Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

EURO 2016 komentatoriaus R.Vyšniausko konferencija

Kad užduotumėte klausimą, turite būti prisijungęs.

Atsakyti klausimai

123

ebron:
Ką manai apie naują Messi šukuoseną?

Atsakymas 2016-07-29 21:22:48:
Nesu šukuosenų ekspertas, bet man atrodo, kad ankstyva vidutinio amžiaus krizė prasidėjo Lioneliui po dar vieno pralaimėto rinktinės finalo.
DaniJ:
Sveikas. Galbūt žinai, ko reikia, jog gautai trenerio licenziją? Nu kad ir vaikams treniruoti :)

Atsakymas 2016-07-04 01:02:55:
Sveikas, ne mano sritis. Negaliu atsakyti.
Linas1:
Sveikas, Ryti. Neperseniausiai su rinktinėmis atsisveikino tokios žvaigždės, kaip Ibra, Messi, Casillas. Kokia tavo nuomonė apie tai? Visgi Ibrai 34 metai, Messi 29, dar tikrai nėra kamuojami traumų ir pilnai galėtų atstovauti rinktinėms, kodėl jie priėmė tokius sprendimus? Bei kaip vertini Ispanijos žaidimą, visgi jau keli čempionatai iš eilės jie nerodo savo tikrojo žaidimo, kokia tavo nuomonė apie tai? Dėkui už atsakymus, bei esi puikus futbolo komentatorius!:)

Atsakymas 2016-07-03 17:44:52:
Sveikas, Linai. Neabejoju, kad Messi sugrįš į rinktinę ir žais 2018 metų pasaulio čempionate. Ibros sprendimas yra visiškai suprantamas. Švedijos rinktinė nestiprėja, o ir jis nejaunėja, tad kūnui reikia daugiau poilsio, dabar jo karjeroje naujas iššūkis - Premier lyga. Casillasas nebėra numeris vienas Ispanijoje, tad veteranas atsisveikina tinkamu laiku. Kas liečia ispanus, tai paprasčiausiai Del Bosque pritrūko originalumo, naujų idėjų. Komandai pakako meistriškumo nugalėti turkus, čekus, bet prieš gerai organizuotą Italijos gynybą neturėjo ką pastatyti. Ispanai dar vis yra viena talentingiausių rinktinių pasaulyje ir manau su nauju treneriu grįš ir geresni rezultatai.
caras:
Sveikas, noriu pasakyti, kad esi labai kietas ir malonus ausiai komentatorius! Tik va noreciau suzinot, ar turi komentatoriu kaip ideala? Kuris tave labiausiai zavi ir i ka gal noretum lygiuotis? Ray Hudson, Konstantin Genic, Jakelis etc xD

Atsakymas 2016-07-01 15:51:19:
Sveikas, visų pirma, malonu, kad patinka mano komentavimas. Tikrai į nieką nesilygiuoju, nieko nekopijuoju. Bet visus kolegas gerbiu ir iš visų stengiuosi pasimokyti. Lietuvoje pavardė Kesminas yra sinonimas žodžiui futbolas. Su Nerijaus komentavimu užaugau,tai labai smagu būna gauti patarimų iš jo. :)
Sportutis:
Kurios rinktinės žaidimas per šį čempionatą tave nuvylė labiausiai?

Atsakymas 2016-06-28 02:16:59:
Anglijos, Švedijos ir Austrijos. Kroatijos nuvylė rezultatas, bet ne žaidimas.
Realistas_fan:
Kaip manai ar pasiteisino sprendimas padidinti Europos čempionato dalyvių skaičių, nes dalis rungtynių buvo nuobodžios, vienai komandai puolant, o kitai tik ginantis, kokia tavo nuomonė?

Atsakymas 2016-06-27 01:08:00:
Krepšinio praktika rodo, kad tas padidinimas nelabai pasiteisina. Futbole yra kiek kitaip. Tai padidina susidomėjimą visoje Europoje, nors sutinku, kad atsiranda nuobodesnių mačų. Man labiau patiko 16 komandų turnyras. Dabar net ir aštuntfinalio porų skirstymas nėra visiškai adekvatus. Vienos grupės pirma komanda gauna kitos antrą, o kitos grupės pirma, jau gauna dar kitos grupės trečią. Sistema neatrodo tobulai.
manofutbolas:
Sveikas, ką manai apie Brexit situaciją? Ar gali Premier lyga nusiristi iki Serie A ar Ligue1? Ošalia lyderiaujančios La Liga atsistotų Bundeslyga?

Atsakymas 2016-06-27 01:06:32:
Sveikas. Brexitą vertinu labai neigiamai ir neigiamų padarinių yra jau dabar. Kiek daug jų bus futbolui dabar spekuliuoti nenorėčiau. Reikės kažkaip spręsti situaciją dėl work permitų. Manau, kad bus pritaikyta daug įvairių išimčių ir futbolas daug nenukentės.
manofutbolas:
Kas tavo favoritas kovoje dėl rezultatyviausio Europos cempionato zaidejo vardo?

Atsakymas 2016-06-27 01:05:19:
Antoine Griezmann. :)
rm-rm:
Kaip pasiūlytum pagerinti savo anglų kalbą?

Atsakymas 2016-06-27 01:05:07:
Žiūrėti filmus, skaityti straipsnius. Na, jei reikalas staigus ir būtinas, tai žinoma reikia kreiptis į specialistus pedagogus.
TautvisM:
Sveikas, kaip tau islandu komentatoriaus emocijos? Ar isgirsime kazko panasaus is taves ateityje? Kas turetu ivykti rungtynese? :) Ar dar komentuosi europos cempionate?

Atsakymas 2016-06-27 01:04:21:
Sveikas, tokios emocijos turi būti natūralios, nesuvaidintos. Natūraliai, nemanau, kad tokią mano reakciją įmanoma išprovokuoti.
Man Ager:
Oh, anglų filologiję esi baigęs, praleidau šitą faktą kažkaip. Kodėl būtent šią sritį pasirinkai? Ir ar nekiša kojos žurnalistikos diplomo neturėjimas sėdint būtent šitos srities rogėse?

Atsakymas 2016-06-22 01:58:20:
Na, tiesiog visada puikiai mokėjau anglų kalbą ir baigęs mokyklą tikrai negalvojau, kad būsiu sporto komentatorius. Stojau į specialybę, kuri pasirodė artima širdžiai. Žurnalistikos diplomo iš manęs niekas nereikalauja, svarbu mano asmeninės savybės ir sugebėjimai. Studijuojant filologiją taip pat daug dėmesio buvo skiriama kalbos kultūrai ir socialiniams įgūdžiams.
Senolis:
Kokią įtaką tavo darbui daro anglų kalbą, galbūt ji tau visai nereikalinga? Gali šiek tiek papasakoti apie jos reikšmę tau?

Atsakymas 2016-06-22 01:57:08:
Kuo daugiau kalbų moki, tuo geriau. Anglų kalba šiais laikais labai reikalinga ir kasdieniame gyvenime ir darbe. Puikiai mokėdamas anglų kalbą laisvai skaitau straipsnius ir naujienas šia kalba. Taip pat žiūriu transliacijas su anglų komentatoriais. Tiesiogiai mano darbe labiausiai praverčia, kai LKL'e reikia imti interviu iš užsieniečių.
Man Ager:
Sveikas, Įdomu kur studijavai žurnalistiką? Kokia studijų kokybė, privalumai/minusai. Ir šiaip - žurnalistikos diplomas tampa milžinšku prioritetu, ar į komentatoriaus ar šiaip apie sportą rašančio žmogaus vietą įmanoma įsėst ir be jo? Pagarbiai,

Atsakymas 2016-06-20 03:50:18:
Sveikas, žurnalistikos nestudijavau. Esu baigęs anglų filologijos bakalauro studijas. :)
TautvisM:
Ne paslaptis, kad jau esi zinomas zmogus, ar daznai praso zmones autografu ar nusifotografuoti? Gal jau teko merginai ant krutines pasirasyti?

Atsakymas 2016-06-19 16:58:26:
Nelabai, mano tik balsas gal žinomas. :)
Basketball:
ar imanoma pragyventi iš komentatoriaus atlyginimo, ar geriau tureti dar kokio papildomo darbelio, beje daug kas klausineja su fifa zaidimu, tai norejau paklausti ant kokio stiprumo varai :D

Atsakymas 2016-06-19 01:42:06:
Fifa - visada ant legendary. Pragyventi įmanoma, bet reikia dirbti daug. Visada galima tuo pačiu rašyti straipsnius ir užsiimti kita žurnalistine veikla. Kuo daugiau dirbi, tuo daugiau uždirbi. Paprasta.
KrabZmogis:
Sveikas. Girdėjau FM žaidi. Bandai žaist tikroviškai ar šiaip for fun žaidi? :) Kokia mėgstamiausia lyga? Kokį vieną žaidėją patartum nusipirkt ant FM16?

Atsakymas 2016-06-18 02:26:35:
Sveikas. Na, bandau žaisti tikroviškai. Su draugu online nemažai lupam, bet ir vienas pakapoju. Esu turėjęs įdomių karjerų įvairiose lygose, tai vieną sunku išskirti. Paskutiniu metu Danijos lygoje žaidžiau su Brondby. Bandžiau laimėti Čempionų lygą, bet per 10 sezonų tepavyko pasiekti 4finalį. Žaidėją patarti būtų paprasčiau jei žinočiau už kokį klubą žaidi. :)
Ozil.as:
Sveikas, vaikysteje visada norejau tapti sporto (futbolo) komentatoriumi, gal turi patarimu kokiu, kaip reikia bandyti juo tapti. ?. Ka reikia baigti, kokia aukstaja mokykla, ar nera butina? Kaip pats juo tapai ? P.S. Idomiai komentuoji ir TSN postai yra labai taiklūs bei su subtiliu humoru.

Atsakymas 2016-06-16 01:31:39:
Sveikas, nėra Lietuvoje tam specialių mokslų. Reikia tiesiog daug domėtis sportu, rūpintis savo iškalba, dikcija. Geras tarimas ir platus žodynas yra labai svarbu. Reikia ieškoti savo šansų užsikabinti internetinėse TV. Siūlyti savo paslaugas, jei skelbia konkursus nebijoti sudalyvauti. Dėkoju tau už gerus žodžius!

TautvisM:
transliacijos rusija-slovakija metu labai girzdejo studijoje kede.Cia grudzinsko ar tavo? :)

Atsakymas 2016-06-15 18:28:15:
Sveikas, tikrai nežinau. :(
Extra:
Susidariau įspūdį, kad kol kas daugiau dėmesio komentuodamas skiri įdomesniems faktams, žaidėjų istorijoms ir pan., bet kol kas gan mažokai pačio žaidimo analizių. Galėtum pritart, jog dar šiek tiek trūksta žinių komentuojat pačio aukščiausio lygio futbolą, kitaip sakant - didesnio mačo kiekio? :)

Atsakymas 2016-06-14 17:35:56:
Be abejo. Todėl geriau komentuoti dviese, kai aš turiu žurnalisto rolę, o kolega - eksperto. Pasiruošiu faktų, kad išvengčiau tuščių pauzių. Trūksta ir žinių, trūksta ir praktikos gilesnei analizei. Kažkiek nuomonės stengiuosi pasakyti, bet viskas turi būti pasverta, nesu buvęs treneris ar žaidėjas, kad galėčiau sau leisti baisiai daug ekspertauti. Nenoriu teisintis, bet iki šiol aš komentuodavau tik A lygą, tai Euro 2016 yra visiškai naujas iššūkis. Į visas žiūrovų pastabas atsižvelgiu ir džiaugiuosi, kad žmonės drąsiai rašo facebooke man atsiliepimus. :)
Sportutis:
Tavo nuomone, kas bus didžiausia puolimo žvaigždė, kuri iš čempionato namo išvažiuos įvarčių taip ir nepelniusi?

Atsakymas 2016-06-14 15:24:38:
Turiu nuojautą, kad Zlatanas taip ir nedriokstels šiame čempionate.
123>