WC 2014: Fantasy

Atsakyti Sekti temą
Cia toks wtf, Pique turi daugiau tasku nei Blindas 😂
ar cia dar nuskaiciuos?
Citavimas
0
Ezzy Rašė:

cia toks wtf, Pique turi daugiau tasku nei Blindas 😂
ar cia dar nuskaiciuos?

Kiek Pique turi ?
Pas mane Blind 12 taškų turi. Pique vien minus 2-3 turėtų gaut už praleistus įvarčius.
Did you see that ludicrous display last night? The thing about Arsenal is, they always try to walk it in!
Citavimas
0
Maverick Rašė:

Pas mane Blind 12 taškų turi. Pique vien minus 2-3 turėtų gaut už praleistus įvarčius.

10 rodo pas Pique, sumaisiau Blinda su De Vrij, 9 pas ji
Citavimas
0
Maverick Rašė:

Pique vien minus 2-3 turėtų gaut už praleistus įvarčius.

Kaip suprantu čia ne taip kaip EPL fantazyje. Pvz Ramosas pas mane su +11 taškų dabar.
Citavimas
0
pykcius Rašė:

Kaip suprantu čia ne taip kaip EPL fantazyje. Pvz Ramosas pas mane su +11 taškų dabar.

Taisyklėse pas juos rašo taip:

Every 2 goals conceded (Goalkeeper and Defender) -1

Tai turėtų tiek Pique, tiek Ramos gaut -2 balus.
Did you see that ludicrous display last night? The thing about Arsenal is, they always try to walk it in!
Citavimas
0
O pas mane Alexis tik 13 gavo 😁
Citavimas
0
Kažkaip čia įdomiai. Dani Alves +5, Ramos +11.
Citavimas
0
Pievos cia kazkokios, ic praleides 5 golus gavo 10 tasku 😠
Citavimas
0
fun43 Rašė:

Manau taškus rinks gynėjai. Pradžioje. Vėl bus 0 - 0 ar 1 - 0 festivalis kaip visada...

Žiūriu driokstelėjau masyvų jinx'ą 😂
Torture never stops
Citavimas
0
SaLLweR Rašė:

Kažkaip čia įdomiai. Dani Alves +5, Ramos +11.

Pas mane ramosas +9. Bet irgi man nesuvokiama, kaip taip gali būt.
Citavimas
0
Taigi pakeis tuoj, pas mane tik neseniai uzdejo Layun clean sheet'a, pries tai 6 buvo visa laika dabar 9.
embeded-image
Citavimas
0
Ezzy Rašė:

pievos cia kazkokios, ic praleides 5 golus gavo 10 tasku 😠

Pas mane Cesar 6 gavo joke... 😂 😂 😂
Victoria Concordia Crescit
Citavimas
0
Keistai kol kas. už atremtus smūgius taškų duoda, o kad penkis golus praleidai taškų neatima. 🙄
Citavimas
0
Pries trecia Kosta Rikos ivarti isijungiau paziuret, kiek tasku turi Campbellas, turejo 13, isijungiau dabar, tebeturi 11 😂
Citavimas
0
Kiek realu, kad Atsu arba Ahmedas Musa pradės rungtynes nuo pirmų minučių? J.Martinezas su 1 tašku, reiktų kažkuo jį pakeist nuo suolo. 🙄
Citavimas
0
Gynėjai pas mane kaip susitarę visi po 2 asistus padaro. Blind, Aurier, Rodriguez 😉
Citavimas
0
Kokie šansai įdomu, kad Garay surinks 9 ar daugiau taškų šiandien? 🙄
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
T-Wolves Rašė:

Kokie šansai įdomu, kad Garay surinks 9 ar daugiau taškų šiandien? 🙄

Jeigu kiti gynėjai jau atrinko 9+ tai aš turbūt Garay neleisčiau, vis tik sunkiausios grupės varžybos argentiniečiams, clean sheet'o nemanau, kad išlaikys.
Citavimas
0
Jums irgi Mulleriui neduoda tasku uz 3 gola?
Citavimas
0
avoidukas Rašė:

Jums irgi Mulleriui neduoda tasku uz 3 gola?

Uzsibugines kazkoks tas fantasy nuo vakar. Man uz Enyeama clean sheeta vis dar neduota tasku, o uz uzdeta kapitona ant Dempsey nepadvigubinta taskai. Tai kazkur ore kabo 13 tasku. Nezinau dabar, det siandien ant kazko kito kapitona, ar cia bus istaisyta klaidos. Kaip dabar, dave tau tuos taskus uz Muller gola?
embeded-image
Citavimas
0