Italijos ir Ispanijos spaudoje kalbama, kad persitvarkantis Turino "%c00038" klubas nori įsigyti "%c00061" puolėją Javierą Chevantoną (%p01935), o treneriu paskirti "Roma" strategą Fabio Capello.

Urugvajaus rinktinės žaidėjas buvo vienas iš sezono atradimų - įmušęs 19 įvarčių jis padėjo "Lecce" klubui išvengti iškritimo į "Serie-B". Anksčiau Chevantonu domėjosi Italijos čempionas "%c00062" ir taurės laimėtojas "%c00019", bet abu klubai atrodo nesiruošia mokėti prašomų 11 milijonų eurų. Taigi į kovą dėl urugvajiečio įsiterpė "Juve".

23-metis žaidėjas džiaugiasi tokiais pranešimais: "Aš jau įsivaizduoju save su baltai-juodais marškinėliais. Man tai būtų svajonės išsipildymas. Mano draugas rinktinėje Paolo Montero dažnai kalba apie "Juve", ir jie būtų man geriausias pasirinkimas. Jeigu šita istorija pasirodytų tikra ir "Juventus" tikrai nori manęs, tai parplaukčiau atgal į Italiją. Tačiau kol mano agentas nepaskambins, nepatikėsiu."

"Lecce" sporto direktorius šiandien patvirtino, kad buvo susitikimas su "Senosios senjoros" klubo atstovais, kuriame jis už Chevantoną paprašė 10 milijonų eurų bei vienam sezonui paskolinti puolėją %p01446. Tačiau neaišku ar Turino klubas norės duoti Miccoli, ypač jei prancūzas Davidas Trezeguet (%p01431) būtų parduotas į "Barca", nes tokiu atveju komandoje liktų trys puolėjai. Tada "Juve" greičiausiai siūlytų pinigus ir pora žaidėjų iš savo jaunimo komandos.

Tuo tarpu "Juve" šiuo metu taip pat ieško, kuo galėtų pakeisti komandą palikusį trenerį Marcello Lippi. Pagrindiniai kandidatai yra du buvę Turino komandos žaidėjai: "%c00036" bei "%c00029" treniruojantys atitinkamai Didier Deschamps ir Cesare Prandelli. Šiuos žmonės paminėjo "Juventus" generalinis direktorius Luciano Moggi. Tačiau pasak Ispanijos spaudos, jis gali specialiai meluoti, kad atitraukti dėmesį nuo tikrojo taikinio - Italijos vicečempionų "%c00028" trenerio Fabio Capello. Jis į Turiną galėtų atvykti kartu su brazilu Emersonu (%p01791), tai taip pat paaiškintų Jonathano Zebinos (%p01781) sprendimą pereiti į "Juve", o ne į "Milan" ar "Inter".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos