Šį s avaitgalį žaidžiamos Ispanijos čempionato ("La Liga") 34-to turo rungtynės. Dvejos vyks šeštadienį, o likę aštuoni susitikimai bus žaidžiami sekmadienį. Pateikiame trumpas šios dienos susitikimų apžvalgas.

"%c00102" - "%c00017"
Pradžia: 21:00 Lietuvos laiku
Šios rungtynės abiems ekipoms turi labai didelę reikšmę. Nors "Atletico" yra 11 laiptelių auščiau už savo varžovus iš Barselonos, lengvos kovos jiem laukti neverta. "Espanyol" dės visas pastangas per likusius penkis turus, kad išsikapstytų iš 18-os lentelės vietos, kuri "išskraidintų" katalonų komandą iš "La Ligos". Madrido komandai šios rungtynės taip pat nebus bereikšmės. Pergalės atveju "Atletico" sustiprintų savo šansus kitais metais žaisti UEFA taurėje.

"%c00106" - "%c00089"
Pradžia: 23:00 Lietuvos laiku
"Deportivo" treneris Javieras Irureta greičiausiai nuspręs leisti pailsėti keliems savo pagrindiniams žaidėjams, kadangi artėja atsakomosios Čempionų lygos pusfinalio rungtynės, kuriose La Korunijos komanda susitiks su Edgaro Jankausko "Porto" klubu. "Malaga" į šį susitikimą žiūri daug rimčiau, nes jie dar nepraranda šansų kitais metais rungtyniauti UEFA taurėje.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos