WC 2010: H Grupė

Atsakyti Sekti temą
Ramone Rašė:

Dar karta pasikartosiu, kad zaidziu futbola ne su simuliantais ir zinau kaip tai atrodo. Jei kaip cia sako kontaktas buvo keliu, buna akivaizdus zaidejo pasislinkimas i sona, bandymas isilaikyti su ant koju ir tik tada kritimas. Kai kabina atramine koja, kritimas irgi kitaip atrodo. Torresas kirto taip tarsi jo kojas kabintu is priekio.. Matyt sitoks kritimo modelis geriausiai isdirbtas per treniruotes..

Jei dar atidžiau pažiūrėtum pakartojimą, pamatytum, jog Torresas dar pats už savo kojos užkliuvo, tame gife nelabai gerai tai matosi. O tas argumentas "esu žaidęs futbolą ir žinau kaip tai atrodo" yra juokingas, atrodo vienas pats tesi lošęs. 😂

Brolau, taigi cia ir yra esmine daivinimo technika. Taip zymiai itikinamiau atrodau. Man sita bejeri rode vienas draugelis anksciau LFL loses 😉
embeded-image
Citavimas
0
weirdas Rašė:

O kas dėl Čilės - tai visi tokie karštos galvos: dažnai pasikarščiuoja, priima neteisingus sprendimus kas kartais labai skaudžiai kainuoja (vartininkas per pirmą įvartį), bet technikos lygis pas juos tikrai aukštas.

Vakar tai nelabai aš tų neteisingų sprendimų ir karštakošiškumo mačiau išskyrus tą vartininko užtrumpinimą. Tokie dalykai ir žioplos klaidos kaip per antrą antrą golą aišku gadina vaizdą, bet šiaip jų nestandartiniai sprendimai tai daugiau priešininkam problemų sudaro negu jiems patiems.
Ir šiaip Čilės žaidimą labai įdomu stebėt. Nors daug kurie žaidėjai jauni, bet matosi, kad žino ką daro. Čia turbūt didžiausias Bielsos nuopelnas.Tokią formaciją su trim gynėjais ne kasdieną pamatysi, taktika neprimityvi, individualiai stiprūs žaidėjai, geras tempas, judėjimas aikštėj, užsivedimas, vienžo vo 😉 komanda.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Siaip dar kas nustebino is Ciles puses tai ju gyneju drasus veiksmai su kamuoliu, anie gave baudos aiksteleje sviediny jo nespiria tolyn kaip tai darytu turbut 90% kitu zaideju, bet ji palaiko, ten ramiai apsivaro varzovu puolejus ar saugus ir perduoda kamuoli komandos draugui. Beje ir jokios baimes nerode zaisdami su europos cempionais, net like 10tyje stengesi ir susvelnino rezultata, taciau pabaigai jau nebeuzteko jegu. Gal zinojo Honduras 0 0 Sveicarija, kad likus 2 minutem net nepresingavo ispanu zaideju? 🙄
Citavimas
0
Rokis Rašė:

Gal zinojo Honduras 0 0 Sveicarija, kad likus 2 minutem net nepresingavo ispanu zaideju? 🙄

Tai ne, blemba. XXI amžiuj nelabai sunku rezultatą susižinot 😁
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Ramone Rašė:

Beje, Mauras už Realą dar nei vienos treniruotės nėra apturėjęs, todėl dar suspėsim po lapais pasislėpti 😉

Tai kad jau eilę metų akutės pavasarį iš po lapų tik karališkai žybsi, galima ir surizikuoti statant.

embeded-image
Citavimas
0
Kiek tas eilę metų? Kiek pamenu prieš du metus gėriau už 31 la ligos tarę 🙄 Kadangi už Real sergu nemažai metų, du sezonai, bent man, nėra jau tiek ir daug.
Citavimas
0
Ramone Rašė:

Kiek tas eilę metų? Kiek pamenu prieš du metus gėriau už 31 la ligos tarę 🙄 Kadangi už Real sergu nemažai metų, du sezonai, bent man, nėra jau tiek ir daug.

Per 7 ar 8 metus laimėt net dvi primeras, tai anoks čia pasiekimas taršant 100 mln eurų ir turint vieną rimtą konkurentą. Kažkaip man dar klausimas kyla ar sugebės ką ir Mauras kitąmet padaryt, kai Barca jau turi Villa, pakeliui ir Fabregas. Dideliu optimistu grietininiams nelinkėčiau būt.
Citavimas
0
Kombinatorius Rašė:

Per 7 ar 8 metus laimėt net dvi primeras, tai anoks čia pasiekimas taršant 100 mln eurų ir turint vieną rimtą konkurentą. Kažkaip man dar klausimas kyla ar sugebės ką ir Mauras kitąmet padaryt, kai Barca jau turi Villa, pakeliui ir Fabregas. Dideliu optimistu grietininiams nelinkėčiau būt.

Ačiū už susirūpinimą, bet kaip nors išgyvensim.
Citavimas
0