Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

EURO 2016 komentatoriaus R.Vyšniausko konferencija

Kad užduotumėte klausimą, turite būti prisijungęs.

Atsakyti klausimai

123

manofutbolas:
Sveikinu su italu pergale.Tavo nuomone, su tokiu zaidimu ir truputi sekmes, yra sansu prasibrauti iki finalo?

Atsakymas 2016-06-14 02:28:04:
Aišku, kad yra. Sėkmės faktorius čempionatuose visada didelis. Gali nežaisdamas labai gerai nuvilkinti kokį ketvirtfinalį iki pendelių ir laimėti. Conte - išties puikus strategas ir komandą yra paruošęs gerai. Skeptiškai žiūrėjau į italus, bet gynyba atrodo solidžiai, o puolime su belgais buvo gerai išnaudojamos erdvės. Patiko Pelle, Candreva, Giaccherini.
manofutbolas:
Ar paduotum ranka J.Lowui? Kaip manai, kodel jis vis tikrina savo apatiniu kvapa? Gal cia uzslepta kvepalu reklama, kuria paleis po cempionato?

Atsakymas 2016-06-14 01:15:22:
Tai dar seniau snarglius valgė, dabar nauji įpročiai matyt susiformavo. Ranką paduočiau, gerbiamas asmuo, tikiu, kad tas rankas nusiplauna. Smagu, kad atsiranda iš ko pasijuokti čempionato metu. :)
karollis:
Sveikas Ryti, paskaičiau tavo atsakymus i kitų portalo dalyvių klausimus ir susidarė toks įspūdis jog tu esi tikras futbolo fanas :) Bet kiek žinau tu esi "Trys su nesportine" vienas įkūrėjų, ar šiaip administratorius, tačiau daug rašai ir analizuoji, todėl galvojau kad tu esi tiesiog užkietėjęs krepšinio fanas :) Čia nebuvo tiesioginis klausimas, tačiau noriu sužinoti trumpą story, kaip čia viskas vyksta pas tave :D

Atsakymas 2016-06-13 19:34:46:
Sveikas. Iš tiesų labai myliu abi sporto šakas, abi ir komentuoju. Taip ir vyksta viskas. Žiūriu abi šakas, seku abi. Pavyksta suderinti. :)
TautvisM:
rungtynese tarp kroatu ir turku pasigedau pagrindinio teisejo dosje t.y. kiek jam metu, kokia jo pagrindine profesija (budavo dantistai, pardavejai).Tiesiog ipratino T.Meskonis :) ar bus ateityje?

Atsakymas 2016-06-12 19:58:35:
Nieko nepažadu, teisėjo dosje įprastai labai daug dėmesio neskiriu. :)
manofutbolas:
Ar nustebino mustynes rusu ir anglu sirgaliu? Kaip manai kurie kieciausi chuliganai europos cempionate? Ar paciam teko mustis futbolo arba krepsinio aiksteje,ar salia jos ribu? :)

Atsakymas 2016-06-12 19:57:30:
Man tai muštis nelabai teko, aš labai draugiškas ir taikus. Konfliktai tarp rusų ir anglų nenustebino. Aršiausi yra rusai, lenkai, ukrainiečiai, kroatai. Bet žinoma ultros, o ne paprasti sirgaliai.
Extra:
Kaip manai, ar po ne itin sėkmingo starto Anglijos rinktinė vis dar yra pajėgi pagaliau triumfuoti Europos čempionate?

Atsakymas 2016-06-12 19:54:49:
Nieko tragiško nenutiko. Pirmą kėlinį žaidė tikrai gerai. Anglų šansai tikrai nesumažėjo, bet Hodgsono sprendimai kėlė klausimų.
visatos valdovas:
Ryti, ar nepasaint šito viso Euro madness bent kiek seki Copa America? Jei taip, ką galėtum papasakot apie šių metų turnyrą? Kokios prognozės ir kokie bendri įspūdžiai, ypač lyginant su Euro?

Atsakymas 2016-06-12 19:21:39:
Sveikas, mačiau tik dvejas rugtynes. Visas dėmesys - į Euro. Tikrai nenoriu tuščiai ekspertauti. Iš to ką mačiau, tai įspūdis, kad drausmės gynyboje iš europiečių galima pasimokyti. Bet turnyras tikrai gero lygio.
Extra:
Tavo nuomone, kurios komandos šiame čempionate yra silpniausios?

Atsakymas 2016-06-12 19:19:09:
Manau, kad Š.Airija ir Albanija. Bet tikrai nieko negalima visiškai nurašyti.
Extra:
Gediminas Reklaitis pasidalijo EURO 2016 prognozėmis ir pareiškė, kad kroatai bus finale. Pats galėtum pritarti kolegai?

Atsakymas 2016-06-12 19:18:17:
Tai nėra kažkas nerealaus. Aukštos klasės komanda. Luka, Ivanas fantastiškai atrodo. Srna irgi monstrauja.
TautvisM:
Pirma kelini tarp kroatu ir turku galvojau, kad rungtynes komentuoja Reklaitis.O tiesiog pasirode panasu balso tembras ar bandai ji kopijuoti? :) Ka manai apie Reklaiti?

Atsakymas 2016-06-12 19:17:06:
Sveikas. Nieko nekopijuoju, balsai matyt panašūs. :)
Ld:
Sveiki dar kartą, pastaruoju metu visi labai nepatenkinti kaip Lietuvos komentatoriai taria užsienio žaidėjų vardus bei pavardes. Daugelis nesuvokia, kad būtent taip jas ir reikia tarti. Tad klausimas būtų kiek dėmesio prieš rungtynes skiriate žaidėjų vardų bei pavardžių teisingam tarimui? Ar konsultuojatės su kalbininkais, ar tiesiog googlinat? :D Ir gal turite pavardę, kurią tarti sudėtingiausia (nebūtinai futbolininko)?

Atsakymas 2016-06-12 14:30:51:
Sveikas, pačiame Euro 2016 puslapyje yra rekomendacijos, transkripcijos, tai jų stengiuosi laikytis. Dėmesio skiriame tikrai nemažai, bet klaidų vis tiek pasitaiko. Liežuvis neturi įpročio tarti kai kurias turkų, albanų, islandų pavardes.
Patasius:
Sveikas, kada vėl susitiksim prie pokerio stalų?

Atsakymas 2016-06-12 13:20:36:
Sveikas, senokai jau neteko pokeriauti. Bet būtų smagu progai pasitaikius. :)
Madridietis:
Ar sulauksim medienos eterio metu?

Atsakymas 2016-06-11 16:54:01:
Jei bus proga vykusiai pašmaikštauti, tai tikrai bus medinių. :)
Arnelis3:
Swx all, Ar pats paspiri kamuolį? Kokioje pozicijoje?

Atsakymas 2016-06-10 16:51:37:
Sveikas, Arneli. Paspirdavau mokyklos laikais ir šiek tiek po jų. Daugiausiai laiko praleisdavo dešinio gynėjo arba dešinio saugo pozicijose. Kadangi buvau greitas ir ištvermingas dešiniakojis. Apie trejus metus lankiau treniruotes, vėliau žaisdavau Vilniaus Vėtros fanų komandoje ir šiaip kieme ar manieže. Deja, triskart plyšo priekinis kryžminis dešinio kelio raištis, todėl dabar jau teko atsisakyti futbolo žaidimo. Nors širdis dar labai nori žaisti, bet kojos nebeleidžia. :(
Dipsiukas_The_Hart_of_the_City:
Ar būtina baigti žurnalistiką universitete, kad taptum sporto komentatorium, ar kažkokie specialūs kūrsai yra? Kaip pats pradėjai komentuot?

Atsakymas 2016-06-10 15:47:47:
Tikrai nėra būtina. Aš pats esu baigęs Anglų filologijos bakalauro studijas. Lietuvoje nėra specialių kursų ar mokslų. Svarbiausia yra iškalba, žinių bagažas ir noras tobulėti. Pats dalyvavau internetinės televizijos skelbtoje atrankoje. Komentavau krepšinį ir futbolą internete, tai buvo daugiau hobis nei pragyvenimo šaltinis, bet laikui bėgant sulaukiau savo šanso ir televizijoje. Džiaugiuosi, kad dabar pasiūlymų komentuoti netrūksta.
Ld:
Sveikas Ryti. Esi vienas mėgstamiausių komentatorių, tai įdomu būtų sužinoti pats kokią futbolo komandą/rinktinę palaikai ir kodėl? Taip pat ką smagiau komentuoti: krepšinį ar futbolą? Bei pabaigai: Messi ar Ronaldo?

Atsakymas 2016-06-10 15:45:52:
Sveikas, malonu, kad įvertini mano darbą. :) Žinok neturiu vienos stipriai palaikomos rinktinės ar komandos. Kalbant apie klubinį futbolą, tai labiausiai seku komandas, kuriose yra mano mėgstamų žaidėjų. Man labai patinka Yaya Toure, Sergio Aguero ir Vincentas Kompany, tad galima sakyti, kad kažkiek esu Manchester City gerbėjas. Ką smagiau komentuoti, tai labai priklauso nuo to, kokios rungtynės. Jei reikėtų rinktis tarp Europos futbolo čempionato finalo ir krepšinio čempionato finalo, tai futbolas ima viršų. Labiau patinka Messi.
Madridietis:
Svx, Ryti. Nuo kiek metų pradėjai domėtis futbolu? Ar turi mėgstamiausią komandą? Ir koks įsimintiniausias futbolo mačas? P.S. Kodėl taip nekenti Realo? :)

Atsakymas 2016-06-10 15:43:54:
Sveikas, pradėjau maždaug aštuonerių metų per 98-ų pasaulio čempionatą Prancūzijoje. Po to labai įsiminė 99-ųjų UEFA CL finalas tarp Manchester United ir Bayerno. Tai yra vienas labiausiai įsiminusių mačų, taip pat ir Liverpoolio sugrįžimas 2005-ųjų finale su Milanu. Su Realu situacija įdomi. Aš taip truputį piktybiškai sergu prieš Realą, Barsą ir kitas populiariausias komandas, nes tiesiog jos ir taip turi per daug palaikymo. Pažadu, kad jei reikės komentuoti Realo rungtynes tos antipatijos nepajusi, būsiu objektyvus. :)
TautvisM:
Kuris geresnis: Kesminas ar Meskonis?

Atsakymas 2016-06-10 15:42:02:
Abu komentatoriai yra profesionalai ir man yra daug ko iš jų pasimokyti. Kolegų nelyginsiu, jų komentavimo stilius skiriasi. Abu yra patyrę ir puikiai išmano savo darbą.
deris:
Ryti, už kiek metų Lietuvos rinktinė loš Euročempe? ar loš?

Atsakymas 2016-06-10 15:41:05:
Nenoriu burti iš kavos tirščių ar taro kortų. Dabar jau yra pozityvių ženklų struktūroje, tai labai tikiuosi, kad darbo vaisius pamatysime per keletą atrankos ciklų. Tikiu, kad kažkada Lietuva Europos čempionate žais. :)
deris:
Kiek uždirba komentatoriai užsieny ir Lietuvoj? Apie Lietuvą gali ir neatsakyt :)

Atsakymas 2016-06-10 15:39:50:
Nežinau, kiek uždirba užsienyje, bet tikrai manau, kad honorarai solidūs. Lietuvoje viskas priklauso nuo to, ką komentuoji ir kas tave samdo. Jei dirbi individualia veikla, tai uždarbis yra derybų klausimas.
123>