Stebuklingai pratęsimą išplėšę Nyderlandai galiausiai krito prieš Argentiną © AFP nuotr.

Penktadienio vakarą sužaistas dar vienas pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalis.

Antrąja pusfinalio dalyve tapo Argentina, kuri po 11 metrų baudinių serijos eliminavo Nyderlandus.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatu 2:2.

35-ąją minutę argentiniečius į priekį po genialaus Lionelio Messi perdavimo išvedė Nahuelis Molina.

73-ąją minutę atrodė, kad L. Messi realizavęs 11 metrų baudinį įtvirtino savo komandos pergalę.

Vis tik Nyderlandai parodė charakterį ir 83-ąją minutę savo komandos atsilikimą sušvelnino Woutas Weghorstas.

Tas pats futbolininkas 11-ąją pridėto laiko minutę po puikiai įžaisto baudos smūgio išlygino rezultatą ir pasiuntė komandas į pratęsimą.

Pratęsime aktyvesni buvo argentiniečiai, tačiau papildomas laikas baigėsi be įvarčių ir komandos santykius aiškinosi 11 metrų baudinių serijoje.

Baudinių serijos herojumi tapo Argentinos vartininkas Emiliano Martinezas, kuris atrėmė du varžovų smūgius ir padėjo savo komandai žengti į pusfinalį. Baudinių seriją Argentina laimėjo rezultatu 4:3.