• Lyras

  Nerijus šaunuolis, labai tikslia ir teisingai atspindėjo situaciją futbole. Teisinga kryptis, bet egzistuojantys futbolininkai nėra kalti, kad futbolo valdymas LFF aplinka yra plintuso lygio, neturinis streteginio, plataus požiūrio. Danikevičiaua pasakymas, kad nereikia revoliucinių pertvarkų tik parodo jo pačio infantiliškumą, bejėgio, neturinčio supratimo ir gebėjimų rasti teisingą, naudingą LT futbolui strateginę kryptį. Ką kalbėti apie Stankevičių, kuris tik gali naudotis kitų sugeneruoto.is mintimis, idėjomis jas primityviai nusirašant. Tai žmogus, kurio supratimas apie futbolą yra žwmesnis negu straipsnyje minimos Snieguolės. Princo LFF tiesiog su žiburio nerasi, nes federacija, tai ne arklts, o raitelis be galvos, ko pasėkoje futbolo ateitis visiškai neprognozuojama. Taip ir šuoliuoja raitelis, šuolis į priekį, du isteriniai šuoliai atgal. Žmonės valdantys situaciją tiesiog nesuvokia, kad reikalingi revoliuciniai, esminiai sprendimai, pvz tai visika futbolo valdymo vertikalės restruktūrizacija. Neatlikus šio esminio veiksmo, niekada nebus išeinama į norimo pasiekti Princo lygmenį. Ir dabar yra planas kaip tai padaryti, bet ar vėl jo matmenis galuma atiduoti raiteliams be galvos, kurie jį tiesiog iškreiptų, taip kaip dabar yra daroma pvz su regioninių centrų kūrimo idėja, nuneigiamas visiškas atsigręžimo į vertikalės apačią trenerius buvimas, neigimas motyvacijos, lyderystės principų sukūrimo. Mieli futbolo valdytojai, pirma kol neįsivesite tarkos savo "arklidėje", kol turimų arklių neatgręšite į verslo aplinką, tol futbolo šviesią ateitį matysite, kaip tas "arklys" mato po jam uždėto gaubto. Ir tik turint tą gerąjį planą, su juo žygiuoti į verslo bendruomenę ir tartis kaip, ką kokią strategiją kartu sukurti. LT verslas generuoja per metus apie 3 mlr gryno pelno. Susiimąstykite kaip būtų galima savo procento dalį pasiekti. Eilinį kartą, taip paprastai idėjų, plano šį kartą negausite. Visus kas gali dominti, prašau rašykite email: [email protected] Ypatyngai yra laukiamas Nerijus. Gal atsiras galimybė sugeneruoti realiu laiku idėjas, jų paleidimą.

  • 1
 • ANTIMADRIDISTA

  Taisykles sukurtos tam, kad butu tvarka.Kad butu tvarka reikia laikytis taisykliu. Pirma ir svarbiausia taisykliu taisykle, niekada niekam netaikyti isimciu. O kad komandoms butu lengviau reikia ne isimtis taikyti o nuleisti kartele klubams, kaip pvz komandu privalomas biudzetas 300000eur. sumazinti iki 150000eur. Tada A lygoje galetu zaisti ir tokios komandos kaip Banga, Nevezis, Dainava. Komandu skaiciaus nereiktu didinti A lygoje, bet iskristi ir patekti i A lyga sportiniu principu noretu nemazai komandu. Nes dabar laimejus pirma lyga niekas neis i A lyga nes neturi biudzeto.

  • 7
 • Bianco

  Sujunkit A lyga su I, tai bent liks minimum 8 komandos, kad UEFA varzybose leistu dalyvaut

  • 2
 • Azza

  Jau kuris laikas kaip Nierka drebia visą tiesą į akis. Galėtų ir kiti futbolo žmonės atsimerkti. Ne kaip kad Jakelis, rozinius akinius užsidėjęs, kaifuoja žiūrėdamas į rinktinės žaidimą.

  • 22
 • As tave (IP: b24b7bbf7)

  Pasmaugsiu benderi isigimeli pydare rasiu tave *** tau pizda

  • -1
 • NoName

  Bet tu tai perskaitei, tai taip išeina, kad pats save vadini idiotu ?

  • -2
 • Ravanelli (IP: c937fcfe1)

  Benderi, tu esi asilas! O tokius beviltiškus tapetus, pasakos pavidalu, gali skaityt tik idijotas

  • 4
 • Benderis

  vaikuciai, norit as jum paseksiu pasaka, pasaka, apie vilka ir septynis oziukus, oziukus.. cia bus metamarfoze situacijos lietuvos futbole, futbole.. kur vilkas yra lff ozka yra kesminas o oziukai yra lietuvos futbolininkai..futbolininkai.. Vilkas ir septyni ožiukai Pamiškėje trobelėje gyveno ožka su septyniais ožiukais. Kartą eidama į mišką ožka sušaukė ožiukus ir sako: - Aš einu parnešti šieno, o jūs neįleiskite trobon vilko. Jį pažinsite iš storo balso. - Gerai, motute, - sušuko ožiukai. - Mes jau mokėsim pasisaugoti! Vilkas girdėjo ožkos kalbą, o jai išėjus tuojau atbėgo prie trobelės ir sušuko: - Vaikai, atidarykit duris! Bet ožiukai, išgirdę vilko balsą, atsakė: - Oi, koks storas balsas. Čia ne mūsų motutė. Vilkas nubėgo pas kalvį ir paprašė paploninti liežuvį. Kalvis liepė vilkui padėti liežuvį ant priekalo ir jį paplonino. Dabar vilkas atbėgo prie trobelės ir šaukia: - Įleiskit, vaikeliai! Čia jūsų motutė. Ožiukai, išgirdę ploną balsą, manė, kad grįžo motina, ir įleido vilką į trobą. Vilkas puolė ir prarijo visus ožiukus. Netrukus grįžo ožka. Rado atdaras duris, o trobos viduje gulėjo vilkas ir kietai miegojo. Ožka, pamačiusi, kad vilko pilve kruta ožiukai, paėmusi žirkles prakirpo vilko pilvą ir visi ožiukai iššoko laukan. Tada ožka pridėjo vilkui į pilvą akmenų ir vėl gražiai viską užsiuvo. Pabudęs vilkas panoro gerti ir nuėjo prie upės. Kai tik pasilenkė prie vandens, akmenys jį nutraukė į gilumą ir vilkas prigėrė. O ožka su ožiukais labai džiaugėsi.

  • -16

Kitos naujienos