• rms (IP: d015bfbba)

    Mauras grįš, pastatys visas primadonas į vietą, bet kadangi rezultatų nebus, po dviejų sezonų bus atleistas. Tada nusamdys kokį minkštaskūrį kaip Arbeola, prie kurio vėl viskas ims byrėti.

    • -4
  • Kei... (IP: f31a83dc8)
    Denisas (IP: 1e0f672f4)

    Asmeniškai Tau sakė?

    Skaityk žinias ne tik eurofootbal,ir bus aiškiau ką kloppas planuoja

    • 0
  • mariusrudysss (IP: 4fe7ca950)
    Denisas (IP: 1e0f672f4)

    Kažkodėl bloga nuojauta dėl jo. Negi neįmanoma Klopp paimt?

    Pagalvok is klopo puses kam jam eit dirbt vaiku darzelio aukletoju. Jis ir taip elitas kam dar sitas bardakas plius mate kas buvo su Alonsu

    • 23
  • Denisas (IP: 1e0f672f4)
    Kei... (IP: f31a83dc8)

    Užmiršk tą kloppas,jis į tą bardaka neis

    Asmeniškai Tau sakė?

    • 1
  • Kei... (IP: f31a83dc8)
    Denisas (IP: 1e0f672f4)

    Kažkodėl bloga nuojauta dėl jo. Negi neįmanoma Klopp paimt?

    Užmiršk tą kloppas,jis į tą bardaka neis

    • 17
  • Denisas (IP: 1e0f672f4)

    Kažkodėl bloga nuojauta dėl jo. Negi neįmanoma Klopp paimt?

    • -6