Visos rungtynės
Ar "Bayern" turėtų kreiptis į M. Pochettino?
  • Taip, argentinietis yra idealus pasirinkimas
  • Ne, reikia laukti vasaros ir kitų kandidatų
  • Šanso visam sezonui nusipelno H. Flickas

Visos apklausos

Apie komentatorius ir ne tik

Kad užduotumėte klausimą, turite būti prisijungęs.

Atsakyti klausimai

12

Fuhreris:
Kuri lyga jūsų nuomone yra geriausia ?

Atsakymas 2015-12-21 17:41:27:
Daugiausiai stebiu anglus, bet šiemet visiems rekomenduoju užmesti akį į Serie A. Bent penki kandidatai į čempionus, daug įvarčių ir, kaip visada Italijoje, taktikos.
COYG:
Sveiki Pastarosiomis dienomis vis skamba LFF vardas ir rinktinės rezultatai.Kaip Jūs manote,ar rinktinė turėdam sakykim 10,000,000 eurų žaistų kitaip?Ar tik piniguose esmė?O gal klaidos buvo padarytos gerokai anksčiau ir Lietuvoje futbolas,kaip ir daugybe sporto šakų yra pusiau profesionalus.Kaip Jūs manote,ko reikia Lietuvos futbolui?

Atsakymas 2015-12-21 17:39:47:
Sveikas! Pinigai visada yra svarbu, bet jie lemia ne viską. Aplink daug gerų pavyzdžių - Islandija, Estija, iš kurių galime pasimokyti. Visur daugybė aikščių, geros treniruočių sąlygos, normalus futbolo stadionas ir t.t. Anksčiau pinigų buvo mažiau, bet rinktinė žaidė geriau ir akiai patrauklesnį futbolą.
LinasJ:
Kada viena įdomiausių Lietuvos krepšinio istorijoje komentatorių porų Rokas Grajauskas ir Andrius Dainys pradės komentuoti Eurolygos kovas?

Atsakymas 2015-12-21 17:35:47:
Linai, man tikrai sunku atsakyti į šį klausimą. Šiuo metu esame patenkinti visais savo komentatoriais.
manofutbolas:
Ar sunku patekti į "Viasat Sport Baltic" komentatorių būrį? Ar būna atrankos?

Atsakymas 2015-12-21 17:33:47:
Sveikas. Vietų skaičius pas mus labai ribotas, bet karts nuo karto ieškom žmonių. Rimtą atranką darėm gal tik vieną kartą, kai ieškojom F1 specialisto.
12