Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Sporto Magelanas

Kad užduotumėte klausimą, turite būti prisijungęs.

Atsakyti klausimai

12

Rasija:
Labas Dainiau. Klausimas apie bilietus į top klubų namų rungtynes. Kur lengviausia įsigyti pigių bilietų į Čempionų lygą bei šalies čempionatų derbius? Domina Vokietija, Ispanija, Anglija. Ačiū!

Atsakymas 2015-02-22 17:16:37:
Sveiki, labai priklauso nuo čempionato. Lengviau į Italijos, Ispanijos čempionatus. Galime organizuoti specialias keliones į Chelsea, AC Milan, Romos ir Turino Juventus rungtynes, o taip pat į kai kurias Ispanijos lygos varžybas.
manofutbolas:
Kiek i rungtynes Anglijoje jau surinkta fanu is Lietuvos? :)

Atsakymas 2015-02-22 17:14:49:
Kolkas oficialiai - 1000, manoma, kad bus apie 1500.
visatos valdovas:
Galbūt be Lietuvos rinktinės palaikot ir kokią kitą? Nes, kaip žinia, Lietuva pagrindiniuose čempionatuose nežaidžia, tad daugelis lietuvių sirgalių turi savo favoritus iš kitų šalių.

Atsakymas 2015-02-09 16:43:21:
Tradiciškai sergu už Italiją ir Argentiną, o šiaip kiekvieno čempionato metu dar palaikau ir tamsius arkliukus, iš kurių mažai kas tikisi, bet jie nustebina, paskutiniame čempionate labai patiko Kolumbijos rinktinė.
visatos valdovas:
Ar ateityje bus kelionių į pasaulio/Europos čempionatus?

Atsakymas 2015-02-07 14:52:37:
Mes būtinai jas organizuosime ir pasiūlysime jums keliauti kartu!
TautvisM:
paklausiu apskritai apie keliones.Ar yra sansu susiorganizuoti (vaziuoti su jumis kartu arba atskirai) kelione i itin egzotiska vietove pvz. antarktida,islandija arba fareru salas? Is akie primetus,ar viskas kainuotu daugiau nei 10 tukst. litu?

Atsakymas 2015-02-07 14:52:19:
Sveiki, tikrai taip - galima keliauti kartu su manimi, galima ir atskirai su kitais vadovais. Asmeniškai vadovauju grupėms maždaug 2-3 kartus per metus, dažniausiai į Maroką, Filipinus, kai kurias sporto keliones. Artimiausia kelionė į Maroką kovo 5, į Londoną kovo 26, kitą rudenį į Gvatemalą ir Belizą, žiemą vėl į Filipinus. Antarktida - pati brangiausia kelionė, kokia egzistuoja, kaina už šį nepakartojamą žygį yra nuo 9.000 Eur. Islandija/Farerai, kai kurios tolimesnės egzotinės šalys pasiekiamos su turininga programa už žymiai mažesnę sumą - 2-3 tūkst eur.
TautvisM:
KUris vartininkas geresnis? Arlauskis ar Karcemarskas?

Atsakymas 2015-02-07 14:49:21:
Sakyčiau abu panašaus pajėgumo, bet Arlauskis turi daugiau galimybių pakilti aukščiau nei pakilo Karčemarskas. Man patiko kaip vartus saugodavo ir Martinkėnas. Prisimenate atremtą 11 m. baudinį rungtynėse su Europos čempionais danais?
Pieniu_vynas:
Laba diena,esu didelis kelioniu gerbejas, negirdejau, kad is Lietuvos siais laikais butu daugiau apkeliaves negu jus Dainiau. Galbut galite ivardinti savo konkurentus del kelioniu skaiciu aplink pasauli?

Atsakymas 2015-02-07 14:47:57:
Na, tokios konkurencijos nėra :) Bet aš tikrai žinau žmonių, kurie šalių skaičiumi lenkia mane. Aš paskutiniu metu daug keliauju į tas pačias šalis, esu aplankęs Maroką 11 kartų, Filipinus - 7, Šri Lanką 4 kartus, todėl tas atskirų šalių skaičius dabar auga lėtai. Pavyzdžiui mano draugas Justas Ketlerius aplankė 100 šalių, ir nežada sustoti.
Pieniu_vynas:
Jei susiklostytu tokia situacija,kad negaletumete daugiau gyventi Lietuvoje,kokia sali pasirinktumete? Kalbant apie emigracija,kokios salys yra draugiskiausios lietuviams?

Atsakymas 2015-02-07 14:46:24:
Ačiū už įdomų klausimą. Yra daug draugiškų šalių lietuviams, net nepasakyčiau, kuri būtent mums būtų nedraugiška. Jeigu reikėtų rinktis šalį emigracijai, užrašyčiau 6 šalių pavadinimus - Marokas, Filipinai, JAV, Italija, Kanada ir Islandija. Ir mesčiau kauliuką.
deris:
Ar jau žinote visas 2015m keliones sporto fanatikams?

Atsakymas 2015-01-29 15:05:02:
Kelionės į sporto varžybas nuolat atnaujinamos. Netrukus paskelbsime pilną sąrašą. Kol kas galime pakviesti į Futbolo išvykas (Londonas kovo 26 ir Talinas rugsėjo 5), o taip pat Europos krepšinio čempionatą Rygoje. Organizuojama išvyka į Ledo ritulio čempionatą Olandijoje, netrukus bus informacija apie F-1, daugiau futbolo, daugiau krepšinio ir dar kitų sporto šakų išvykas. Likite įsijungę :)
manofutbolas:
Ar patinka koks nors garsus futbolininkas? Tradicinis klausimas: kuris geresnis - Messi ar Ronaldo? :)

Atsakymas 2015-01-29 15:02:40:
Dėl Messi ir Ronaldo kažkaip nei vienam labai nesimpatizuoju, bet savo balsą atiduočiau už Messi. Kažkada man patiko Gabrielis Batistuta (futbolo marškinėlius turėjau su jo pavarde) ir Marco Van Bastenas. Iš šiuolaikinių patinka kaip žaidžia Karimas Benzema, nors nesu Prancūzijos rinktinės sirgalius.
manofutbolas:
truputi ne i tema, bet kiek kainuos vienam krepsinio fanui paketas i pirmaji europos cempionato etape Latvijoje?

Atsakymas 2015-01-29 15:00:59:
Organizuojama jungtinė kelionė futbolas + krepšinis. Rugsėjo 4 - 11 d. Bus galima sudalyvauti Rugsėjo 5 d. rungtynėse su Estija ir keliauti kartu į Rygą, stebėti 3 krepšinio varžybas Europos čempionate. Visas paketas kainuos 595 Eur. Taip pat bus organizuojama išvyka vien tik į futbolą Estijoje ir vien tik atskirai į krepįinį Rygoje. Daugiau info - http://magelanokeliones.lt/keliones/sporto-keliones/
TautvisM:
Aciu uz atsakyma.Dar toks klausimas.Jeigu uzdirbu nedaug pinigu ir vengiu keliauti autospotu,kokius galetumete duoti patarimus,kad nukeliauciau bent i kai kurias tolesnes europos salis?

Atsakymas 2015-01-23 13:47:00:
Galima keliauti ir neturint didelių pajamų. Tam yra pigios skrydžių bendrovės (nuskristi į Paryžių, Milaną ar Barselona tikrai galite ir už 100-150 Eur į abi puses), taip pat Gruzija, Izraelis, Sicilijos ar Kipro sala - turint galimybių derinti savo laiką galima gauti skrydžio bilietus pirmyn atgal ir už 100 Eur. Žinoma, jeigu skrendate į brangesnę šalį, reikia pasiruošti tam tikroms išlaidoms, tačiau yra visokių kelionių visokiems biudžetams. Keliaudami bent 4 draugų kompanijoje galite apsistoti keturviečiuose kambariuose viešbučiuose - būdų sutaupyti yra tikrai daug.
TautvisM:
Kiek zmoniu turite surinkti,kad ivyktu bendra kelione i tarkim vokietijos bundeslygos rungtynes?

Atsakymas 2015-01-23 13:43:33:
Tokios kelionės (jeigu lėktuvu) įmanomos ir nuo 2 asm. Keliaujant autobusu iš Lietuvos optimalu būtų bent 10-15 asm. Lengviausia organizuoti būtų ten, kur yra tiesioginiai skydžiai, pavyzdžiui į Berlyną, Miuncheną, Frankfurtą ir miestus netoliese. Kurios bundeslygos komandos jus labiausiai domina? Parašykite mums - [email protected] su informacija kur norėtumėte nuvykit ir kokias varžybas pažiūrėti, mes atsiųsime jums visą informaciją. Ačiū
asau:
Į kokias užsienio šalis siūlytumete keliauti pirmiausia (pradedantiems keliautojams)?

Atsakymas 2015-01-22 07:26:54:
Kojoms apšilti Europoje labai tiks Ispanija ir Italija. Jose pigiau, autentiškiau ir egzotiškiau nei kaimyninėse Prancūzijoje, Vokietijoje ar Austrijoje. Rekomenduoju salas - Siciliją, Sardiniją. Jeigu ruošiatės keliauti kur nors toliau į kitą žemyną, labai rekomenduočiau Maroka - netoli, bet jau visai kitas pasaulis ir kitokie pojūčiai.Taip pat dabar paprasta nukeliauti į Izraelį - viena iš įspūdingesnių vietų, kur galima nuvykti be persėdimų.
Respublik:
Kaip manote, kokios Lietuvos futbolo klubų galimybės per kelerius artimiausius metus prasimušti į europinių varžybų grupių etapus? Kaip apskritai vertinate Lietuvos futbolo tobulėjimo tendenciją?

Atsakymas 2015-01-21 13:59:15:
Per porą metų bus sunku prasimušti aukščiau, nei esama dabar. Labai laukčiau to momento, kai galėtume keliauti į aukščiausio lygio klubinių komandų varžybas Ispanijoje, Anglijoje, Italijoje ir palaikyti savo komandas. Gerų žaidėjų turime, bet kaip galima galvoti apie aukščiausią lygį, jei mūsų didžiausi stadionai neprilygsta daugumos eilinių Afrikos miestų stadionams?!
TautvisM:
Ar bandete vien Lietuvoje keliaut pesciomis? Jei taip,kur lengviau susikalbeti su zmonemis del pagalbos permiegant-cia ar uzsienyje?

Atsakymas 2015-01-21 13:55:32:
Esu po Lietuv keliavęs ir pėsčiomis (nors daugiausia - autostopu). Pėsčiomis per vieną dieną įveikiau įdomų ruožą - palei Baltijos jūros ir Kuršių Marių pakrantes nuo Smiltynės iki Nidos. Pabaigoje visi išvirtome kaip grybai Nidos miške nepasiekę pačio meistelio, toks buvo nuovargis. Esu daug žygiavęs po Aukštaitijos, Žemaitijos miškus, keliavęs dviračiu. Susikalbėti galima visur, kur eini su gerais ketinimais, asmeniškai man, nors ir iš Žemaitijos krašot, kartais susikalbėti su močiute iš Salantų buvo sunkiau nei su afrikiečiu Benino kaime. Afrikoje užtekdavo užeiti paprašyti vandens - tai ir nakvynę pasiūlydavo, Gruzijoje užėjes paprašyti atsigerti, vietoj vandens vyno įpildavo, o Lietuvoje keliaujant po kaimus vietiniai vaišindavo pienu:)
manofutbolas:
ar planuojate ateityje vezti lietuvius i pasaulio ar europos futbolo cempionatu rungtynes?

Atsakymas 2015-01-21 13:51:52:
Žinoma - kad tik būtų norinčių!
TautvisM:
Ka galvojate apie Lietuvos futbolo komentatorius: Meskoni, kesmina, nalivaika.Kurio stilius yra arciausiai sirdies? Ar pats noretumete pakomentuoti futbola per televizija?

Atsakymas 2015-01-21 13:51:18:
Ačiū už klausimą. Komentuoti sporto varžybas buvo mano viena iš svajonių, manau, tai labai įdomus darbas. Iš jūsų 3 paminėtų komentatorių išskirčiau Kesminą - man tinka jo balsas ir didelis žinių bagažas. Meškonis komentuoja viską - tai ir yra jo bei kai kurių kitų Lietuvos komentarių bėda, kad jie neturi ryškios savo specialiazijos, tai komentuoja futbolą, tai krepšinį, tai bet kurią kitą sporto šaką per Oliminių Žaidynių transliaciją.
manofutbolas:
Ar labai baisu,ilgai uztrunka keliauti autostopu? Gal zinote kokiose salyse uzdraustas toks keliavimo budas? Girdejau, kad Italijoje

Atsakymas 2015-01-21 07:46:14:
Baimė kelionėse praeina su patirtimi. Anksčiau reikėdavo ryžto imti ir išvažiuoti autostopu kokį sausio mėnesį į Šveicariją ar Austriją. Tekdavo ir pakelėse miegoti šlapiuose miegmaišiuose ir praleisti bemieges naktis kelyje. Tokių kelionių atpildas - sutikti žmonės. Neįtikėtina, kai vidury nakties kalnuose sustoja koks italas ir perveža per visą Austriją. Yra nemažai šalių, kur autostopas uždraustas (dalinai). Autostradose negalima tranzuoti daugelyje Vakarų Europos šalių (Italija, Prancūzija, Austrija, Vokietija). Italijoje karabinieriai kreivai žiūri net jei stovi degalinėje ir niekam netrukdydamas bandai sustabdyti iš degaliėns išvažiuojančias mašinas. Vieną kartą buvau iš degalinės išvytas Šiaurės Italijoje. Bet kur eiti, kai negali nei į autostradą eiti nei degalinėje likti? Tuomet kulniavau per molynus į artimiausią kaimą. Kaimiečiai buvo, švelniai tariant nustebę, pamatę ateinantį svetimšalį "iš niekur".
Extra:
Galbūt prisimenate pirmąsias žiūrėtas futbolo rungtynes? Jei taip, kada ir kokias.

Atsakymas 2015-01-20 22:38:33:
Gali būti, kad Vilniaus Žalgirio rungtynės SSRS čempionate, kokiais 1987-1988 metais, man tada buvo 6-7 metai. Stebėdamas futbolo rungtynes per rusiškus kanalus išmokau rusų kalbą, beje, iki šiol manau, kad geriausi sporto komentatoriai - rusai.
12>