Nyderlandai įspūdingoje dramoje palaužė Ukrainą © AP nuotr.

Sekmadienio vakarą įvyko kone kol kas gražiausios Europos čempionato rungtynės.

C grupėje Nyderlandų rinktinė po dramatiškos kovos rezultatu 3:2 palaužė ukrainiečius.

Jau pirmajame kėlinyje abi komandos labiau galvojo apie puolimą, o ne apie gynybą, tačiau įvarčių per pirmąsias 45 minutes žiūrovai neišvydo.

Vis tik komandos su kaupu kompensavo įvarčių trūkumą antroje mačo dalyje, per kurią kamuolys į vartų tinklą skriejo net penkis kartus.

Nyderlandai į priekį išsiveržė 52-ąją minutę, kai ne itin sėkmingu varžovų vartininko žaidimu pasinaudojo Georginio Wijnaldumas.

Vos po septynių minučių savo komandos pranašumą padvigubino Woutas Weghorstas.

Nors atrodė, kad Nyderlandų futbolininkai kontroliuoja žaidimą, ukrainiečiai nepalūžo, o 75-ąją minutę kol kas gražiausią turnyro įvartį pelnė Andrėjus Yarmolenko.

Dar po keturių minučių rezultatas jau buvo lygus, kai po standartinės situacijos galva kamuolį į vartus nukreipė Romanas Yaremchukas.

Vis tik paskutinį žodį šiame mače tarė itin aktyviai visų rungtynių metu žaidęs Nyderlandų krašto gynėjas Denzelis Dumfriesas, kuris 85-ąją minutę išplėšė pergalę savo komandai.