WC 2014: Pasaulio čempionato H grupė

Atsakyti Sekti temą
T-Wolves Rašė:


Gynyba solidi, o full-back'ai į puolimą nesijungia, tai aš drąsiai leisčiau Dembele-Witsel-DeBruyne.Tai kad prieš Alžyrą juos taip drąsiai ir išleido. Tik kad atrodė jie tragiškai.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
T-Wolves Rašė:


Gynyba solidi, o full-back'ai į puolimą nesijungia, tai aš drąsiai leisčiau Dembele-Witsel-DeBruyne.


Man KdB visada labiau patiko zaizdamas arciau savu vartu, nei salia varzovu. Juolabiau Fellaini bent minimaliai prisideda prie pavojaus is baudos aikstelej, nes Lukaku apturi prasta PC, o Origi visgi dar tik Origi. Zaidziant be full-backu, wingeriai baudos aikstelej taip pat buna tik tada kai turi kamuoli. Tad Fellaini sioje schemoje daug naudingesnis zaidejas uz Dembele.
I’ve been a bluenose all my life and always will be. I’m a very proud and privileged man to be able to say that.
Citavimas
0
aBil11 Rašė:

Žiūriu rusišką streamą, tai po įvarčio komentatorius nekalbėjo gal minutę. 😄DD


Pusantros valandos spiegė - ta minutė buvo maloniausia šiandien 😁
p.s. Kas Fellaini pasidarė? Net palazdavot nėra už ką...


Man asmeniškai tai Fellaini vieta aikštėj nesuprantama. Kažkur jis ten malasi tarp saugų ir puolėjų, labiau net puolėju žaidžia. Man asmeniškai Fellaini pagal sudėjimą atraminis net labiau, o nori tų įvarčų kaip velnes.
Šiandien, prieš dalyvaudamas atakoj, aikštės centre krūtine nuleisdavo kamuolį ant žemės ir atiduodavo taiklų (!) pasą. Ir taip 9 kartus iš 10. Man patiko. Matyt tikrai buvau nurašęs mikrofoną...
Torture never stops
Citavimas
0
Mirallas iejes atgaivin biski zaidima, ir Hazardas geriau zaist pradejo butent po jo isejimo, Lukaku speju kitas ant suolo prades, nes 1 smugis i vartu per nepilnas dvi rungtynes, nelabai kaip atrodo
Citavimas
0
Palūžę visai atrodo korėjiečiai, nors man visai neprastai jie atrodė, nepaisant to, kad nei vieno smūgio dar neatliko 😂
Citavimas
0
Maverick Rašė:

Šitas PČ belgam atėjo per greitai, per jauna rinktinė.Staph pls
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
Wat Wat Rašė:

Staph pls


😠
Did you see that ludicrous display last night? The thing about Arsenal is, they always try to walk it in!
Citavimas
0
Korėjiečiai bando kurti intrigą.
Citavimas
0
😂 100% progų išnaudojimas, va čia tai efektyvumas!
Citavimas
0
Tikiuosi, kad Alžyras su tokiu žaidimu sudraskys ruselius 😎
Citavimas
0
Rungtynes 😎
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
Prieš mačą koks 1-1 ar kieno pergalė 1-0 atrodė realu plius nuobodokos rungtynės, o čia 😂 😂
Citavimas
0
Gaila korėjiečių, bet patys kalti, visą pirmą kėlinį pramiegojo. Bent antram kėlinyje labai užsivedę žaidė 👏
Citavimas
0
Citavimas
0
Aš tai mantau, kad per daug čia visi akcentuoja belgų fullbackų trūkumą. Tobulų rinktinių beveik nebūna, nes jos neturi šeichų, galinčių supirkt trūkstamų pozicijų žaidėjų (tiesa, nuperka kartais kokį Costą).
Trys world class žaidėjai + būrys stiprių vidutiniokų yra more than enough, Maradonos laikais Argentinai užteko vieno world class žaidėjo ir būrio vidutinybių, kad laimėtų WC.

Visi dabartiniai didieji favoritai labai skylėti. Brazilai neturi net vidutiniško puolėjo ir turi buką trenerį, nesugebantį susirininkt geriausių šalies žaidėjų ir statantį Ramiresą į wingerius, vokiečiai neturi tų pačių fullbackų, tiksliau vieną turi, bet jis trenerio dėka kažkodėl vaizduoja saugą, visa Argentina - viena didelė mediocrity, išskyrus puolėjus.
Pas belgus skaitau daugiausia abejonių kelia ne žaidėjai, o Wilmotso sugebėjimai.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Siaip tai visiska teisybe cia hippo parase, mazai kas apie apie tai susimasto ir visiskai pritariu, bet vienas bet.

dabar gan hipsteriska hypint full-back'us ir tokie kaip zonal marking sita pozicija vadina arguably most important position nowadays. kamuoli palaikyti siom dienom gali bet kas, net toks mikel'is atrodo neblogas zaidejas pas nigerija, puolejai irgi visokie vaikai be autoritetu musantys golus, 21 metu PRANCUZIJOS vidurio gynejas yra by far most composed, calm and accurate player on the field.. 😕 prie ko as vedu yra tai, kad dabar (tikriausiai ir seniau 🙄 ) little things makes the difference. nieko nenustebinsiu pasakes, kad krasto gynejui neuztenka gerai gintis, bet koks work-rate reikalaujamas is tos pozicijos norint but world class yra virs visko. praktiskai visas rungtynes reikia up and down up and down begiot, moket gerus naviesus padaryt, apzaist 1on1, apsigint 1on1, laikyt gynybos linija, taktiskai stipriam but.. nu zodziu, vos ne most complete ir all round pozicija. man i tokia barca ziurint visalaik atrodydavo, kad jie tokie geri daugeliu atveju tik del to kaip alves moka isplest zaidima ir suzaist one two.

nors minusu turi visi, bet full-back'ai yra the thing that makes the difference 😐
embeded-image
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Pas belgus skaitau daugiausia abejonių kelia ne žaidėjai, o Wilmotso sugebėjimai.Sitam ir as pritarciau. Kol kas geriausiai sekasi labiausiai "ismustruotom" rinktinem, su palyginti vidutiniskom sudetim, kuriu visi zaidejai zino savo funkcijas, visas judejimas automatizuotas tiesiog. Favoritaikol kas tempia (tie kurie isvis tempia) individualiu meistriskumu ir teiseju kliurkom.
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
Grb. Reyu, nenoriu būt apkaltintas runkelizmu ar dar kuo nors, bet... pradėk mokytis lietuviškai. akį rėžia, kai tekste daugiau nei pusė žodžių - nemūsiški.
Snobizmas?

reyu Rašė:

siaip tai visiska teisybe cia hippo parase, mazai kas apie apie tai susimasto ir visiskai pritariu, bet vienas bet.

dabar gan ... ir tokie kaip --- sita pozicija vadina ... . kamuoli palaikyti siom dienom gali bet kas, net toks mikel'is atrodo neblogas zaidejas pas nigerija, puolejai irgi visokie vaikai be autoritetu musantys golus, 21 metu PRANCUZIJOS vidurio gynejas yra --.. 😕 prie ko as vedu yra tai, kad dabar (tikriausiai ir seniau 🙄 ) .... nieko nenustebinsiu pasakes, kad krasto gynejui neuztenka gerai gintis, bet koks ... reikalaujamas is tos pozicijos norint but ... yra virs visko. praktiskai visas rungtynes reikia ... begiot, moket gerus... padaryt, apzaist 1on1, apsigint 1on1, laikyt gynybos linija, taktiskai stipriam but.. nu zodziu, vos ne ... pozicija. man i tokia barca ziurint visalaik atrodydavo, kad jie tokie geri daugeliu atveju tik del to kaip alves moka isplest zaidima ir suzaist ....

nors minusu turi visi, bet ... yra... 😐

Citavimas
0
Sorry zebediejau, bet toks jau mano gyvenimas kai universitete visus metus praleidi anglu kalba studijuodamas, o dabar diena is dienos su ja dirbi darosi sunku isreikst save lietuviskai 😂
embeded-image
Citavimas
0
😕 Ces't la vie, kaip sako mongolų liaudies patarlė...
O MAximoj pardavėjos tave supranta?
Citavimas
0