Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

S.Stankevičiaus konferencija

Kad užduotumėte klausimą, turite būti prisijungęs.

Atsakyti klausimaiGelbetojas:
Kadangi kiek esu mates tave zaidzianti,esi vienas geriausiai valdanciu kamuoli zaideju. Ar isvysim tavo driblingo sugebejimus bei show elementus su kamuoliu rungtyniu metu tokius ka isdarineja Ispanijoj futbolo zvaigzdes ar propoguosi akiai neidomu zaidima vien tik,kad laimet? Aciu uz atsakyma. Nuo sito atsakymo priklausys ar busiu tavo fanas!:D

Atsakymas 2016-03-07 23:12:41:
Labai įdomus klausimas, nes tikrai esu didelis showboat mėgėjas. Nuo pat mažens buvau užsispyręs išmokti įvairiausių triukų, nes tai man sukuria malonumo jausmą žaidžiant futbolą. Dabar turiu įgauti pasitikėjimo ir visiškai atšlifuoti paprastus veiksmus, o tuomet įtrauksiu į savo meniu ir showboat :D
Man Ager:
Ką gyvenime veiki be futbolo? Kalbant apie hobius, tobulėjimą kitose srityse.

Atsakymas 2016-03-07 23:05:27:
Iš tiesų, vienas maloniausių atsipalaidavimo būdų man yra užsiėmimas kitomis sporto šakomis. Savaitgaliais, jei nepavargusios kojos, žaidžiu lauko tenisą, kartais nueinu pas trenerį. Tenisą žaidžiu nuo pat pradinės mokyklos laikų, plius mano mama jau 6 metai, kaip intensyviai žaidžia tenisą, todėl dažnai mėgstam pasivaržyti ir sužaidžiam mačą. Taip pat, jeigu laisvesnis savaitgalis, žaidžiam dvejetų turnyrus.

Taip pat nuotoliniu būdu mokausi kolegijoje, verslo vadybą. Tai tiesiog bendras mokslas, kuris padeda tobulėti ne tik fizine prasme. Vakarais labai malonu pasileisti Nicolas Jaarą ir pasiimti gerą knygą į rankas. Stengiuosi neapleisti visapusiško tobulėjimo.
sultys:
Jamie Vardy minejo, kad gerai sportinei formai nemazai itakos turi ledo kambarys, kuri klubas nusipirko. Kas tai yra?

Atsakymas 2016-03-07 22:59:24:
Tai tikrai įdomus aparatas, man taip pat buvo visiška naujiena. Iš pradžio „Leicester“ nuomavosi jį, o po to nusipirko. Jie atveža didelį furgoniuką, kuriame yra sumontuoti du kambariai, kaip pirtys. Užsidedi ant sąnarių šildomus raiščius , kad nepradėtų jų skaudėti ir visiškai nuogas eini į pirmą kambarį, kuriame azoto dėka sudaromi -60°C. Ten pripranti, užsidega žalia lemputė ir iš karto eini pro kitas duris, kur jau yra -140°C ir ten reikia būti dvi minutes. Tai yra pačios ilgiausios dvi minutės mano gyvenime. Išėjus atrodo, kad raumenys suglebs, tačiau tai labai padeda greitai atsistatyti. Jausmas toks, lyg tūkstančiai peiliukų tau sminga į kojas.
Evas:
Papasakok placiau kaip ten viskas vyko Lesteryje. Ar turejai draugu ten? Ar jie tau dave telefonu numerus? Apskritai ten einat i kavines su draugais ir panasiai? Papasakok placiau apie tai.

Atsakymas 2016-03-07 22:50:32:
Iš tiesų, kai tik atvažiavau į Lesterį, buvo sunku adaptuotis, nes „Leicester City“ dar nebuvo ta komanda, kuri turėjo daug legionierių. Dveji metai, kol dar nebuvau pilnametis, buvo labai užimti, turėjau mokytis koledže, dėstytojai ateidavo į treniruočių bazę ir padėjo man pabaigti koledžą. Toliau buvo galimybė gauti vaikų iki 14 metų trenerių licenziją, ja pasinaudojau ir išlaikiau egzaminus. Pasibaigus 2 metams, gavau profesionalų kontraktą su pirma komanda, o tuomet jau turėjau visiškai visą laisvę.

Man labai pasisekė, kad sutikau lietuvaičius, kurie mokosi Lesterio universitete. Su jais labai susibendravau ir didžiają laiko dalį leisdavau su jais – dažnai pažaisdavom krepšinį, biliardą, važiuodavome pavalgyti. Taip pat savaitgaliais visa komanda eidavome į kavinę pavakarieniauti, kad sudarytume komandoje malonią atmosferą. Su visa komanda bendraudavome viename dideliame grupiniame pokalbyje, kur visi pastoviai bendraudavo!
Evas:
Labas, ar galėtum pasakyt iš kur gavai motyvacijos? Ar galėtum mane motyvuot?

Atsakymas 2016-03-07 22:37:57:
Sveikas, taip jau susiklostė, kad nuo 14 metų savo paauglystę išmainiau į futbolą, o tada supratau, kad jei jau užsibrėžiau šito tikslo, tai nieku gyvu negaliu pasiduoti. Būna įvarių dienų ir naktų, įvairių emocijų, tačiau manau, kad pats geriausias mano moto, kuriuo vadovaujuosi ir motyvuojuosi, tai kad: „Po kiekvienos nakties, kad ir kiek tamsi ji bebūtų, visuomet išaušta rytas.“ Todėl niekada nenustok tikėti, kad tas rytas vistiek išauš!
rm-rm:
Ar būdavo, kad Anglijoje žmonės tave supainiodavo su twilight'o aktoriumi?

Atsakymas 2016-03-07 22:12:42:
Cha cha, iš tiesų šitas prakeiksmas mane lydi jau nuo pat 14 metų. Vis žmonės įžvelgia tai manyje, komandos draugai net pradėjo vadinti Jakobu. Per 6 metus jau pripratau prie to ir nebesuku galvos :D
manofutbolas:
Kokios, tavo nuomone, tavo silpnosios savybės, kurias tau reikia labiausiai tobulinti?

Atsakymas 2016-03-07 22:11:10:
Mano manymu, mano didžiausia problema yra psichologinis barjeras, kuris mane kartais stabdo daryti tai, ką aš iš tiesų sugebu. Tikriausiai didžiausias trūkumas ir yra pasitikėjimas, o jei pažiūrėjus iš pačio futbolo pusės, tai kaip puolėjas visada turiu dar ir dar tobulėti užbaigime.
Sportutis:
Kiek įvarčių A lygoje tave patį tenkintų, kad ateinantį sezoną laikytum sėkmingu?

Atsakymas 2016-03-04 20:50:53:
Kaip sakoma: „Dream Big“, todėl nepasigėdysiu pasakyti, kad 20 įvarčių ir šį A lygos sezoną pavadinčiau tikrai sėkmingu sezonu!
Sportutis:
Pasirengimo A lygai metu žaidei nedaug. Buvai traumuotas ar tai įvyko dėl kažkokių kitų aplinkybių?

Atsakymas 2016-03-04 20:49:00:
Taip, visą pasiruošimą buvau traumuotas. Traumą gavau dar Lesteryje, o Lietuvoje atlikau reabilitaciją, bet tik įžengęs į antrą treniruotę, gavau traumą kitoje vietoje, kuri susilpnėjo dėl pirmos traumos. Tačiau svarbiausia yra tai, kad dabar esu visiškai sveikas ir pasiruošęs žaisti.
manofutbolas:
Kokie pagrindiniai skirtumai lyginant Anglijos ir Lietuvos futbolą? Kur labiausiai mūsų šaliai reikėtų pasitempti?

Atsakymas 2016-03-04 20:46:31:
Tai labai sunku lyginti, nes tai lyg du kiti pasauliai. Ten žmonės į futbolą žiūri iš kultūrinės pusės, jų maloniausia Kalėdų dovana yra Kalėdų dieną su šeima nueiti į rungtynes, o dėl tokių požiūrių į stadionus plūsta tūkstančiai žmonių! Mano manymu, būtent visa ši atmosfera ir visų požiūris į futbolą leidžia žaidėjams taip stipriai tobulėti! Mūsų šaliai tikrai reiktų pasitempti dėl lankomumo rungtynėse. Suprantu, kad A lyga nėra tokia konkurencinga kaip „Premier“ lyga, tačiau čia taip pat nėra prastas lygis!
manofutbolas:
Ar patinka krepšinis? Kokią komandą palaikote? NBA ar Eurolyga domina labiau?

Atsakymas 2016-03-04 20:41:11:
Taip, krepšinis patinka labai. Taip pat laisvalaikiu užsiimu ir domiuosi tiek krepšiniu, tiek lauko tenisu. Stebiu ir Eurolygą, ir NBA. Eurolygą stebiu palaikydamas Lietuvos komandas, kas padaro ją įdomesnę už NBA. Palaikau Kauno „Žalgirį“ ir „Rockets“ (Hardenas)!
manofutbolas:
Kodėl pasirinkai "Žalgirį"? Kuo ši komanda išsiskiria iš kitų A lygos klubų?

Atsakymas 2016-03-04 20:38:17:
Priežastis, kodėl atvykau į Lietuvą per daug nesidairydamas į kitus Europos klubus, yra tai, jog norėjau atsigauti kaip žaidėjas, jaustis gerai ir gerai žaisti vyrų futbole. Nebuvo net abejonių, kad „Žalgiris“ yra tai ko aš noriu. Mano manymu, „Žalgiris“ yra profesionaliausia komanda Lietuvoje, kurioje visi vienas kitam yra lyg šeima.
Patasius:
Kaip manai, ar buvai vertas žaisti (nors ir labai nedaug) su Lietuvos rinktinės marškinėliais? Ar ne per anksti buvai pakviestas į rinktinę?

Atsakymas 2016-03-04 20:32:30:
Manau, savo žaidimu Lietuvos jaunių rinktinėse buvau užsitarnavęs šansą užsivilkti nacionalinės rinktinės marškinėlius, tačiau turėjau įvairiausių savo formos etapų. Vienus rinktinės kvietimus buvau užsitarnavęs, kitų ne, tačiau visa tai tik subjektyvi mano nuomonė, kuri nelabai daug reiškia. Tai trenerių sprendimas ir aš visuomet jį gerbsiu.
deris:
Simai, kodėl futbolas? Ne kitas sportas?

Atsakymas 2016-03-04 20:29:11:
Mano pirmasis sportas buvo lauko tenisas, tačiau mano senelis labai norėjo, kad pabandyčiau futbolą, nes jis senais laikais taip pat žaidė profesionaliai. Darželyje mums leisdavo pažaisti futbolą lauke, todėl aš pagalvojau, kad norėčiau būti geresnis už mano darželinokus. Maniau, palankysiu porą mėnesių, pramoksiu ir viskas, tačiau šis futbolo meno mokymasis užtruko jau šešioliką metų, dėl ko esu labai labai laimingas!
futbolomanas:
Pasidalink keliais įspūdingiausiais įspūdžiais, kai dar priklausei "Leicester" klubui. Ar patiko pats miestas, kaip klubas ir joje esanti atmosfera?

Atsakymas 2016-03-04 20:24:58:
Miestas, palyginus su kitais Anglijos miestais, tikrai mažas. Visi žaidėjai gyvena už jo ribų, o įvairiausiomis paslaugomis naudojasi didesniuose miestuose. K. Schmeichelis gyvena Londone – jis nusipirkęs „Mercedes“ busiuką, kur įrengta lova, televizija ir visi kiti malonumai. Kiekvieną rytą vairuotojas jį atveža į treniruotę ir laukia, kol ji baigsis. Todėl Kasperas gali iš Londono lovos tiesiai šokti į kitą.

Yra ir daug kitų „privalumų“, kuriais naudojasi „Leicester City“ žaidėjai, tad jei tai bus įdomu lauksiu kito klausimo apie tai.

Pats Lesterio klubas turi labai malonią atmosferą, būtent pirmos komandos atmosfera ir padėjo „Leicester City“ padaryti šį stebuklą. Komanda visada visur kartu – tiek aikštėje, tiek už jos ribų. Kas dvi savaites yra rengiamas barbecue, kur susirenka visi su šeimomis, o šefas kepa viską, ko tik užsimanysi! Tai suartina visus.

futbolomanas:
Simonai, ar tiki Lesterio ekipos sėkme "Premier" lygoje?

Atsakymas 2016-03-04 20:07:35:
Kaip „Leicester City“ treneris Claudio Ranieri pasakė: „Dabar arba niekad“. Šis sezonas pats palankiausias Lesterio ekipai laimėti „Premier“ lygą. Dideli klubai sezono pradžioje įsibėgėjo sunkiai, o „Leicester City“ pajuto naujas galimybes šalia naujo trenerio bei pajautė ankstyvą pergalių skonį. Tai pat Claudio puikiai išreiškė Lesterio komandos lyderius, nuo pat sezono pradžios suteikė daug pasitikėjimo Mahrezui ir Vardy imtis iniciatyvos, kurie patenkino boso norus su kaupu. Taigi – dabar arba niekada!