Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Konferencija apie lažybas

Kad užduotumėte klausimą, turite būti prisijungęs.

Atsakyti klausimai

123

manofutbolas:
Kokias sporto sakas lengviausia prognozuoti ir atspeti rezultatus? Gal tai tenisas ir krepsinis?

Atsakymas 2016-07-04 11:51:25:
Krepšinis tikrai viena iš tokių sporto šakų. Kuo mažiau galimų baigčių, tuo labiau gerėja nuspėjamumo galimybė. Žiūrint iš vartotojo perspektyvos, krepšinis turi didelę šalutinių statymų įvairovę, kuriuose pateikiami koeficientai yra labai patrauklūs ir turint gerą supratimą apie pačią sporto šaką, galima tikrai sėkmingai pasipelnyti.
manofutbolas:
Ar daug uzdirba patys bukmekeriai t.y. jus pats? Ar galite sau leisti vazinetis naujais automobiliais? :)

Atsakymas 2016-07-04 11:33:40:
Kaip ir visur, atlygis už darbą priklauso nuo asmens kompetencijos. Nelabai noriu plėstis ties savo finansinėmis galimybėmis, bet tinkamai susiklosčius aplinkybėms ir idedant daug pastangų, tai tikrai gali būti labai pelninga veikla.

P.S. Nauju automobiliu nesivažinėju! Kol kas... :)
deris:
Šiame EURO2016 etape - kurie statymai atneštų daugiausia pelno sėkmės atveju?

Atsakymas 2016-06-29 14:50:28:
Patarčiau atkreipti dėmesį ne į pačių rungtynių baigtis, bet į šalutinius statymus. Ketvirtfinalio rungtynės veikiausiai bus labai nenuspėjamos ir gauti vertės ten bus itin sunku. Žinoma visada galima statyti už Islandus ir tikėtis dar vienos staigmenos! :) Šiuo metu didžiausias koeficientas yra duodamas būtent už jų pergalę (9.1).
Sportutis:
Italai buvo tie, kurių šansais prieš čempionatą netikėjote. Ar po tokio jų pasirodymo per pirmas keturias rungtynes, jūsų nuomonė apie Italijos rinktinę pasikeitė?

Atsakymas 2016-06-28 09:54:36:
Pasikeitė ne tik mano, bet ir daugumos nuomonė. Tikrai nesitikėjau tokio stabilaus ir gero žaidimo iš Italų, ypatingai puolant. Komanda puikiai kontratakuoja, kai nori gali labai sėkmingai kontroliuoti kamuolį, o apie gynyba nėra ką kalbėti. Laukia tikrai įdomios rungtynės su Vokietija, kuriai Italai bus labai nepalankus varžovas.
deris:
Kokia buvo tikimybė prieš čempą ir dabar, kad islandai gali tapt čempionais? pvz. pastačius 100 EUR, kiek padidėjo galimas bankas?

Atsakymas 2016-06-27 18:10:51:
Pastatę 100 eurų už Islandijos triumfą EURO2016 šiuo metu laimėtumėte 15100.
manofutbolas:
Ar tiesa, kad futbolas yra vienas is sunkiausiai nuspejamu komandiniu sportu? Kodel?

Atsakymas 2016-06-27 14:34:11:
Taip, tai viena iš sunkiausiai nuspėjamų komandinių sporto šakų. Ypatingai tai liečia tokius renginius, kaip Europos ar pasaulio pirmenybės. Tenai vyrauja ypatingai daug variacijų, kurias labai sudėtinga nuspėti esant tokiam mažam laiko periodui ir rungtynių skaičiui. Futbolas turi labai atsakingą vartininko pozicija, kur padarius bent menkiausią klaidą, upset'o galimybė visada išauga. Taip pat futbole galimos trys baigtys, kurios taip pat apsunkina nuspėjamumą.
TautvisM:
ar neplanuojate atsidaryti salonu prekybos centruose?

Atsakymas 2016-06-22 15:22:03:
Artimiausiu metu tokių planų neturime.
rm-rm:
Kaip vertinate tuos lažybų žaidimus kaip bakara? Ar apskritai yra žmonių, kurie iš jų uždirba?

Atsakymas 2016-06-22 14:55:59:
Tokie žaidimai dažniausiai turi tam tikrą savo auditoriją. Juos žaidžiantys žmonės dažniausiai tą daro nebūtinai siekdami pelno, bet labiau norint tiesiog gerai praleisti laiką. Trumpajame periode iš tokių žaidimų tikrai galima pesipelnyti, bet svarbu laiku sustoti :)
TautvisM:
Kurie zaidejai realiausiai pretenduoja uzimti pirma vieta pagal rezultatyvuma cempionate? Kaip manot, kiek ivarciu uzteks norint tokiu tapti?

Atsakymas 2016-06-22 14:48:28:
Manau daugiausiai galimybių tą padaryti turi Alvaro Morata. Ispanų žaidėjai sukuria jam tikrai daug neblogų galimybių pasižymėti. Manau, kad realiausias įvarčių skaičius būtų 6, bet stebint šį labai nerezultatyvų čempionatą nenustebčiau, jei užtektų ir 5 įvarčių.
TautvisM:
Kokia didziausia suma galima pastatyti?

Atsakymas 2016-06-20 18:24:22:
Sveiki. Maksimali laimėjimo suma bet kokiam nuotolinių lažybų statymui yra 15 000 (penkiolika tūkstančių) EUR.
manofutbolas:
Ar po pirma grupiu rato jusu akimis nepasikeite cempionato favoritai? Kas tampa juodaisiais arkliukais?

Atsakymas 2016-06-15 12:02:12:
Mano akimis, favoritai šiek tiek pasikeitė. Prieš čempionatą, favoritais laikiau Prancūziją, o įkandin jiems žengė Vokietija. Dabar apkeisčiau šias rinktines vietomis. Puikius šansus tapti juodaisiais arkliukais turi Kroatija ir Velsas. Jų žaidimas man paliko labai neblogą įspūdį. Aišku, mane labai nustebino Italai, kuriuos buvau visiškai nurašęs, bet jų priskirti šitai kategorijai neapsiverčia liežuvis :)
vilhelmas:
Pirmi žingsniai.Kaip pradėti?

Atsakymas 2016-06-15 11:44:19:
Pirmiausia reikėtų nuspręsti, kokią sumą gali skirti savo lažybų biudžetui. Antras žingsnis būtų nuspręsti, kurioje lažybų kontoroje registruosiesi. Prieš atliekant pirmąjį depozitą, reikia atkreipti dėmesį kokias akcijas ir bonusus siūlo visi lažybininkai. Šiuo metu, geriausią pirmojo depozito premiją Lietuvoje siūlo būtent CBet kontora. Daugiau informacijos apie premiją ir jos sąlygas gali rasti čia: https://cbet.lt/straipsniai/akcijos/pasiimk-200-premija . Toliau viskas priklauso tik nuo tavęs ir tavo pasirinktų statymų tikslumo. Sėkmės !
tadhuz:
Kaip manote,ar anglai iškovos nors viena pergalę grupių etape?

Atsakymas 2016-06-15 11:04:53:
Geras klausimas. Manau jie tikrai pajėgūs nugalėti Slovakiją. Tikiu jų pergale būtent tose rungtynėse. Susitikimas su Velsu jau visai kita istorija. Nors Anglija įvertinta kaip ryški favorite, būčiau labai atsargus spėdamas būtent to susitikimo baigtį.
manofutbolas:
ar ketinate paleisti ivykius, nesusijusius su sportu: pvz. kas laimes seimo rinkimus, ar Lietuvoje per metus apsilankys daugiau nei 100 tuks. oficialiu turistu?

Atsakymas 2016-06-14 10:54:13:
Tokių įvykių tikrai tūrėtų atsirasti. Šiek tiek nuo šito proceso atbaido faktas, kad dažniausiai tokių įvykių paklausa nėra labai didelė. Vis gi jei matysime, kad tam yra poreikis - tokie statymai tikrai atsiras. Mūsų klientų norai - didžiausias prioritetas CBet'ui.
Sportutis:
Kol kas pirmenybės yra nerezultatyvios ir nė viena rinktinė neįmušė daugiau nei dviejų įvarčių. Ar tai jus nustebino? Kuriai rinktinei duotumėte geriausią koeficientą pirmai pasižymėti daugiau nei du kartus?

Atsakymas 2016-06-14 10:45:44:
Ne tiek nustebino, kiek galbūt nuvylė. Bet iš kitos pusės reikia suprasti, kad dauguma elitinių rinktinių smarkiai atsinaujino ir atsijaunino, todėl logiška, kad joms prireiks šiek tiek laiko įsivažiuoti ir susitvarkyti su startiniu jauduliu. Viskas tūrėtų susitvarkyti ir galėsime stebėti ne vienas rezultatyvias ir gražias rungtynes :) Manau, kad jau rytoj tikrai tūrėtų pasiautėti Prancūzija. Vis gi susitiks geriausiu ir blogiausiu koeficientais vertinamos ekipos, kurių lygių skirtumas yra tiesiog milžiniškas.
deris:
Už ką statyti šiandien?

Atsakymas 2016-06-13 15:42:40:
Šiandien laukia labai įdomios varžybos tarp Belgijos ir Italijos. Daugiausiai vertės siūlyčiau ieškoti būtent čia. Dauguma Belgijos galimybes vertina labai atsargiai, bet mano manymu šis čempionatas bus būtent tas, kuriame jie smarkiai ''iššaus''. Kaip jau ir minėjau ankščiau, Italija man palieka ne kokį įspūdi ir matau didelę galimybę, kad jie net neperžengs grupės etapo. Asmeniškai man, labai gerai atrodo belgų pergalė arba mažiau 2.0 bendras suminis, kurių koef atitinkamai 2.40 ir 1.85. Laukiu nerezultatyvių rungtynių. Prognozė : Belgija 1 - Italija 0.
TautvisM:
kiek daugiausiai galima kombinuoti ivykiu viename biliete? ar yra apribojimas?

Atsakymas 2016-06-13 11:58:29:
Galima kombinuoti iki 30 įvykių.
manofutbolas:
Ar labai nustebtumėt, jei anglai taptų čempionais? Kodėl taip turėtų nenutikti?

Atsakymas 2016-06-13 11:26:50:
Tikrai nustebčiau. Daug klausimų kelia jų žaidimas ir trenerio vadovavimas reaguojant į įvykius aikštelėje. Manau, kad Hodgson'as jau išsisėmė ir geriausia būtų ieškoti kuo jį pakeisti jau artimiausiu metu. Anglija neturi išreikšto lyderio, žaidžia labai primityvų futbolą ir visiškai neišsiugdė nugalėtojų mentaliteto. Aš visada labai simpatizuoju šitai komandai nes turiu nemažai sąsajų su šia šalimi, bet kuo toliau, tuo labiau nuvilia jų eilinis choke'inimas svarbiausiais momentais. Potencialo atjauninus rinktinę yra nemažai, bet bent jau šiame čempionate labai didelės sėkmės iš jų pusės nesitikiu.
Extra:
Koks koeficientas, kad Kroatija laimės EURO 2016?

Atsakymas 2016-06-13 11:04:33:
Koeficientas yra 18. Šiaip nuo savęs norėčiau pridurti, kad pirmosiose rungtynėse Kroatai paliko labai gerą įspūdį ir bent jau mano asmeninėje favoritų rikiuotėje jie šoktelėjo keliais laipteliais aukščiau.
Extra:
Ar lažybų mėgėjai šiame čempionate yra linkę daugiau statyti už tiesiog paprastas rinktinių pergales, ar sulaukiate daug kitokių statymų (pvz: kuris žaidėjas įmuš, kas pirmieji pasieks įvartį ir pan.)?

Atsakymas 2016-06-13 10:56:01:
Mėgėjai vienareikšmiškai linkę statyti už vienos ar kitos komandos pergalę. Kartais susidaro įspūdis, kad daug kas apskritai užmiršta lygiųjų variantą. Labiau patyrę lošėjai daugiau vertės ieško Jūsų įvardintuose šalutiniuose statymuose.
123>