• petr-ras (IP: 452fe822f)

    Dėlto klubas ir nelaimi turbūt,kad tik svajoja kaip mušt,o gintis nenori🤣

    • 5
  • dzoliukas1 (IP: cf0a56c2a)
    Denisas (IP: 75d7e0be5)

    Jaučiu dėl to, jog jis puolejas bruh, ne?🤦‍♂️

    Tik vieną puolėją žinai futbole? Nes čia kalbama apie apskritai visus žaidėjus nežiūrint pozicijos. Ne šiaip sau PSG dabar dominuoja atsikratę trijų didžiausiu tinginių gybyboje.

    • 24
  • Denisas (IP: 75d7e0be5)

    Jaučiu dėl to, jog jis puolejas bruh, ne?🤦‍♂️

    • -25