• Siargao (IP: 8611d4957)
    kei... (IP: f31a83dc8)

    siaip pagal progas WH tikrai galejo imusti ,ir arsenalo vartininkas gelbejo .O kad VAR ,neuzskaite imusto ivarcio,tai teisingas sprendimas ,nes tikrai arsenalo vartininkui ,su ranka WH zaidejai tikrai trugde issokti,kai tuo metu jis sieke kamuoli.Bet siaip pagal visa zaidima arsenalas nerode cempionisko zaidimo.Bet dabar viskas ju rankopse ir gal pagaliau ims EPL

    Dar ir už marškineliu tempė...

    • 6
  • kei... (IP: f31a83dc8)

    siaip pagal progas WH tikrai galejo imusti ,ir arsenalo vartininkas gelbejo .O kad VAR ,neuzskaite imusto ivarcio,tai teisingas sprendimas ,nes tikrai arsenalo vartininkui ,su ranka WH zaidejai tikrai trugde issokti,kai tuo metu jis sieke kamuoli.Bet siaip pagal visa zaidima arsenalas nerode cempionisko zaidimo.Bet dabar viskas ju rankopse ir gal pagaliau ims EPL

    • 18
  • Siargao (IP: 8611d4957)
    Ricina (IP: 044e04835)

    Pabandyk tu pašokt rankas į kišenes susikišęs.

    Gal galima plačiau? Nes nieko nesuprantu,kas čia buvo su rankomis kišenese

    • 0
  • Siargao (IP: 8611d4957)
    Eimantas1278 (IP: 9a2379915)

    Rungtynės buvo prastokos iš Arsenalo pusės ir tikrai pabarstyt taškų galėjo, bet prieš Raja pražanga buvo 100%, taip, kad nereikia kliedėt, kad varas traukia.

    Nenuvertink komandų kovojančiu del išlikimo. Rungtynes ir neturejo buti geros,per daug buvo pastatyta ant kortos ir vieniems ir kitiems

    • 22
  • sasas (IP: 76c714725)

    o man pagrindinis momentas buvo Whito trauma po jos ir keitimo žaidimas visiškai išsibalansavo nors iki to jau galėjo būti 2:0

    • 1
  • Siargao (IP: 8611d4957)

    Kokia likimo ironija,vištos ateme iš musu Premier lygą,o mes joms dovanojome išlikimą

    • -4
  • Eimantas1278 (IP: 9a2379915)
    qqqqqq (IP: 404ab1b5b)
    Komentaras ištrintas

    Rungtynės buvo prastokos iš Arsenalo pusės ir tikrai pabarstyt taškų galėjo, bet prieš Raja pražanga buvo 100%, taip, kad nereikia kliedėt, kad varas traukia.

    • 27
  • NonFlyinDutchman (IP: 8611d4957)

    O kaip užminusavo klounai kai sakiau,jog ne Newcastle buvo sunkiausios rungtynes,o dar tik bus su West ham.Dar vasari visuose mano ivardintuose tricky mačuose sąraše visada buvo West ham.

    • -2
  • pastabus (IP: 4eb7f5c00)
    qqqqqq (IP: 404ab1b5b)
    Komentaras ištrintas

    Imk nosinaite.

    • 7
  • Orakulas 2026 (IP: 90897a3d4)

    Na ką..West Hemo asilų banda keliauja į Championschipą@

    • -3
  • pavesis (IP: 8b2353bfa)

    Žiauru.., kaip nenoriai tas titulas keliauja į rankas.

    • -1
  • Ricina (IP: 044e04835)

    Pabandyk tu pašokt rankas į kišenes susikišęs.

    • 5