Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Konferencija apie lažybas

Kad užduotumėte klausimą, turite būti prisijungęs.

Atsakyti klausimai

123

Senolis:
Sveiki, viso čempionato metu esu atsidėjęs 50 eurų. Ar apsimoka visus juos iškart statyti už Prancūzijos pergalę arba lygiąsias prieš Rumuniją? Nes nors ir vienas išloštas euras esant palankiai baigčiai, man būtų normalus uždarbis. Jūs spėjate, kad prancūzai laimės 2:0.

Atsakymas 2016-06-10 17:42:54:
Sveiki. Žinot, dabar aš kaip lažybų bendrovės atstovas, būčiau labai laimingas, jei Jūs padėtumėte visus savo pinigus už vienerias rungtynes :) Bet kadangi aš sąžingas ir kilnios širdies žmogus - patarsiu taip nedaryti. Niekada. Jūsų galimas laimėjimas neatperka esamos rizikos. Priedo, niekada negalima rizikuoti visu savo bankroll'u vienam statymui. Tokiu būdu žmones dažniausiai ir pralošia.
deris:
Ryt pirmosios EURO2016 varžybos. Koks Jūsų koeficientas ir kodėl būtent toks?

Atsakymas 2016-06-10 14:31:18:
Kaip ir visi puikiai žinote, pagaliau sulaukėm EURO2016. Pirmosiose rungtynėse susitiks šeimininkai Prancūzai su svečiais iš Rumunijos. Ryškūs šio susitikimo favoritai yra Prancūzijos rinktinė. Šiuo metu koeficientai atrodo taip : Prancūzijos pergalė 1.31, Rumunijos pergalė 11.50, lygiosios įvertintos 4.85. Mano akimis, vienintelis dalykas kuris gali pakišti koją Prancūzijai - startinis jaudulys. Istorija sako, kad pirmosios rungtynės šeimininkams labai dažnai būna pačios prasčiausios, todėl tikrai suprasčiau tuos, kurie šiandien bandytų ''gaudyti'' lygiąsias. Vis gi realiausias variantas, kad Rumunija bus praktiškai palikta be kamuolio kontrolės ir neturės daug progų pasireikšti. Mano prognozė : 2-0 Prancūzija.
petriukas:
sveiki. imanoma kazkam apskusti lazybu bendrove kuri uzblokavo jusu anketa ir nesugeba ar nenori paaiskinti priežasties?

Atsakymas 2016-06-10 13:25:39:
Visas lažybų bendroves kontroliuoja LPT (lošimų priežiūros tarnyba). Nežinau kaip procesai vyksta kitur, bet galiu Jus patikinti, kad pas mus tokių nesklandumų nekyla.
kotikis:
sveiki,zinau,kad jus remiate krepsini,tad noreciau pasidemoeti ar nesvarstote galimybes paremti ir futbola Lietuvoje?Pvz Vilniaus Zalgiris gauna solidzia suma is jusu konkurentu,ar nemanote,kad jusu parama tarkim ir Pagrinfiniams zalgirio konkurentams Atlantui ar Trakams,o gal net ir Suduvai padetu lygai Tapti pajegesniai...juk nepaslaptis,kad futbolas yra pasaulyje populeresnis sportas,tad jei musu klubai pasiektu didesniu aukstumu tarptautineje arenoje galbut ir jums didesne nauda butu ateityje?

Atsakymas 2016-06-10 13:08:33:
Visos galimybės visada yra svarstomos. Viskas priklauso nuo daug skirtingų detalių, bet CBet visada atvira bet kokiam dialogui ir pasiūlymams.

Mano ąsmenine nuomone, futbolo klubų gaivinimą Lietuvoje reikia pradėti ne nuo rėmimo, bet pačios struktūros tvarkymo. Reikėtų pakeisti labai daug vidinių mechanizmų, kad ta investicija būtų naudinga tiek patiems klubams, tiek rėmėjams. Pilnai pritariu, kad imant pasaulinį mastą - futbolas yra karalius. Bet Lietuvos rinkoje tos tendencijos yra kiek kitokios ir turės praeiti dar nemažai laiko, kad tai pasikeistų.
TautvisM:
Kokius mokslus reikia baigti norint tapti bukmekeriu?

Atsakymas 2016-06-10 12:26:37:
Jokių specialių mokslų nėra. Galėčiau patarti tik tiek, kad pliusų prideda specialybės kurios yra susijusios su sportu, matematika ir rinkos mokslais. Būtina suprasti pačią betting‘o koncepciją ir į ją gilintis. Sukaupus šiek tiek patirties ir susitarus dėl darbo pokalbio viskas priklausys nuo to kaip jis pavyks. Svarbiausia išlikti ramiam ir deramai pateikti savo žinių bagažo galimybes bei įtikinti vadovą, kad sportas ir lažybos yra jūsų aistra.
Man United:
Sveiki, kodel vis dar neveikia jusu tinklalapis cbet.lt?

Atsakymas 2016-06-10 11:26:27:
CBet tinklalapis veikia ir nebuvo sustojęs veikti nuo pat jo starto. Jei susiduriate su kokiomis nors kliūtimis, susisiekite su mūsų pagalbos centru ir būtinai Jums pagelbėsime !
TautvisM:
Ar bukmekeriai gali patarti savo seimos nariams uz ka statyti? Ar teikiate privacias konsultacijas privatiems zmonems?

Atsakymas 2016-06-10 11:18:08:
Asmeniškai, aš pats nesu linkęs patarinėti niekam ir niekada to nedarau. Stengiuosi išlaikyti ribą tarp darbo ir šeimos. Mano artimiausiame rate nėra žmonių, kurie labai aktyviai tuo domėtųsi, todėl šiuo klausimu man yra kiek lengviau. Negaliu kalbėti už kitus, bet manau tokių atvejų pasitaiko. Kas liečia privačias konsultacijas, tai jos yra griežtai draudžiamos dėl tam tikrų sąlygų kurios yra darbo sutartyje.
manofutbolas:
Kokį didžiausią koeficientą buvo "nunešęs" lošėjas?

Atsakymas 2016-06-07 16:44:37:
Apie didžiausių koeficientų nunešimą geriausiai galėtų papasakoti Anglijos lažybų bendrovės. Prieš prasidedant ''Premier'' lygai, Leičesterio ekipos šansai buvo prilyginti koeficientui 1:5001.

Lietuvoje tokių atvejų nepasitaikė.
Madridietis:
Kokias funkcijas atlieka bukmekeriai? Gal galėtumėte papasakoti daugiau apie šią profesiją.

Atsakymas 2016-06-07 16:28:20:
Pagrindinė funkcija yra koeficiento sudarymas, jo sekimas, korekcija ir rizikos valdymas. Vis gi didžiąją laiko dalį ''suvalgo'' sporto rungtynių, komandų, žaidėjų analizė ir peržiūros. Mes visada turime būti keliais žingsniais priekyje, todėl laisvo laiko iš tiesų lieka ne daug. Šiam darbui neužtenka vien mėgti sportą. Reikia šalto proto ir analitinio mąstymo, gerų matematikos įgūdžių ir kantrybės.
Extra:
Tokių čempionatų metu lažybų bendrovės sulaukia nemažos dalies orakulų, ar visgi dažniau žaidėjai pralošia nei laimi?

Atsakymas 2016-06-07 14:16:13:
Viskas priklauso nuo pačių žaidėjų. Yra dalis žmonių, kurie atlieka statymus vien dėl to, kad būtų įdomiau sekti čempionatą. Kiti tikrai labai daug pasipelno iš tokių renginių, nes tai daro ne vienerius metus ir didelio įdirbio dėka itin tiksliai nuspėja busimų varžybų baigtis. Yra ir trečia kategorija, kurioje atsiduria visi tie, kurie daugiau ar mažiau pralaimi.
deris:
Už kokią komandą statant Euročempe geriausi šansai išlošt kuo daugiau eurų?

Atsakymas 2016-06-07 13:43:04:
Niekada nepatarčiau statyti tik už vieną komandą. Norint kuo daugiau išlošti, būtina sekti visą čempionatą ir statyti už atskirus susitikimus. Esmė yra matchup'uose, todėl reikia analizuoti kas ir kokiai komandai konkrečią dieną yra neparankus varžovas ir ten ieškoti vertės.
TautvisM:
jei reiketu lazintis,uz kuri komentatoriu statymet, kad komentuos europos cempionato finala: kesmina ar meskoni?

Atsakymas 2016-06-06 18:15:25:
Nedrįsčiau spėti. Jie abu yra puikūs savo srities atstovai ir bet kurio pasirinkimo atveju, rungtynių komentavimo lygis išliktų profesionalus. Kalbant apie komentatorius, bus labai įdomu išgirsti, kaip komentuojant tokio lygio renginį seksis Ryčiui Vyšniauskui. Iššūkis nemažas, bet esu įsitikinęs,kad Rytis su juo tikrai susitvarkys.
Extra:
Kurios rinktinės šansai (koeficiento atžvilgiu) yra mažiausi laimėti EURO 2016?

Atsakymas 2016-06-06 17:50:13:
Sveiki. Blogiausiai yra vertinami Albanijos rinktinės šansai.
TautvisM:
Noreciau pradeti lazintis, bet neturiu patirties ir nenoriu prarasti daug pinigu.Ar galetumete patarti kur jos pasisemti?Ar galima statyti itin mazomis sumomis?

Atsakymas 2016-06-06 17:42:53:
Lažybose svarbiausia yra labai atsakingas savo bankroll'o valdymas. Ir nesvarbu ar savo sąskaitoje turite 50 eurų ar visus 5000. Būtina nusistatyti standartinę statymo sumą, kuri leistų neišeiti iš savo komforto zonos. Tokiu būdu padidinsite savo pelno bei sumažinsite savo nuostolių galimybę. Kalbant apie patirtį, tai ši visada įgaunama per praktiką, todėl bent pradžioje tikrai rekomenduočiau lažintis iš mažesnių sumų ir sėkmės atveju, palaipsniui augant Jūsų bankroll'ui, jas didinti.
TautvisM:
kaip manote,kada Lietuvos rinktine pateks i europos cempionata?

Atsakymas 2016-06-06 16:58:43:
Sveikas, TautvisM. Labai sunku pasakyti. Norisi, kad tai įvyktų kuo greičiau, bet mąstant realiai, tokių galimybių artimiausiu metu nematau.Nesinori būti labai kritišku mūsų futbolininkų atžvilgiu, bet vertinant tiek rinktinės, tiek visos Lietuvos futbolo lygį ir potencialą, šiuo metu mums Europos čempionatuose net nelabai būtų ką veikti.
manofutbolas:
Ar tikite, kad Europos čempionato metu gali būti panašių staigmenų, kaip praeitą sezoną "Premier" lygoje?

Atsakymas 2016-06-04 15:04:11:
Jei trumpai - tai ne, tikrai nemanau. Tai kas nutiko "Premier" lygoje šį sezoną buvo tiesiog fenomenalu. Visiška anomalija.Teko lankytis Leičesteryje jų triumfo dieną, tai ta dvasia dar labiau patvirtino mano nuomonę, kad futbolas nėra tiesiog žaidimas.Tai kažkas daugiau.Tokius įvykius labai sunku pakartoti, todėl manau, kad favoritai tikrai neleis niekam iššokti aukščiau bambos Europos čempionato metu. Atotrūkis tarp komandų daug didesnis, nei pavyzdžiui "Premier" lygoje. Nors iš kitos pusės, pats Europos čempionato formatas leidžia atsirasti didesnei variacijai, nes kiekvienų rungtynių kaina yra milžiniška. Vis tik manau, kad tokių didelių staigmenų neišvysime.
manofutbolas:
Kaip manote, kuri rinktinė triumfuos Europos čempionate ir kodėl?

Atsakymas 2016-06-04 14:42:09:
Nieko nenustebinsiu pasakydamas, kad mano favoritai vienareikšmiškai yra šeimininkai Prancūzija, kurių sudėtis atrodo daugiau nei įspūdingai. Galbūt vienintelį jų trūkumą galima įžvelgti puolėjų grandyje, kuri galėjo būti tikrai stipresnė su Benzema priešakį. Nepaisant to manau, kad žaisdami namie prancūzai bus ypatingai motyvuoti ir išnaudodami savo potencialą triumfuos Europos čempionate.
moonspell:
Laba diena. Malonu, kad atsirado tokia konferencija. Norėčiau paklausti, kaip bukmekeris gali įtarti, kad rungtynės yra nešvarios?

Atsakymas 2016-06-04 14:41:04:
Sveiki, moonspell. Pagrindinis rodiklis yra staigus ir nelogiškas koeficiento kitimas. Męs praleidžiame valandų valandas analizuodami koeficientų svyravimus ir tokie nukrypimai nuo normos iš kart krenta į akis bet kuriam patyrusiam bukmekeriui. Visada pasitaiko pavienių didesnių statymų už vieną ar kitą autsaiderį, bet kai toks statymas pasidaro tendencingas ir tai vyksta skirtingose kontorose, visada įtariame, kad rungtynės gali būti '' nešvarios '' ir statymą blokuojame. Norėčiau pridėti, kad yra susidariusi neteisinga nuomonė, kad tokie šešėliniai susitarimai yra naudingi lažybų bendrovėms. Deja, realybė yra tokia, kad nuo to labiausiai nukenčia lažybų kontoros.
manofutbolas:
Jūsų bendrovė mažai girdėta, kokius pranašumus turite palyginti su kitais lažybininkais?

Atsakymas 2016-06-04 14:39:17:
Mūsų pagrindinis privalumas yra dinamiškumas. Mes nesame vien lažybų bendrovė. Pas mus galėsite rasti didelį pasirinkimą kazino žaidimų, lošimo automatų ir kitų pramogų, kurių negalės pasiūlyti jokia kita lažybų kontora. Mūsų tikslas yra kuo didesnis pasirinkimas mūsų vartotojui.
Sportutis:
Ar jūsų svetainėje bus kokių nors kitose lažybų kontorose negirdėtų naujovių ar specialių pasiūlymų?

Atsakymas 2016-06-04 14:38:42:
Galiu pradžiuginti ir pažadėti, kad tikrai bus. Mūsų vieni iš pagrindinių tikslų buvo sukurti platformą kuri būtų kuo malonesnė ir aiškesnė vartotojui, bet tuo pačiu stebintų ir trauktų savo turiniu bei išsiskirtų iš savo konkurentų būrio. Artimiausiu metu planuojame pristatyti keletą naujovių ir pasiūlymų, kurie bus itin patrauklūs mūsų vartotojams.Tiesiog sekite CBet naujienas ir apie viską sužinosite greitu metu.
123>