Jo kai kurioms nesiseka kaip PSG,Juventus irgi ne viskas tobulai,Bet Man city varo nerialiai.ir kad livepooliui nesiseka nesutinku.nors ir Van dijkas tturi traumą Livepoolis nėra gera komanda.

Liveris losia be centro gyneju paklausyk ekspertu ka kalba bet kuris klubas be centro gyneju sunkiai palostu

• +1
  • 4i20

43-ąją minutę tiksliai 11 metrų baudinį realizavo G. Sigurdssonas ir rezultatas tapo 3:2.  Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą E.Lamela pelnė įvartį ir sušvelnino „Tottenham“ atsilikimą iki minimalaus.  57-ąją minutę D. Sanchezas pridėjo dar vieną įvartį ir rezultatas tapo lygus 3:3.