Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Aurimo Budraičio konferencija

Kad užduotumėte klausimą, turite būti prisijungęs.

Atsakyti klausimai

123Paskutinis ›

http://www.lff.lt/lt/futbolo_kompleksas_naujojoje_vilnioje Gal girdejai kanors naujo apie si projekta? Kaip manai ar jis dar reikalingas? Jei butu pastatytas, kaip manai kaip turetu buti valdomas? Svaivaldybes, Zalgirio, LFF akademija tokio tipo kaip Kaune ar dar koks kitas variantas?

Atsakymas 2016-01-27 20:29:24:
Girdėjau prieš keletą metų. Bet kuo toliau, tuo mažiau tikiu jo galimybėmis atsirasti.
Patasius:
Kaip manai, ar yra bent menka galimybė, kad Lietuvone atsirastų savaitraštis apie futbolą?

Atsakymas 2016-01-26 18:45:54:
Turbūt, kad ne. Net krepšinio leidinių nėra..
TautvisM:
Kaip manote, kodel niekam nerupi Lietuvos futbolas? Jokiu fanu protestu, seimo nariu pareiskimu ir t.t.Nes kaip kitaip pavadinti reiskinius lff, kuriuos jus Aurimai aprasete dar pries kuri laika.Butaforiniai rinkimai,is anksto pasidalijus postus.Tai kam isvis balsuoti,tegul ateina vienas pasako: as busiu prezidentu,kitas - as busiu direktoriumi,nes taip liepe lialka ir viskas.Kam tas viesas akiu dumimas? :)

Atsakymas 2016-01-26 18:45:07:
Manau, kad pagrindinė priežastis - per mažas besidominčių skaičius. Jei futbolo visuomenė būtų tokio dydžio kaip krepšinio - tokių cirkų seniai nebūtų.
TautvisM:
Ar tiesa, kad lff parupina rinktines ultroms (kuriu pagrinda sudaro pietuIV,atlanto fanai) lengvatinius pigesnius bilietus i isvyku ir namu rungtynes, todel jie nedaro jokiu protestu?

Atsakymas 2016-01-26 18:43:05:
Seniau būdavo taip, kad kažkokias nuolaidas abonementams gaudavo. Dabar nežinau. Bet tikrai nemanau, kad jie neprotestuoja dėl nuolaidų.TautvisM:
gal zinote kokiais daugmaz atlyginimais yra (buvo) pamaloninami salies futbola i dugna nuvare pagrindiniai valdininkai?

Atsakymas 2016-01-26 18:39:41:
A lygos žaidėjai tiek neuždirba :)
manofutbolas:
cia sitie http://www.lff.lt/lt/vykdomasis_komitetas http://www.lff.lt/lt/viceprezidentai Tie patys daug metu matyti veidai :)

Atsakymas 2016-01-24 15:33:22:
Visos apskritys, kurios buvo pasirinkusios Karpavičių, yra išmestos iš VK. Tai apie ką mes galim kalbėti? Apie tai, kad LFF vyrauja demokratija? Ar apie tai, kad kažkas nori, jog VK narių amžiaus vidurkis būtų 92 metai?
Anbo:
Aurimai, kaip vertini LFF VK ir viceprezidentų pasirinkimą?

Atsakymas 2016-01-21 19:06:31:
O kas jais tapo?
TautvisM:
man atrodo viskas labai paprasta (atsiprasau, kad rasysiu ne pavardemis,bijau banditu).Grupe buvo sukurta po skandalo su shviniumi t.y.kai jam uzdraude ateiti i vietine apskriti.Tada atsirado "futbolo besirupinanti grupele", kurio vado draugystes saitai su situo veikeju viesa paslaptis.Tada sitas zmogus (o ne koks garsus futbolininkas) uzsieme kandidato vieta (kad zaidejas nesugalvotu neatsiimti pareiskimo) ir pradejo spausti pagrindini favorita patvirtinti tos apskrities rinkimus.Susitare ir tada pasitrauke.Todel net ir jokios programos nesistenge kurti,juk zinojo, kad viskas fiktivu del shwiniaus.Ar panasu i tiesa? :)

Atsakymas 2016-01-20 12:07:18:
Labai sudėtingas paaiškinimas. Gal išeina paprasčiau? :)
rm-rm:
Ar manote, kad pasiteisins Trakų prekyba abonimentais? Gal žinote, kiek maždaug tikimasi jų parduoti?

Atsakymas 2016-01-19 21:56:13:
Jeigu nors vieną nupirks - vadinasi pasiteisins.
manofutbolas:
is rinkimu pasiplove karpavichius.Kazkaip neitikina issakytos priezastys.Kaip manai kodel? Kam reikejo kelti sita sajudi,jei paskui kaip zuikiui dingti i krumus?

Atsakymas 2016-01-19 18:09:33:
Nežinau. Man asmeniškai apmaudu dėl tokio sprendimo.
Sportutis:
Megstate atvirai ir astriai kritikuoti lff, ar nebande kada su jumis bachurai is kauno asmeniskai susisiekti?

Atsakymas 2016-01-19 18:08:48:
Galiu garantuoti, kad jeigu toks bandymas iš jų pusės būtų - iškart apie tai paskelbčiau viešai. Bachūrai, ne bachūrai, bet mes gyvename ne 1990 - aisiais, o Lietuva, kaip bebūtų, yra demokratinė valstybė.
Sportutis:
Ar vaikysteje svajojote tapti futbolininku? Kas buvo idealu?

Atsakymas 2016-01-19 18:07:12:
Žaisti žaidžiau, bet nesvajojau. Šiuo klausimu visada žinojau savo galimybių ribas. Dėl idealų net nežinau. Turbūt Deividas Beckhamas.
Sportutis:
Kodel neatnaujinate Traku puslapio dizaino, kuris mano akimis atrodo pasenes? Brangiai nekainuotu, bet koks studentas ant wordpress sistemos uzmautu uz pora simtu euru

Atsakymas 2016-01-19 18:05:29:
Kiek žinau, kažkas yra daroma. Tačiau konkrečiai atsakyti negaliu. Tas studentas tai tu? :)

Unnamed:
Sveikas, https://www.youtube.com/watch?v=G-xBVAPstHQ https://www.youtube.com/watch?v=dcm3k-x6GCA Ar pameni šiuos savo pasirodymus? Kaip juos vertini šiandien?

Atsakymas 2016-01-19 14:15:58:
Žinoma, pamenu.Su krepšiniu buvo taip, kad normaliai man neveikė ausinės, o tai buvo pirmas kartas, kai komentavau iš tokios triukšmingos salės.Man daug sako, jog tai buvo vaidyba, nenatūralu, tačiau jie yra neteisūs. Visa tai buvo išgyventa.O kaip dabar vertinu? Niekaip. Tai buvo etapas, kuris suteikia džiaugsmo. Ir tiek.Beje, dar grįžtant prie krepšinio - tai labai gerai suveikęs savireklamai.Benderis:
labai daug kalbama jog reikia statyti naujus , didesnius , modernesnius futbolo stadionus Lietuvoje.. bet dabar permeciau esamu stadionu talpa ir ziurovu lankomuma juose.. mm.. grubiai imant vidutinis stadionas talpina apie 2000 ziurovu bet i rungtynes nesusirenka net 1/4 ziurovu.. lankomiausias stadionas "suduvos" kur susirenka 1/5 stadiono talpos ziurovu vidutiniskai.. is kur garantijos kad pastacius didesniu stadionu ten rinksis ziurovai? problema slypi kitur.. pirma reikia uzpildyti esamus stadionus o paskui dairytis nauju.. klausimas - kas turetu buti tas pradinis impulsas kuris pritrauktu ziurovus i stadionus?

Atsakymas 2016-01-17 21:09:53:
Sakyčiau, kad pagrindinė priežastis yra ta, jog per mažai žmonių Lietuvoje domisi sportu. Net LKL, kur nelyja, kur šilta ir kur antra religija, lankomumas yra klaikus.Todėl nežinau, ar stadionai padėtų. Iš pradžių, turbūt taip, bet ilgainiui priklausytų nuo lygio.manofutbolas:
Vilniaus "Žalgiris" svarsto apie Lenkijos lygą.Už ar prieš ir kodėl :) Šansas "Trakams" tapti čempionais?

Atsakymas 2016-01-17 21:04:18:
Tai fantazija, apie kurią net neverta net svarstyti. Aš nemanau, kad "Trakai" neturi tapti čempionu net tada, kai žaidžia "Žalgiris".P.S.: "Trakų" galutinę vietą prieš sezoną aš atspėjau ir pernai, ir užpernai.
Magvairas:
ar a lygoje yra bent vienas klubas, kuris is remeju (ne dalininku) gauna daugiau nei 100-150k euru? turiu omeny tokius remejus kaip zalgirio atveju topsportas.

Atsakymas 2016-01-17 11:53:40:
Grynais pinigais tikrai ne, tačiau yra kitų būdų, pvz., vanduo, aprangos, autobusai. Tokiu būdu, gal ir surenka.
Anbo:
Aurimai, kaip vertini ateinančio sezono A lygos formatą?

Atsakymas 2016-01-16 08:35:43:
Kadangi apie jį aš išgirdau truputį anksčiau, nei buvo oficialliai pranešta, tai turėjau daugiau laiko įvertinti visus už ir visus prieš.Man jis įdomus. Ar pasiteisins? Viskas priklauso nuo to, ar pavyks išlaikyti intrigą iki sezono pabaigos, ar ne. Iš esmės, tai svarbesnis veiksnys nei pats formatas.Esant 8 komandoms, gali arba trumpinti čempionatą, ar sugalvoti kažką tokio, kaip dabar.Tad aš už šitą variantą.

rm-rm:
Kada atgims futbolas.lt tinklalapis?

Atsakymas 2016-01-16 08:30:45:
Negaliu atsakyti.
Baklazhanas:
Šią savaitę Vilniaus "Žalgiris" oficialiai pristatė dar du naujokus, bet ir pranešė apie tai, kad Šernas su Kerla palieka ekipą. Kokia jūsų nuomonė apie šiuos pokyčius?

Atsakymas 2016-01-16 08:29:51:
Labai sunku pasakyti, nežinant žaidėjų potencialo. Atsiminkite, kaip pernai visi Trakus nurašė, nes nieks nežinojo, kokio pajėgumo yra Aršakianas ar Byčenokas.Bet jei atvirai, Šembero, Šerno, Kerlos, Švrljugos netektys yra per didelės, kad jas lengvai kompensuotum.
123>Paskutinis ›