Les Bleus

Atsakyti Sekti temą
Kalbant apie DD ir jo perkaitintą lygintuvu galvą, be kitų blogybių turi jis kažkokią iš kažkur atsiradusią antipatiją Lyono žaidėjams. Fekir duotoju momentu yra vienas geriausių lygos žaidėjų, bet net ne visada gauna kvietimą. Turinčiam astronominę formą, per paskutinius 2 draugiškus mačus gavo viso labo 26 minutes palakstyt. Cikle prieš tai, net nesulaukė kvietimo. Umtiti, Tolisso, Lacazette dabar kviečiami nuolatos ir gauna startus, kur žaisdami Lyone net nebūdavo kviečiami!! Wtf? Čia tipo jam įrodymas tik toks, kad loši už big klabą, tai jau automatiškai esi rinktinėj. Gal sakau būdamas francūzu tu kartais pažiūrėk ir Ligue1 jokšikmat?
Citavimas
0
DD sąrašas draugiškiems mačams:
[tweet]twitter.com/equipedefran...tatus/974270127221956609[/tweet]
Pirmą pakvietimą gauna Lucas Hernandez ir MU nubaudęs Ben Yedder. Pagaliau nematyti Jallet, kas yra labai gerai. GK ir CB grandys panašu, kad visiškai nusistovėjo ir jei nebus traumų ar dar ko nors, tai šitie 7 žaidėjai turėtų važiuoti į WC. Gynybos dešinėje norėjosi vėl pamatyti Debuchy, bet DD nusprendė, kad geriau jaunas ir perspektyvus Pavard. Kairėje DD labai simpatizuoja Digne, nors tas net nežaidžia reguliariai. Lucas pakvietė turbūt bijodamas, kad už ispanus nepereitų žaisti, bet dar vienas žaidėjas, kuris yra atsarginis. Amavi, Ferland Mendy ar net Kurzawa nusipelnė labiau.
Saugų linija mažiausiai nerimo kelia. Gaila N'Zonzi, kuris savo žaidimo nusipelnęs vietos rinktinėje. Ben Yedder demonstruoja puikią formą ir įvarčiais šį sezoną iš prancūzų nusileidžia tik Griezmann. Puikus jo pasirodymas nuo suolo manau buvo paskutinis argumentas pakviesti. Fekir, Coman traumos jiems greičiausiai užkirs kelią į WC, o Alex taip pat labai nelaiku gavo traumą. Forma aišku irgi neblizga jo, nors rinktinėje jau įsižaidęs buvo. Manau Lacazette ir Payet dar gali papulti į galutinį sąrašą, vietoj to pačio Ben Yedder, Thauvin arba kokio Martial.

Dar ir marškinėlius atnaujino Nike:
[tweet]twitter.com/equipedefran...tatus/974193484243517440[/tweet]
išvykų tai pasaka.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
[tweet]twitter.com/equipedefran...tatus/977261207613779969[/tweet]
Drąsus DD manevras su 4-4-2 ir Mbappe krašte.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
FT 2-3
Pirmas kėlinys puikus, jei ne Lloris kliurka. Galėjo ir 3-1 būti. Antram kėlinyje Kolumbijos gynybos gniaužtuose įstrigo puolimas, Kante klaida, abejotinas baudinys ir turim pralaimėjimą.
Lemar MOTM. Antras David Silva auga. Mbappe pirmam kėlinyje irgi atrodė labai smagiai. Matuidi su Kante dominavo viduryje. Po keitimo išėję žaidėjai nepridėjo nieko. Pogba kažkoks palūžęs atrodo. Nebėra flair žaidime, atrodo susikaustęs.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
FT 1-3
Labai nykios rungtynės, nepaisant 3 įmuštų įvarčių. DD šiandien išbandė 4-3-3 ir pakeitė namažai žaidėjų lyginant su rungtynėmis prieš Kolumbiją. Mbappe MOTM su dviem įvarčiais, Pogba įmušė ir atliko rez. perdavimą, bet nepasakyčiau, kad sužaidė puikias rungtynes. Kante kaip visada stabiliai gerai. Daugiau tai sunku kažką išskirti. Pavard neįtikino, gynybos pora daug darbo neturėjo, bet iki galo užtikrintai neatrodė, Lucas irgi ne ką geriau nei Digne pasirodė. Rabiot vidutiniškai sužaidė ir neįrodė, kad yra geresnis variantas už Matuidi. Martial irgi nesužaidė taip, kad Payet neturėtų šansų važiuoti į WC. Dembele neturi tokios konkurencijos, kaip kairėje, bet gaila, kad Thauvin traumuotas ir nežaidė. Po keitimo išbėgę žaidėjai naujų vėjų į žaidimą neįnešė.

Reziumuojant šitas dvi draugiškas, tai galvos skausmo DD turi nemažai. Lloris nebetoks geras, kaip anksčiau, gynybos liniją dar nesuformuota, nes nėra nei optimalios centro gynėjų poros, nei kraštuose gera situacija. Reik tikėtis iki kitų draugiškų atsigavęs bus Mendy, o dešinėje kvietimo sulauks Debuchy. Saugų linijoje visos viltys, kad į savo geriausią formą grįš Pogba.
Puolime turbūt ramiausia. Griezmann, Giroud, Mbappe jau koks 95%, kai jei ne traumos, žais starte. Lemar irgi labai arti starto. Ant suolo bus Dembele, dėl vietos kairėje kovos Payet su Martial, dėl atsarginio strikerio rolės kausis Ben Yedder su Lacazette, o Thauvin ar važiuos, turbūt priklausys ar spės pasveikt ir į formą grįžt Coman. Būtų mano valia, tai į WC imčiau ir Payet ir Martial, o nevažiuotų Thauvin.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Būtų mano valia, tai Thauvin irgi nevažiuotu. Sezoną turi geriausią karjeroj, bet per didelius geimus yra nulis.
O jei būčiau DD, tai statyčiau 4231 su Mbappe priekyje ir Griezmannu po puolėju.
Citavimas
0
Rytoj DD paskelbs 23-ujų žaidėjų list'ą

Uoj laukiam, laukiam 🤠
Citavimas
0
Aš jau dabar galiu pasakyt tą listą.

Lloris, Mandanda, Areola.
Umtiti, Varane, Kimpembe, Rami, Sidibé, Pavard, Digne, Mendy.
Pogba, Kanté, Matuidi, Tolisso, Rabiot.
Griezmann, Mbappé, Giroud, Lemar, Dembélé, Lacazette, Payet.

Nebent Thauvin su savo genialia statistika sugebės iškrapštyt Lacazette iš sąrašo.
Citavimas
0
Luigi Rašė:

Aš jau dabar galiu pasakyt tą listą.

Lloris, Mandanda, Areola.
Umtiti, Varane, Kimpembe, Rami, Sidibé, Pavard, Digne, Mendy.
Pogba, Kanté, Matuidi, Tolisso, Rabiot.
Griezmann, Mbappé, Giroud, Lemar, Dembélé, Lacazette, Payet.

Nebent Thauvin su savo genialia statistika sugebės iškrapštyt Lacazette iš sąrašo.😉 😉

Kažin kaip su Payet bus, ar rimta trauma ar ne..
Citavimas
0
Aš matau keturius nežinomuosius:
Ketvirtas CB: Rami arba Laporte. Vienas turi patirties, o kitas daugiau potencialo ir manau geresnis žaidėjas yra. Tačiau žinant DD meilę OM žaidėjams, realiau, kad važiuos Rami.
Antras RB: Debuchy arba Pavard. Dar viena patirties ir jaunystės dvikova. Debuchy susifeilino uždirbęs 11m. baudinį prieš Lemar, kai DD stebėjo rungtynes. Pavard daugiau žaidėjas ateičiai ir nelabai įtikino per draugiškas. Kaip variantas nuo suolo, IMO, geriau Debuchy.
Puolimas: Lacazette ar Thauvin ir po vakar Payet ar Martial. Thauvin statistika puiki, bet kai svarbios varžybos ateina, jis pranyksta. Juo labiau, į RW poziciją yra Mbappe, Dembele. Kaip ir nėra prasmės imti dar vieną wingerį, kai realiai liktų tik su Giroud priekyje Alexo nepaėmę. Payet su savo forma būtų pakviestas, bet ta trauma kelia abejonių. Martial kažkaip nepavyksta pilnai savo talento išnaudoti, tad Payet būtų geresnis variantas. Dar ir ACM poziciją pacoverintų.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Citavimas
0
Tai Luigi tik kokios pusės sudėties neatspėjo 😂

Bet šiaip wow kai rinktinė gali sau leisti neimti tokių žaidėjų kaip Payet (trauma?), Lacazette, Martial, Coman, Rabiot ir t.t. 😕

Gynyba šį kartą gal pagal pavardes neatrodo taip įspūdingai kaip įprastai, bet anyway sudėtis kreizi.
Citavimas
0
Pažėrė truputį siurprizų DD.
- Visgi Pavard, o ne Debuchy. Gaila, nusipelnė išvažiuoti į paskutinį WC.
- Rami irgi in. Laporte net tarp rezervinių žaidėjų nepateko. 😕 Ten beje Sakho ir Zouma yra.
- Lucas Hernandez vietoj Digne. 😉
- Nzonzi vietoj Rabiot netikėta, bet sprendimas labai logiškas. Rabiot, kažkodėl, DD leido nr.6 pozicijoje, o ten jam nelabai sekėsi. Nzonzi DM optimalu žaisti.
- Fekir. 😉 Payet gavus traumą nebeliko nieko, kas galėtų ACM sužaisti. Nabilas savo forma šio sezono nusipelnė. Skystai atrodo LW pozicija, kur tik vienas Lemar realiai. Pastarasis irgi negyvas paskutinius kelis mėnesius, tai visos viltys, kad Mendy po traumos ne prasčiau atrodys ir padengs visą kraštą.
- Lacazette ir Thauvin pasirinkimas turbūt buvo grynai kas labiau nusipelnė pagal sezono formą. Thauvin sumušė daugiau įvarčių, o Alex atkuto tik į sezono pabaigą. Juolab, kad Flo iš OM.. DD jaučiu nusprendė, kad jei Giroud nutiks kas nors, tai Mbappe ST loš.

Rezerviniam sąraše be minėtų Sakho ir Zouma dar yra Costil, Debuchy, Digne, Rabiot, Sissoko 😂 , Coman, Martial, Lacazette, Ben Yedder.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Scientist Rašė:

Tai Luigi tik kokios pusės sudėties neatspėjo 😂


Nepataikiau tik su Hernandez, NZonzi ir Fekir. O dėl Lacazette/Thauvin dėjau klaustuką 😕 O Payet nepasirinkimą lėmė trauma.
Citavimas
0
Kad jau sudėtis aiški, ir jei daugiau traumų nebus, tai ką Les Bleus gerbėjai manot apie startinį?
Čia dar aiškų, priklausomai, kokią schemą DD naudos. Bet jei 4231, tai gal:
——————Lloris
Sidibe—Varane—Umtiti—Mendy
———Kante——Matuidi?
Dembele—-Griezmann—-Lemar
—————Mbappe

Jei 433, tai Pogba su Tolisso ir Kante ant vidurio, leidžiant Mbappe vietoj Lemar į LW, o Griezmann paliekant no9. Bet čia vėl daug keliukų suveda į tai, kad starte matysim Giroud.
Citavimas
0
Dar gal 4-4-2 su Žiru ir Griezmanu prieky
Citavimas
0
Pntmstr Rašė:

Dar gal 4-4-2 su Žiru ir Griezmanu prieky


Čia tikimybė maždaug tokia, kiek iš litro kefyro išspaust butelį samagono.
Citavimas
0
Aš tai pretty much įsitikinęs esu dėl to sąstavo:
----------------------------Lloris-------------------------------
Sidibe--------Varane-----------Umtiti--------Mendy
-----------------Pogba------------Kante------------------
Mbappe-------------Griezmann--------------Lemar
----------------------------Giroud--------------------------
Giroud ir Grizi duetas laiko patikrintas ir veiksmingas. Mbappe ir Lemar abu netipiniai wingeriai, tad judės arčiau vartų palikdami Sidibe su Mendy šturmuoti į priekį. Čia tokia silpnesnė grandis exposint varžovams. Nei vienas, nei kitas nėra stebuklas ginantis. Lemar iš vis turbūt kartas į vidurį nusileis ir gausis, kaip 3 saugai.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
T-Wolves Rašė:

Aš tai pretty much įsitikinęs esu dėl to sąstavo:
----------------------------Lloris-------------------------------
Sidibe--------Varane-----------Umtiti--------Mendy
-----------------Pogba------------Kante------------------
Mbappe-------------Griezmann--------------Lemar
----------------------------Giroud--------------------------
Giroud ir Grizi duetas laiko patikrintas ir veiksmingas. Mbappe ir Lemar abu netipiniai wingeriai, tad judės arčiau vartų palikdami Sidibe su Mendy šturmuoti į priekį. Čia tokia silpnesnė grandis exposint varžovams. Nei vienas, nei kitas nėra stebuklas ginantis. Lemar iš vis turbūt kartas į vidurį nusileis ir gausis, kaip 3 saugai.Aišku, sunku pasakyt, kaip atrodytų šalia Kante, bet su Pogba dviejų žmonių midfielde gali būt problemų. 🙄
Citavimas
0
Tai čia jau laiko patikrintas variantas, ką jau teko įsitikinti ne kartą.

Aš blogai suformulavau klausimą, ne ką DD pasirinktų, bet kas geriausiai atrodytų mūsų akimis..
Citavimas
0