos nusiteikę.


Tai turbūt atsiras kokia rinktinė, kuri būdama underdog nustebins ir išeis į playoff, tai už ją ir pakelsiu alaus bokalą palaikydamas juos.
O šiaip jei anglai iš tos grupės nesugebės išeit, tai FA iškart savo ofisus gali uždaryt ir skirstytis visi 😂
Did you see that ludicrous display last night? The thing about Arsenal is, they always try to walk it in!
Citavimas
0
Įdomiai kaip, mano pažįstamų tarpe visi nuolat arba už vokiečius, arba už anglus būdavo, dar šiek tiek olandų fanų, aš vos ne vienas už italus sirgdavau. O čia, žiūriu, pakankamai nemažai palaikančių 👏 .

Tai va, aš, kaip jau darau apie 12 metų, praktiškai nuo tada, kai pirmą kartą pamačiau žaidžiant Buffoną, labiausiai sirgsiu už italus. Antra komanda bus turkai, neįtikėtina buvo jų žaidimą ir kažkokią stebuklingą valią stebėti prieš 8 metus, kai ištraukė iš esmės pralaimėtas rungtynes prieš Čekiją ir Kroatiją, o po to beveik sugebėjo ir vokiečius į pratęsimą nutempt. Bet pradėjau už juos sirgt dar 2002, anksčiau už italus, tai buvo turbūt pirmas čempionatas, kurį prisimenu. Ir turkų vartininkas buvo Rustu Recber (beje, porą rungtynių atžaidęs ir 2008 metų Euro, nostalgija tada buvo 😂 ) - tas jo užsidegimas ir nerealios emocijos be proto sužavėjo. Dėl jo realiai ir pradėjau mėgstamas komandas dažnai rinktis pagal vartininkus. Taip vat ir italai patraukė, kai Turkijos rinktinė dingo iš radaro. Bet smagu, kad šiemet vėl bus jos abi, nors turbūt nei vienos iš jų čempionato favorite nepavadinsi.

O toliau žiūrėsim, kai kurioms komandoms kiek prijaučiu dėl tam tikrų mėgstamų žaidėjų, kitų komandų kaip tik dėl konkrečių futbolininkų nemėgstu.

A grupėj net nežinau, ką palaikysiu, turbūt labiau Lichtą su Pogba nei konkrečias komandas. Iš esmės visos 4 prie tų, kurios kelia daugiau teigiamų nei neigiamų emocijų.

B grupėj atvirkščiai, daugumos komandų nemėgstu, bet, aišku, bet kuri geriau nei Rusija 😂 . Nors visai gal ir smagu būtų pamatyt anglus eilinį kartą nusivylusius savo pervertintom galimybėm. Prisipažinsiu, nesu matęs nei vienu Velso rungtynių, tai jau vien todėl bus šiokia tokia egzotika juos matyti čempionate, nors nei vienas jų žaidėjas (išskyrus nebent Hennessey) per daug neimponuoja.

C grupėj situacija su Šiaurės Airija realiai tokia pati kaip ir su Velsu, tik Š.Airijoj ir žaidėjų praktiškai nežinau. Tai vėlgi, bus įdomu pirmą kartą matyti juos žaidžiant. O šiaip turbūt grupėje labiausiai palaikysiu Ukrainą. Nei lenkai, nei vokiečiai teigiamų jausmų toli gražu nekelia.

D grupėj bus labai įdomu. Kaip jau minėjau, labiausiai sirgsiu už turkus, bet gan prijaučiu ir čekams. Ispanai ir kroatai taip pat turi keletą mano mėgstamų žaidėjų, tikrai stipri grupė ir be labai nemėgstamų komandų.

E grupėj, be abejo, italai. Belgų labai nemėgstu, netgi sakyčiau, kad dėl viso šito perdėto piaro per paskutinius keletą metų jie tapo bene nemėgstamiausia komanda, jei neskaičiuosim Rusijos, kuriai antipatija kyla dėl politinių priežasčių. Airiai nelabai įdomūs, gal kiek švedus palaikysiu dar.

F grupėj favoritų labai neturiu, visai prijaučiu portugalams, bet nevadinčiau savęs jų fanu. Islandus bus įdomu stebėti. Taip pat ir vengrai, grįžę po 30 metų turnyrų bado, gali būt neblogas reginys. Matyt šioj grupėj, kaip ir A, žiūrėsiu rungtynes daugiau mažiau neutraliai.
Citavimas
0
Kalbat jog palaikysit mažas šalis, o Šiaurės Airijos nepaminit 😠
Aš palaikysiu ŠIaurės Airiją(nes gyvenu čia jau beveik tris metus) bei kaip visada Prancūzija.
embeded-image
Citavimas
0
1996 pradėjau sirgti už Bayern , tai tuo pačiu ir už Vokietijos rinktinę. Tai palaikysiu Vokietiją 😂
Citavimas
0
Kaip visada už Italiją. O kai iškris - žiūrėsim 😁
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Citavimas
0